Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kvnoemi

Dátum: 2011.05.17. 10:52:56
Nekem is tetszett a háború. Engem is többször támadtak, volt, hogy naponta többször, mégsem sírdogáltam. Harcoltam, és tessék: a csapatom csak 3. lett, nekem mégis van medálom a toplistáról.

Most befejezem a küldit, ehhez még kell néhány csata, osztán húzok vissza vadászni.

(És nem mellesleg remek alkalom volt kipróbálni a térkifordító ital és az EH hasznát.)
Dátum: 2011.05.02. 14:45:52
Részben igazad van, de nekem nem kell most extra izgalom. Parázok, hogy le ne csússzak a 10-ből, mert vesztes csapatban vagyok, de szeretném a plecsnit.
Dátum: 2011.05.02. 14:40:37
Úgy tűnik, kb. 12:30 óta nem frissül a toplista.
Dátum: 2011.05.01. 12:17:13
Mindenki most játszik? Nekem lefagyott az egész. Menjetek már pihizni, vagy ebédelni, én csatázni szeretnék!

Köszi! Jó étvágyat!
Dátum: 2011.05.01. 12:06:22
Dátum: 2011.04.29. 11:02:28
Idézet: Birka - 2011.04.29. 08:51:57

-Tegnap óta az event KH ellen nincs időlimit, ha van hp-ja, akkor akár támadhatod... (Ennek hozománya, hogy játékosok ellen is megvadult a dolog)


Reggel óta töröm a fejem, hogy fordulhatott elő, hogy 13 percen belül kétszer vert le ugyanaz. Attól féltem, én nem tudok (nem tudok jól) valamit. Így már értem a dolgot, remélem mielőbb javítják!
Dátum: 2011.04.27. 16:04:25
Túl szép lenne, ha megtennék. Álom, álom, édes álom, álomkép.....
Amúgy nagyon tetszik az event, de akkor is elszomorító egy nap után tudni, hogy esélyem nincs a csapatgyőzelemre.

(Még mielőtt valaki beszól: Tudom-tudom, az én hibám, miért nem váltok én is... Egyrészt csakazértse, másrészt így tuti van célpont a 400 nyert csatához. )
Dátum: 2011.04.27. 13:32:11
Huh, köszönöm, tényleg olvastam valahol.
Dátum: 2011.04.27. 13:28:04
Szerintem pedig pont az a gond, hogy lehet váltani. Össze-vissza rohangál mindenki ész nélkül, közben az "erőviszonyok" ez alapján változnak. Persze ez sem igaz, mert a játékosok jelentős része azonnal átrohant az erősebbnek tűnő csapathoz, így ténylegesen ő lett a legerősebb. Akkor lenne igazad, ha kezdettől fogva nem lehetett volna csapatot váltani. Most már nem tudom, mivel lehetne átcsábítani a nyerő csapat tagjait, de aránytalanul erős jutalom kéne, hogy bukják az eddigi csatáikat, plusz kockáztassanak a csapatgyőzelmmel is. Akkor viszont maga az event veszítené el a célját.
Dátum: 2011.04.27. 13:17:47
Elvesztem a sokféle leírás, módosítás, hozzászólás között. Valaki elárulná egyértelműen, hogy van-e jelentősége, hogy igazi karaktert vagy klónt támadok? Ha van, akkor mi? Előre is köszi a választ!
Dátum: 2011.04.27. 13:14:09
Jó ötletnek tűnik átlagolni a győzelmek számát a résztvevőkkel. Az bizti, hogy így 400 győztes csatáig nyomom, ahogy tudom, aztán pá!
Dátum: 2011.04.27. 11:33:35
Pontosan, de most a bejövő támadásokról van szó.
Dátum: 2011.04.27. 11:22:40
PP levonásról szó sem volt.
Dátum: 2011.04.27. 11:10:06
Ez teljesen rendben volna így. Aki szabályosan játszik, annak semmilyen vesztesége nem lenne, és ez a lényeg.
Dátum: 2011.04.27. 09:56:05
Nagyon sajnálom a gyenge karaktereket, de:

Én a szintemen elég erősnek számítok, mégis sűrűn ronggyá vernek. Persze legtöbbször 6 szinttel magasabbról jönnek a pókok, de nekem édesmindegy honnan jön, ha megver. Ez van, belefér. Ez egy ilyen játék, el kell fogadni. E-mellett, vagy ezek ellenére, nekem 30 pp-s beállításom van, ezen nem is fogok változtatni egyelőre, úgyhogy nem tudok lejjebb támadni. Persze, hogy a gyenge karikat piszkálom. Naponta többször. És nem szégyellem magam. Akkor én rossz vagyok? Kufármedálom úgysem lesz, nem a győzteshez álltam, és nem akarok átpártolni. Egyrészt hűséges típus vagyok, másrészt egész tűrhető mennyiségű célpontom van így, a 400 győzelem pedig kell.

Így is fel lehet fogni. És még örülni is lehet a játéknak. Persze, nagyobb lenne a motiváció, ha lenne bármilyen esélyem a csapatmedálra, mert nekem is nagyon tetszik, de a maxos relikviát nem cserélném le rá.
Dátum: 2011.03.06. 20:52:49
Láttam, hogy más világnál is ez van, itt is napok óta ugyanazok a kérdések jönnek vadászatkor, ugyanolyan sorrendben. Valami nem stimmel, már kicsit uncsi.
Dátum: 2011.02.21. 09:35:51
Fiúk, nem az a gond, hogy lehet őket ütni. Ez nekem is tetszik, és szerintem mindenkinek. Akinek pedig nem, az nem csinálja. Viszont számomra egy nagyon kellemetlen, visszás érzés, hogy kaptunk egy feladatot, beleadtunk apait-anyait, de nem vagyunk képesek teljesíteni. Ráadásul nem a mi hibánkból. Szerintem mindenki nyugodtan ellenne, ha tudnánk mire számíthatunk ezek után. Ha van egy kitűzött célom, én nem szeretem feladni. Tudom, hogy hasznosabb lenne örökké csapkodni a Xenókat, de az eventnek nem ez a célja. (Vagy nagyon félreértettem valamit.)
Dátum: 2011.02.20. 22:12:04
Én borzasztóan türelmes, megértő ember (Végzetúrnő) vagyok, de mos kiakadtam. Lenyomtam 53 csatát, csatánként átlag 1500 sebzéssel. A nyanyus ép-je egy hajszállal sem csökkent. Lehet, hogy én egyedül kevés vagyok, de nem hiszem, hogy senki más nincs itt! Nekem kell a plecsni!
Dátum: 2011.02.20. 17:14:31
Az nagyon tetszik, hogy el tudom sütni a PP-ket és az állataim is rengeteget fejlődtek mostanában, mégsem ez az egész cirkusz lényege, ezért nem tudok örülni. Ha Miklós veri le a Xenókat, akkor minimum dupla jutalmat kell adnia nekünk, mert mi tényleg mindent beleadtunk, a feladat viszont teljesíthetetlen volt.

Amúgy szerintem az event tuti, a következőnél már a kivitelezés is nyilván jobb lesz.
Dátum: 2011.02.20. 16:43:36
V3-on kis naivan a legnagyobb néni kipurcanása után abbahagytam a csapkodást, mondván, a kisebbeknek is jusson valami. Szerencsére a fórumolvasgatás következtében rájöttem, hogy a Xenók ereje nincs összefüggésben a szintjükkel, csak a támadó szintjével. Ez nem is lenne gond, de akkor miért különböző szintűek? No mindegy.

De itt csak én adok nekik napi 100-200 ezer sebzést, pedig csak középszintű vagyok, mégsem megyünk velük semmire. Gondolom ütögetik őket többen, nálam nagyobbak is, de ennek sosem lesz így vége.