Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kvnoemi

Dátum: 2011.07.20. 19:37:49
Nagyon jó az ötlet, de néhány küldivel szerintem is van bibi. Van köztük olyan, amit nem tud alacsony szintű kari teljesíteni, tehát ha csak ilyenek vannak a szöviben, akkor esélytelen.

Az epikus pl. nekünk szerintem még most is nagy falat, nem is foglalkozunk vele, pedig nem a kicsik között vagyunk.

A PC csak akkor lehet rendben, ha teljesen inaktív szövetségek ellen vetjük be. De akkor mi értelme van az egésznek? A kicsi szívatása pedig egyértelműen beindul egy ilyen küldetéstől.

Háború szintén.
Dátum: 2011.07.19. 10:49:14
Ok, köszi, felfogtam. Igazság szerint számomra annyira csak "plecsni" értéke van, hogy nem is figyeltem mennyi pluszt ad.
De a kiírás akkor is hibás, a letelt hónap utáni bónuszokat nem mutatja. (Csak hogy valamiben nekem legyen igazam. )
Dátum: 2011.07.19. 10:05:08
Az nem lehet, hogy akármilyen van 1+1-et adnak. Nekem ezüstöm van, és 2+2 a bónusz még mindig.
Dátum: 2011.07.19. 09:46:34
Akkor viszont a kiírást is jó lenne módosítani, és csatlakozom Truth80 kérdéséhez:

Idézet: Truth80 - 2011.07.19. 08:55:16
A lejárt Lady Alvariel medálok hatása összeadódik? Tehát 2 bronzért +2 jár a meggyőzőkészségre és az idomításra vagy csak +1?


(Mármint a kérdés feltevőhöz csatlakozom, vagy mi? Hogy is van ez "magyarban"? )
Dátum: 2011.07.19. 09:39:27
Jéééé! Én nem is figyeltem, de tényleg, nekem is úgy maradt! Ez viszont tuti BUG.
Dátum: 2011.07.19. 09:32:08
"A medálok örökre a karaktereknél maradnak, de bónuszt csak 1 hónapig biztosítanak."

Hogy adódna össze, ha lejárt?
Dátum: 2011.07.17. 23:26:25
Szerintem nem lehet sehogy, de ha módszeresen nem válaszolsz, egyszer csak lekopik.
Dátum: 2011.07.15. 13:59:44
Jó, jó, de ezzel még mindig ott van az a probléma, hogy egy csomó érdemtelen játékos megkapja a fő jutalmat. Így az én aranyam értékét rontják, hiszen nem kell tenni érte semmit. Ezzel az erővel tényleg ki kéne sorsolni ki milyen jutalmat kap. Persze akkor a leggyengébbet csak nagyon kevesen kapnák, hogy ne legyen nagy kiabálás.

Módosítok, ez így teljesen mégsem igaz. Ez esetben a nagy teljesítményűek megkapják az aranyat, és akik semmit nem csináltak, azok között sorsolunk ki még egy csomó jutalmat.
Dátum: 2011.07.15. 13:37:03
Nem az a fontos, hogy hányan hőzöngenek, hanem hogy hányan hőzöngenek jogosan. A százalékok csak egy példa, abszolút variálható, de a jelenlegi rendszerrel rengeteg olyan kapott jutalmat, aki semmit nem érdemelt volna.
Dátum: 2011.07.15. 12:53:13
Én a mostani +1-et sem tartom túl igazságosnak. Aki már régebb óta játszik, ezért több eventen részt vett, esetleg ott is multizott vagy csak szerencséje van, annak most akár platina is juthat. Pedig lehet, hogy csak 70 darabot gyűjtött. Én 146 darabbal nem kaphatok plusz egyet, mert a győztes csapatban vagyok. Félreértés ne essék, meg vagyok elégedve, és senkitől nem sajnálom. De sokkal igazságosabb lenne, ha mondjuk a résztvevők száma alapján a legjobb 10% kapna aranyat, utána 20% ezüstöt, a köv. 20% bronzot, az alsó 50% pedig túrót. Így a platinát is megérdemeltnek tartanám, mert az kaphatná, aki a legjobb 10%-ban van, de már van aranya. És nem kapna egy csomó - arra érdemtelen - játékos jutalmat.
Dátum: 2011.07.15. 12:15:15
A kufárok csatájában is csupa jószándékból lépkedett mindenki a tuti nyerőhöz. Tudom, én egy kissé kényszeres vagyok, de én nem léptem át, a magam erejéből szeretek győzni. A csapatom ott 3. lett, de a saját beletett energiámból toplistáról megszereztem az aranyat (jelzem, nem volt könnyű)

Ha a fő vonal a csapatjáték, ez mindig bundázható lesz. Az átlépés lehetősége ezt erősíti, plusz hozzáteszi, hogy semmittevéssel is lehessen maxot nyerni. Nekem ez nem tetszik.
Dátum: 2011.07.15. 11:59:38
Idézet: Craslorg - 2011.07.15. 11:23:38
Most már csak ezt kell a javaslatok alapján tovább erősíteni és lehet ez még jó event. Azaz átlépésnél brutális egyéni büntetés és nincs vagy minimális csapatbünti. Emellett extrém erőfeszítéssel a 4. helyezettnél is lehessen arany medál.


Ezt hogy érted? A focista átállhat a másik oldalra a szabály szerint, csak akkor eltöröd a lábát? Valaki magyarázza már meg nekem miért kell engedni az átlépkedést?

Az én javaslatom: A kufárok egyéni teljesítmény alapján adják a fő jutalmat. Ezt persze be lehetne lőni úgy, hogy pl. csak a legjobb 10 % kapjon legjobb cuccot. A csapatverseny győztese, de csak a győztes csapat tagjai pedig kapjanak egy medált. Szerintem ez kiküszöbölné a visszaéléseket is, de lenne értelme a csapatoknak is.
Dátum: 2011.07.15. 10:01:25
Én az ugrálás lehetőségét sosem értettem. Melyik versenyben, háborúban lehet megtenni, hogy átpártolunk? Képzeljünk csak el mondjuk egy focimeccset, ahol a játékosok egy része időnként csapatot vált menet közben az állás függvényében. Nekem rém vicces lenne, de valószínűleg a sportrajongók icipicit kiakadnának!
Dátum: 2011.07.15. 06:59:38
Corina, ne búsulj a pontozás miatt. Ez a fickó mindenkit lepontoz, gondolom itt éli ki, hogy otthon elnyomják. Nekem sincs már napocskám, de a tiédről is sejtettem, hogy csak átmeneti lesz. Nekem elég, ha egy mosolyt sikerült elérnem nálad!

(Tudom, ismét OFF, bocsika, befejezem. )
Dátum: 2011.07.14. 21:36:50
Ne legyél szomorú, lesz ez még így se!
Kapál tőlem ajiba egy tizest, hátha összejön a napocska a neved mellé.

(Sikerült!)
(Bocsi az OFF-ért.)
Dátum: 2011.07.14. 21:31:41
Corina, én az előbb nem neked válaszoltam. Alendaarnak szólt, amit írtam.
Dátum: 2011.07.14. 21:17:41
Lehet, hogy részben igazad van, de most már kezdem magamra venni a dumáidat. Többedszerre fejted ki, hogy azok fognak nyerni, akik nem csinálnak semmit. Számomra ez rettentően sértő, ugyanis végigküzdöttem ezt az egész eventet, mindent beleadtam, pedig volt rá esély, hogy túrót kapok érte. Jelenleg 140 térképnél tartok, és még nem végeztem. Kérlek, gondolt át, kiket fikázol!
Dátum: 2011.07.14. 21:08:09
Alapvetően nem értem mire jó, hogy lehet ugrálni. Úgy gondolom, hogy ha valaki választott egy csapatot, akkor tartson ki mellette. A taktikázás lehetőségét meg kell adni, de nem így. Szerintem azt kéne fejleszteni, hogy az ember az eredetileg választott csapatát erősítse.

Egyébként én is belefeccöltem mindent, amit lehetett, mégis szinte végig az utolsó helyen voltam. Végig tudtam, hogy komoly esély van rá, hogy alap+1 jutalmat kapjak. Ezt elkönyveltem magamban, mégsem gondolkodtam váltáson. A játékban ez is benne van. Szerencsém van, úgy néz ki mégis első lesz a csapatom. De ez nem elvárás a beletett erőforrásokért, csak így alakult.
Dátum: 2011.07.08. 21:52:12
Visszaolvastam jó sok oldalt itt és bevallom, nem nagyon értem miről vitáztok.

Nekem most van 114 térképdarabom és a jelenleg abszolút vesztes csapatban vagyok. Nagyon szeretnék elérni magasabb jutalmat, de:

"Négy, egymással vetélkedő lélekkufár jelentős jutalmat ajánlott azoknak a végzeturaknak, akik segítenek egy adott szektor feltérképezésében. ........ Az egymással versengő kereskedők között komoly tétje van annak, hogy ki készíti el a legrészletesebb térképet 30 nap alatt: megbízottjaikat is a siker függvényében díjazzák."

Én beálltam az egyik kufárhoz a jutalom reményében. Mindent megteszek, hogy ő legyen az első, de a végeredményt előre nem tudom, és közel sem csak az én egyéni teljesítményemen múlik. A kufár a végén a híveit egyenlően fogja jutalmazni, ez nyilvánvaló, hiszen őt nem is érdeklik az egyéni sikerek. Ez van.
Dátum: 2011.05.18. 09:38:15
Azért ebben kicsit sem értek egyet. Jó néhány pókkal találkozom V3-on, akik látszólag remekül éldegélnek. Sok esetben rajtam, mármint az igazán erősek, mert vadászok között erősnek számítok, és igen magas a nyert/vesztett arányom. Odafigyeléssel, jó taktikával sokkal erősebb egy pók, mint akár a legerősebb, legügyesebb vadász.

Ennek tudatában és ellenére maradok vadász, de ha szükséges minden lelkifurdalás nélkül portyázom. A szintem körül ez még nem okoz problémát ezen a világon. Persze, messze még a 100. szint.