Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Retti

Oldal: 123
Dátum: 2010.08.03. 17:01:09
Bocsánat, de a magyarságomat sértik az ilyen kérdések.
"Sokféle italt keverő személy?"

Most örüljünk az ilyeneknél ,hogy van kérdőjel a mondat végén??
Tanuljunk meg kérdő mondatokat írni emberek, elsőben tanuljuk. Következő kérdésem ez lesz: Melyik a kérdő mondat helyes sorrendje? Vagy: Hányféle kérdőmondatot ismer a magyar?
Dátum: 2010.07.31. 20:00:25
hát.. pedig ott a fehér is.. no comment

tudjuk akkor, hogy a fehéret kell bepippantani
Dátum: 2010.07.31. 19:59:04
Wikipédia leírja
Kenya zászlaja a kenyai nemzeti hagyományokra utal: A fekete szín a népet, a vörös a függetlenségért vívott harcot, a zöld pedig a mezőgazdaságot szimbolizálja. A maszáj pajzs és a lándzsák azt jelképezik, hogy a nép készen áll szabadsága megvédésére.
valóban a háttérben fehér van, gondolom innen szedte az illető.
Dátum: 2010.07.31. 19:54:32
Hány színű a szivárvány?
14
9
7
5


ezt már említették törlésre.. Ha az illető megmutatja ezt nekem élőben, és bizonyítja, hogy csak s kizárólag 7 szín van benne, kezet csókolok neki..
Dátum: 2010.07.31. 19:14:32
Ez most komoly?????????

Melyikük lemezlovas (DJ) az alábbiak közül?
Brad Pitt
Julia Roberts
DJ Tiesto
George Bush
Dátum: 2010.07.30. 15:08:32
Melyik gyártó használja fényképezőgépeiben és telefonjaiban az arcfelismerő funkciót?
Siemens
Sony
Alcatel
Skoda

ez alapműveltség??

Másrészt, ha már Julius Caesar, akkor Caius, nem pedig Gaius..
Dátum: 2010.07.30. 13:09:19
Erre mondják azt az okosok, hogy a kvízkérdéseknek pont az a lényege, hogy általános műveltségről szóljon, és esélye legyen arra, hogy tudja. Ennyi erővel bármit feltehetnék kérdésnek, és mindent beírok a keresőbe, csak ennek pont nem ez a lényege.
Dátum: 2010.07.30. 13:07:17
szuper.. a backspace helyett az entert nyomtam meg, és elküldtem a félkész kérdésem........
Dátum: 2010.07.28. 11:56:53
Hát én még nem hallottam róla, és kötelező olvasmány sem volt.
Vavyan Fable is kötelező? Hasonló a kérdés, hogy melyik volt az első könyve a felsoroltak közül? Részlet kérdés, hogy őt ismerem is, de akkor sem kell tudni, melyik volt az első könyve hasonló okok miatt. Vagy tévedek?
Dátum: 2010.07.16. 12:13:15
Tegnap volt egy ilyesmi kérdésem, de nem akartam beírni.
Valamelyik műben valaki szerint a könyv végén mennyi 2+2?
a helyes válasz: 5

ma feltettem egy thomas harris-es kérdést, ami szintén könyv, de az speciális.. Ez nem??? Meg amikor a gyűrűk urából olyan kérdéseket tesznek fel, hogy mik az orkok meg a mittudomén micsodák, az nem speciális? Oké, láttam egyszer, de nem ebből érettségiztem, bocs. Szeretem, amikor én kapom a hülyébbnél hülyébb kérdést, de nem írom be a legtöbbet, mert oké, valamiért biztos jó, az enyémek meg sorra vannak visszaküldve hülye indokokkal. Azt ne mondja már senki, hogy valaki találkozott már azzal a kérdéssel, hogy "Zöld istállóban fekete lovak piros szénát esznek", mert én még egyszer se, ugyanakkor volt, hogy kétszer egymás után dobja vissza ugyanazt a kérdést.
Dátum: 2010.07.15. 23:24:51
Melyik kontinensen található Németország?
Afrika
Ázsia
Európa
Amerika


nem túl egyszerű egy hangyányit?
Dátum: 2010.07.14. 12:09:18
Mikor hunyt el József Attila?
1941. február 21.
1941. február 19.
1937. december 3.
1937. december 9.


Tudtommal a napra pontos kérdések nem elfogadottak.
Dátum: 2010.07.14. 11:59:25
A kb. mikor született Géza fejedelemnél volt több jó megoldás is. (Barátom, a Google-től tudom..)

Az, hogy egy "átlag telefonnak" hány fő gombja van ez milyen kérdés már? Betippeltem, mert alapból ha összeszámolom akkor van 12 amik a számok, de ugye ma már egy érintőképernyősön ilyenek nincsenek, valamint a ki- és bekapcsoló, ami szintén sok féle telefonon ugyanaz, mint a felvevő és letevő gomb (zöld és piros gomb) plusz még szokott egy oké gomb lenni középen. Nálam nem a számok a legfőbb gombok, hanem pl hogy be tudjam kapcsolni, de a helyes megoldás így is a 12 volt. Ennél én akkor már tettem fel sokkal értelmesebb kérdést, amit nem fogadtak el.
Dátum: 2010.07.10. 21:40:36
Nekem volt egy didaktika nevű kurzusom, ami a módszertant tanította.
Dátum: 2010.07.10. 21:14:57
Egyik kérdésben "Ki írta a Járkálj csak halálraítélt című verset? kérdésnél a válaszok között ott van József Attila is, de neki sincs jól írva a neve (idézem: "Józsej Attila")
Dátum: 2010.07.10. 21:03:30
Mi kell ezek közül a Strogonoff bélszínbe?
kukorica
csemege uborka
bab
borsó


Ezt mások tudják??? (én még a neten se találtam meg, biztos rossz helyen kerestem..)

Másik: legalább a költőink nevét tudjuk leírni, Vörösmarty y-nal írja a nevét.
Dátum: 2010.07.10. 13:18:06
A felsoroltak közzül, melyikban van a legtöbb C-vitamin? --> helyesírás.

Egy sötét szoba sarkában áll egy kályha és egy petróleumlámpa, kezedben gyufa. Melyiket gyújtod meg elősször? --> helyesírás.
Dátum: 2010.06.27. 18:02:13
Milyen fáról kapta a nevét a Bükk-hegység??
akác
Bükk !!
fenyő
tölgy


no comment.. csak tudnám ezek hogy mennek át elsőre a rostán?? és még ezért lét is kap.. gratulálok
Ez most valami vicc??
Feltettem ezt a kérdést: Hány betűkarakter van a billentyűzeten?

35
31
43
28

Aki ezzel a játékkal játszik, ott van előtte a bill, kivéve ha mobilról csatlakozik... És akkor ez egy speciális kérdés??? na ne.. már nem tudom sírjak-e vagy nevessek..............
Dátum: 2010.06.26. 23:41:53
Ha nem fogadnak el egy kérdést, akkor alul neked úgy jelenik meg, hogy 100%os, miértekre nem tudok válaszolni. Ha nem jó, akkor oda szokták írni, hogy Rossz ezért és ezért, és ha van lehetőség, akkor tehetsz fel helyette másikat. Nyilván ha jó volt, akkor meg is kapod érte a lét.
Oldal: 123