Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kvnoemi

Dátum: 2011.09.24. 14:02:42
Szerintem a túl sok bajnoki elveszi az egésznek az izgalmát. Én még a havonta egyszerit is kicsit soknak tartom ahhoz, hogy az ember tervezgessen, célokat tűzzön ki (pl. új vari vagy új fegyver addigra, X szintű IQ stb.). Lehet, hogy egyedül vagyok ezzel, de nekem sokkal jobbnak tűnik a nem túl sűrűn de fix időpontban lévő esemény. Ha túl sűrűn van, akkor csak nevezek aztán lesz ami lesz. Nem is érdekel, mert nyerni úgysem fogok, de LE-t kapok a részvételért.

Maximálisan egyet értek azzal a véleménnyel, hogy az összes részeredményt meg kéne jeleníteni bajnokinál.
Dátum: 2011.09.24. 11:04:49
Szerintem nem ugrott. Ugyanannyi a kapott LE, de az új tulajdonságok alapján újra lett osztva. Így egyel kevesebb növekedés jutott. De ettől még a nyereményed pont ugyanannyi. Csak arról van szó, hogy nem tudod átverni ilyen egyszerűen a rendszert, hogy nem veszed át a jutalmad, olcsón növelsz sokat, és utána ugyanannyi a szintnövelés. Ez így helyes és igazságos. Rém igazságtalan lenne, ha ki tudtad volna használni.

Nem vesztettél semmit, csak nem nyertél "pluszban".
Dátum: 2011.09.22. 20:09:36
Pedig úgy örültem neki. Ez igazi jó meglepi volt. De megértem... Csak az nem hibázik, aki nem csinál semmit....
Dátum: 2011.09.22. 14:42:22
Nyertél! Rendesen bekavarodtam!
A katalizátor még csak egy álom számomra, de egyszer meglesz!
Dátum: 2011.09.22. 14:31:55
Na látod, ha az esett volna portyagömb helyett, akkor az lenne a baj hogy: "nem jó semmire". Érdekes, mert én meg azért adtam 100 őskövet.
Dátum: 2011.09.22. 14:17:57
Hátha jöhet helyette más is. Én szurkolok nektek!

Nekem azért is tökéletes ajándék, mert valószínűleg ezt nem vettem volna meg őskőért. Amire szükségem van, azt úgyis megveszem, ez nem olyan fontos, de olyan szépi!
Dátum: 2011.09.22. 14:06:50
Megértelek, hogy bosszantó, de ne így fogd fel.
Az járt jól, aki nem vette meg. Aki megvette nem járt rosszul, hiszen senki nem vett el tőle semmit.
Dátum: 2011.09.22. 14:01:02
Kiesett nekem is!

A legyőzött sárkány pikkelyei között a következő tárgyat találtad: Portyagömb.

Aki ilyet szeretne, most húzzon bele!
Dátum: 2011.09.22. 13:55:50
Nem jó, őskőért vettem mind, így nincs mit beváltani.
Dátum: 2011.09.22. 13:49:51
Úgy látszik ez meglepi az utolsó napra.
Honnan lehet SOS CSP-t szerezni?
Dátum: 2011.09.21. 13:00:38
Bpetya, én csak attól tartok, hogy a végén ha a sokszor keveset töltők járnak jobban, akkor a kevésszer sokat töltők fogják úgy érezni, hogy a másik tábor érdemtelenül jutott nagyobb jutalomhoz, és fordítva.

A relikekkel kapcsolatban lehet, hogy tényleg szerencsésebb lett volna fix mennyiségekhez kötni őket és csak az italokat, esszenciákat, térkapus cuccokat bízni a randomra.

Ezt úgy értem, hogy X leölt drakón vagy Y töltött LE elérése = 1. jutalom stb. Természetesen az X és Y közül az előbb elért számítana. Így mindkét "tábor" taktikáját figyelembe lehetett volna venni.
Dátum: 2011.09.21. 12:01:52
Idézet: Ezüstszél - 2011.09.21. 11:28:36

Szerepjátékos szemszögről beszéltem, nem másról, csak hirtelen mindenki vérszemet kapott.

Ezüstszél, ne szomorkodj, csak félreértettük egymást. Senki nem akart bántani, főleg én nem. Én soha nem tennék olyat senkivel.

Azért kérlek segíts, hol van az a mondat amire hivatkozol, mert nem találom.
Mód: Megvan! A csatában. Na ezeket nem szoktam elolvasni, csak a végét. Most oda a játékélményem, én egészen más szemmel csináltam eddig.
Dátum: 2011.09.21. 11:01:56
Az nyilván a legerősebb, legügyesebb harcos és mindemellett a legnagyszerűbb varázsló, bűvész stb.... A galetkik sztárja!
Ezt szeretnéd hallani?

(Bpetya75 sokkal jobban fogalmaz nálam.)
Dátum: 2011.09.21. 10:55:34
Ha esetleg nem emlékeznél:

Idézet: Ezüstszél - 2011.09.21. 09:21:02
Erre szokták azt mondani, hogy: random.

Amúgy ezek szerint a sokat töltő, kevesebb drakónt ölők szívnak?

Csak mert ők többet tesznek a horda győzelméért/Landragór legyőzéséért mert a drakónölésre szánt CSP-k nagy részét is elvadászzák, és ezt a LE-t is a pilonokba nyomják. Nem attól lesz bebörtönözve Landragór, hogy a drakónjait kinyírjuk, hanem a pilonokba töltött LE-től.

Egy szó mint száz, a töltésre gyúróké az oroszlánrész az eventben nem a drakónmészárosoké...


Meglehet, hogy félreértelek, de továbbra is úgy tűnik nekem ez a mondóka, hogy szerinted a sokat töltőké a babér. Továbbra sem értem hogy miért. Minden esetre nem csak én értettelek félre ezek szerint, úgyhogy a hozzászólásodra valószínűleg ráfér némi pontosítás.

Útnyitás: Gondolom nem egy drakón van egy pylonnál egyszerre. Számomra ez úgy néz ki, hogy a harcosok csatáznak, ölik az ellent és közben, ha van még pici energiájuk töltögetnek is. Ezzel biztosítják, hogy mások kevés csatával eljussanak a célhoz és így sokat tudjanak tölteni. Számomra ez a kép rajzolódott ki az eseménnyel kapcsolatban, de lehet, hogy tévedek.

A "köpködés" dolgot többször jeleztem, hogy nem rád értettem, ha valakinek nem világos: Csak a jövővel kapcsolatos aggodalmaimat jeleztem, ezt sajnos Ezüstszélnek címzett hozzászólásomban tettem meg, de NEM RÁ VONATKOZOTT. Rosszul tettem, hibáztam, elnézést kérek.
Dátum: 2011.09.21. 10:22:42
Nos, ha szerepjátékos szemmel a töltés a lényeg, akkor megnézném, hogyan jutsz a pilon közelébe, ha mások nem nyitnak neked utat. Ha a saját munkádat bármilyen szempontból többre tartod másokénál, akkor ez mindenképp mások munkájának a lekicsinylése. Az event karakter szinten egyéni jutalomért megy nyilván, de a történet szempontjából abszolút csapatmunka, ezért nagyon rossz néven veszem a hozzáállásodat.

A köpködés - ha nem voltam eléggé érthető - nem a jelenlegi helyzetre vonatkozott, csak a mondókád számomra előrevetítette a sajnos szokásos event utáni képet. Akik nem, vagy csak kevesebbet nyernek mint mások, azoknak egy része mindig elkezdi a nyerteseket szapulni. Természetesen nem mindenki ilyen.
Dátum: 2011.09.21. 09:45:55
Részben értem én, hogy a saját álláspontodat véded, de légyszi tartózkodj mások befektetett energiáinak lekicsinylésétől. Ha te végig töltésre utaztál, nyilván gőzöd sincs milyen meló minden pár CSP-hez elég LE-t szerezni vadászat nélkül, mindezt úgy, hogy ÉP is maradjon a drakónokra.

A végső jutalom számításáról még a mai napig nem kaptunk fix infót, tehát szerintem mindannyian kockáztatunk a választott taktikánkkal. Értékelném, ha a végén aki rosszabbul járt nem köpködne arra, akinek "szerencséje" volt.
Térkifordítóra is el lehet tapsolni piszok gyorsan.
Dátum: 2011.09.13. 10:10:15
Ez a kincsesláda nagyon jó relik. Talán az eddigi legjobb ötlet.
Tényleg nagyon szép, de mikor a magyar vállalkozások többnyire a puszta létükért küzdenek nehéz másokon - akár a saját dolgozókon - segíteni. Remek befektetés lehet, talán a legjobb, ha van mit befektetni, és tudjuk hogy lesz idő rá, hogy megtérüljön.

A hitel fix árfolyamon való kifizetése szintén szép elmélet, de csak azokat segíti, akinek van miből fizetni. Ráadásul a bankok sem fogják elengedi a "jog szerint" őket illető hasznot pusztán erkölcsi alapon. Foggal körömmel ragaszkodnának hozzá, és sajnos - szigorúan véve - valóban jár nekik.

Ismerőseim két hete visszafizették a jen hitelüket az évek alatt nehéz munkával összegyűjtött tartalékukból. Ezt arra gyűjtötték, hogy a gyerekeik jövőjét biztosítsák belőle. Az évek óta törlesztett hitel 1,5 szeresét fizették vissza. Nem maradt tartalék, de boldogok, mert így legalább a jelen biztosítva van. Milyen szomorú, hogy manapság ez jelenti a nagy örömöt! És ők a szerencsések......
Pedig a háború nagyon is sanszos, ritkítós értelemben is. Nem csak mert egyre nagyobb a feszültség, és az ember már csak ilyen, hanem azért is, mert a háború egyszerűen jó üzlet.