Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nroberto

Oldal: 1
Dátum: 2010.11.16. 18:30:13
Tiszteletem!

Maxos szakértelemmel kisajtoltam egy 54. és egy 50. szintű állatomat. Néhány pillanat múlva az "adatbázishiba" felirat jelent meg a képernyőmön és a két állat eltűnt.
A sirdogálásom oka, hogy egy árva csepp lélekenergiát sem sikerült préselni belőlük! Ha nem esek túlzásba, akkor is kb. szerény 30.000 LE-t kellett volna nyernem szegény párákból külön-külön!

Ilyenkor mi van???!!!???
Dátum: 2010.04.17. 18:17:53
Csatlakozom Isis véleményéhez - köszi drágám, a korod pedig éppen jó nekem -, elismerem az események hírértékét, de sajnálatos, hogy ilyenekkel frusztrálják a népet! Más, ennél sokkal szörnyűbb események pedig háttérbe szorulnak vagy épp oda rejtik...
Dátum: 2010.04.16. 20:20:01
Gyöngyszem!

Melyik az a két űrkatasztrófa, ahol hét-hét ember vesztette életét a bekövetkező balesetben?
1960. október 24. – Nyegyelin-katasztrófa és 1971. június 29. – Szojuz–11
2003. február 1. Columbia űrrepülőgép és 1986. január 28. - Challenger űrrepülőgép
1970. április 14. – Apollo-13 és 2003. augusztus 22. - Brazíliai rakétarobbanás
1967. április 23. – Szojuz–1 és 2003. február 1. - Columbia űrrepülőgép


Természetesen meg van az esélye, hogy csak én vagyok az a tirpák, aki egy ilyen nemzetközi jelentőséggel bíró rendkívüli eseményről nem megfelelően tájékozott, de szánom bánom, sem az elemiben, sem a középiskolában, de még a főiskolán sem emlékszem hasonló témájú tananyagra...

Kérem, könyörgök a T. Team fejlesztő tagjainak, hogy írják a kérdést feltevő karakter nevét a kérdése mögé, hogy amikor a jó Istenhez fohászkodok, imáimba foglalhassam az ilyen és ehhez hasonló, abszolút az általános műveltséghez tartozó kérdések kiötlőinek nevét!!!
Dátum: 2010.04.15. 13:10:41
Kvíz kérdés:
Melyik nem koronázási jelvény?
korona
országalma
palást
jogar


A koronázási jelvények (Révai nagy lexikona (Bp. 1913)
A magyar koronázási jelvények a következők:

* a Szent Korona
* a koronázási palást
* a királyi jogar
* az országalma

Fantasztikus! A magam részéről majdhogynem csak "sorrendi hibát" vélek felfedezni a Révai lexikonhoz viszonyítva...

Nem lehetne, hogy a kérdés feltevő karakter neve szerepeljen a kérdése mögött - apró, de olvasható betűvel szedve! - hogy otthon a szobácskánk rejtekében imánkba foglalhassuk, megemlékezhessünk róla illő tisztelettel???
Lehet, hogy a nyilvánosság tudata kevesebb "gyenge" kérdést szülne!
Dátum: 2010.03.03. 22:30:59
Rengeteg jó és és kevéssé szimpatikus fejlesztést történt a játékban mind esztétikailag, mind tartalmilag.
Ha még az is beleférne, hogy az állataink morálját olyan mértékben fejleszthessük, ahogy az egy adott karakternek a pillanatnyi "gazdasági helyzetében" a legoptimálisabb, akkor igen hálásan gondolnék a teamre.
Konkrétan: szimpatizálnék egy olyan gombocskával, ami lehetővé teszi, hogy a nálam levő LE-ból én határozhassam meg, hogy állatom morálját milyen százalékra szeretném feltolni.
Ne kelljen a nehezen összekunyerált LE-val maximumra tolni az állatom lelkesedését, ha a feléből is jól együtt tudok működni vele!
Oldal: 1