Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kvnoemi

Sziasztok! Kíváncsi volnék, hogy a 25%-os határt hány válaszolónál veszik figyelembe? Van egy elfogadott kérdésem, eddig senki nem tudta a helyes választ. Hány rossz után számíthatok rá, hogy kihajítják?
De gondolom, a Ptk-ról sejtetted, hogy nem adótörvény? A többit a kérdés megválaszolásához nem kell tudni. Tényleg elszomorít, ha számítógép előtt ülő embereknek nehézséget jelent 1-2 perc alatt kideríteni a megoldást. Én a játékot pár hete kezdtem és már van kb. 250 helyes válaszom, pedig az általános műveltségemre nem vagyok büszke. Köszönöm, hogy válaszoltál, az elutasítást még mindig nem értem, de ezentúl a kigondolt kérdéseimet letesztelem a négyéves kislányomon.
Azt írták: " Rossz, hibás kérdés." Egyébként elvileg a jogszabályokat mindenkinek kell ismerni. Gyakorlatban természetesen ez nem jellemző, és én sem várom el senkitől. Ha a hivatalos megnevezésüket használnám, attól nyilván többen becsavarodnának első olvasásra, viszont ezeknek a rövidítéseknek - ha nem is feltétlenül egyértelműek - de ismerőseknek kell lenniük. Vagy lehet, hogy mégis túl sokat várok az emberektől?
Sziasztok! Szeretném tudni a véleményeteket, vajon mi a gond a kérdésemmel? A törvényeket az általánosan használt rövidítésekkel jelöltem, és ezek közül, úgy gondolom, legalább a helyes választ kéne ismerni mindenkinek.

Az alábbiak közül melyik nem adózásról szóló törvény?

Szja Tv.
Art.
Ptk.
Tao Tv.

Előre is köszönöm a felvilágosítást!