Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LordTiburon

Oldal: 1
A kínzókamrás kérdésemhez visszatérve, nem feltétlenül kell rendelkeznie a szövetségnek vele, illetve szövetségen kívüli is érintett tud lenni. Végy egy olyan portya vereséget, ahol az az utolsó sor, hogy az ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába... Vagy a főoldalon, bejelentkezési oldalon kb. 3. hír az akadémiával kapcsolatos épületek, és a szakértelem rendszer fejlesztése... Azon túl az én szövim sem rendelkezik még kínzókamrával, de naponta rontanak rám olyanok, akik mind bepróbálkoznak...

Más indoklás. Hány olyan kérdéssel találkoztam, ami pl. csak szintlépéssel érhető el válaszként. Pl. Milyen színű az egyik pajzs? Hányadik szinten lehet állatod? Hogy lehet szerencse pontszmod? - Soroljam...

Harmadrészről. Ez egy kvíz... Lehet, hogy a tudása, karaktere szintje még nem érte el a lehetőséget, de egy nyílvánvalóan azzal a játékkal kapcsolatos kérédést kap, amivel éppen játszik. Az indoklás miért csak speciális réteg tudhatja...
Sziasztok!

Erre a kérdésre én is kíváncsi lennék miért lett rossz kérdés? Az indoklás, csak egy speciális kör tudhatja a választ! Hát nem az minden játékos? Erre a kérdésre egy első szintűnek is tudnia kell válaszolni, hiszen az épület bármelyik szint részére rendelkezésre áll...

Hogyan szabadulhat ki egy végzetúr a kínzókamrából?

Még aznap le kell győznie a "fogjulejtőjét"
Maga helyett fel kell áldoznia egy állatot
Védelem italát kell innia
El kell bújnia a katakombába


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Dátum: 2008.11.18. 22:34:45
Elrontottam a jó válasz beállítását, és rosszul ment fel a kérdésem.

Hány kontinense van a Földnek?

3
4
5<- Ennyit jelöltem jónak!
6<- De ennyinek kellene lennie (Tegnap még annyi volt)

A kérdésre eddig 1 jó és 6 rossz válasz érkezett.

Kérlek javítsátok!
Köszi! És bocsánat mindenkitől a 10% mínuszért!
Dátum: 2008.10.27. 15:50:38
Sziasztok!

Az imént kaptam egy kvíz kérdést elbírálásra. A kérdés érdekes volt, valahogy így hangzott: Melyik író nem használt álnevet?
Stendal
Hugo stb.stb.
Nos gyorsan utána néztem. Be is jelöltem Hugo, mert én őt tudtam. A kérdés feltveője szerint viszont , Stendhalt jelölte helyes válaszként, ami nem jó! Kérem javítsátok ki a kérést, mert jó kérdésként tovább engedtem. Ide kapcsolódik az is, hogy mi van ha egy kérdést jó kérdésként bírálsz el, de a válasz után kiderül, hogy nem a jó válasz van megjelölve?

Köszönettel:
Lord Tiburon

"De ha így ejtik, akkor Stendhalnak kell írni. Azonnal úgy gondolta, hogy ez igen jó írói álnév. Egyébként is szeretett álnéven írni, szinte játszott a titkolózással. Állítólag élete folyamán 171 írói álnevet használt. Ezek közül a legismertebb a Stendhal, ezen a néven tartja számon az irodalomtörténet. Ezen a régóta világhíres álnéven kívül csak egyetlen ismert rejtekneve van: Henry Brulard. Fura módon saját magát nevezi így önéletrajzában, amely egyébként igen hiteles vallomás életútjáról is, saját bonyolult jelleméről is."
Oldal: 1