Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kvnoemi

Ez a topic számomra eddig azt jelentette, hogy a kimondottan bunkókon röhögünk. Aki szemétkedik, azt nem sajnálom, de aki általunk nem ismert okból nem ír helyesen, nem tud jól fogalmazni, a többséghez képest nehezebben látja át a világot stb. azt nem kéne bántani. Csak hogy egy páran elgondolkodjatok írok néhány lehetőséget:

- 6 éves első osztályos. Ez esetben, ha itt játszik akkor egy zseni és dicséretet érdemel.
- Bármilyen korú, de bizonyos betegségtől, fogyatékosságtól szenvedő ember. Lehet, hogy nem képes helyesen írni, esetleg maga az írás-olvasás nagy teljesítmény számára.
- Nagyon hátrányból érkező valaki. Lehet adottsága, képessége, rálátása, bármije, ha nem volt aki megtanítsa azokra a dolgokra, ami számunkra természetes.

A rosszindulatú patkányságot nagyon utálom, de jóindulatú, alapból kedves embereket bántani olyan dolgokért, amelyek hátterét nem ismerjük, nagyon csúnya dolognak tartom. Ráadásul amikor ilyesmit olvasok felmerül bennem, hogy a negatív hozzáállás esetleg a célpontját is rosszá teheti.
Dátum: 2011.10.26. 12:55:54
Ok, köszi, a sorrend rendben, de én akkor is tovább értetlenkedem. Azt mondod a licit összege a következő licit +100 dukát lesz. Ezt ugye úgy érted, hogy maximum előző licit +100?

Egyébként ezek nem véletlenszerű számok lesznek, aki nem akar mindent betolni, az feltehetőleg kerekíteni fog. A tárgyaknak van nagyjábóli értéke, tehát én továbbra is úgy gondolom, hogy lesznek egyforma licitek jócskán.
Dátum: 2011.10.26. 09:04:32
Miklós, kérlek vezesd le nekem a következő példán, hogy megértsem a licit lényegét:

A játékos 3000 dukát.
B játékos 3000 dukát.
C játékos 3000 dukát.
D játékos 2900 dukát.
E játékos 2900 dukát.
F játékos 2900 dukát.

Egész pontosan az lenne a kérdésem, hogy mi lesz a sorrend, és kinek mennyit kell fizetnie végül. A példa kedvéért mindenki választ valami tárgyat.
Szerintem komoly az esély, hogy ilyen szórások lesznek, a te verziód nem túl életszerű. (Legalábbis túlidealizált.)
Dátum: 2011.10.25. 21:21:28
(Miért, csak nektek lehet? )
Dátum: 2011.10.25. 21:12:57
És mi van a több azonos licittel? Hogy döntitek el a sorrendet? Esetleg ketrecharccal?
Dátum: 2011.10.25. 06:38:50
Ejnye srácok, álmodik a nyomor?
Dátum: 2011.10.24. 21:34:41
Ne mérgelődj, csak egy megjegyzés volt részemről. Engem az egészben az zavar, hogy utólag tutira rájövök (rájönnék) hogy túl sokat vagy túl keveset ajánlottam. És ez sokkal jobban bosszantana, mintha hirtelen felindulásból megveszek valami marhaságot nagyonsokért. Akkor legalább tudtam, hogy mit csinálok, max. hülyeség volt....
Dátum: 2011.10.24. 21:22:11
Ez csak akkor lenne jó, ha a legalacsonyabb licithez lenne rendezve az egész sor. Úgy viszont már bonyodalmas, hosszadalmas, stb...
Dátum: 2011.10.24. 06:43:37
Csak véletlen. Wiki:

"Növeli a vadászatért kapott lélekenergiát, szakértelem szintenként 1 százalékkal."

Az állatokhoz nem nyúl, csak a LE-t szorozza fel. Ha vadászol kötelező kimaxolni.

(V5-öt nem nagyon ismerem, de gondolom ott is ugyanúgy működik, mert nincs rá más leírás.)
Dátum: 2011.10.21. 12:01:12
Értelmét egyáltalán nem látom. Ha nincsenek támadások egyik oldalról sem, akkor konkrétan az történik, hogy 3 hétig háború ami végül lezárul egy döntetlennel. Wiki idézet:

"A háború véget ér, amennyiben az egyik szövetség tagjai megszavazzák a kapitulációt, valamint a kapituláció automatikusan megtörténik, ha már legalább 50-et csatáztak, és egy csata után a következő feltételek valamelyike teljesül:

- A háború legalább 3 napja zajlik, és az egyik fél legalább kétszerannyit nyert, mint a másik
- A háború legalább 1 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 100-zal több győzelme van
- A háború legalább 2 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 10-zel több győzelme van
- A háború legalább 3 hete zajlik, ekkor autómatikusan döntetlen az eredmény zsákmány és kényszerű béke nélkül"

Itt az utolsó pont valósulna meg.
Dátum: 2011.10.21. 09:11:21
Idézet: Vermák - 2011.10.20. 17:48:47

-Passzív védők: nem támadhatja az ellenfelet
ha őt támadják, akkor megkapja a láthatatlanság bónuszait, ő nem sebez, nem kap Tp-t és Le-t. Ha az ellenfél nyer, kap egy vadászatnyi Le-t Tp-t. ha veszít o Le. (vadászatnyi )Tp



Ezt úgy értetted, hogy ő ténylegesen nem sebződik?
Dátum: 2011.10.21. 06:54:23
Kezd uncsi lenni a hiszti. Te ingyen dolgozol? Igenis a játék készítői szemszögéből ez üzlet, hiszen ők ebből élnek és ez így van jól. De amiről te beszélsz, annak semmi köze ehhez. A szabályokat el kell fogadni, vagy nem kell játszani. Esetleg téged erőszakkal hoztak ide? Mert akkor megértelek, de csak akkor....

Szerintem jó a játék, ezért játszom. Ha neked nem tetszik, keress olyat ahol a fejlesztők úgy táncolnak, ahogy te fütyülsz.
Dátum: 2011.10.20. 10:02:29
Ha állatgyilkos akarsz lenni, akkor igen. Egyébként semmi értelme szerintem.
Nos, nagyon rövidtávú célom lett volna ebben a hónapban kihívásban LA aranyat szerezni, de úgy néz ki valaki rátapos a lábacskám ujjacskájára.
Dátum: 2011.10.19. 11:41:47
Oxi, bocsi, ezt elnéztem. Én még mindig a topic címében olvasható novembernél tartok.

(Viszok, undok vagy! )
Dátum: 2011.10.19. 08:45:41
Ezt a 26-át hol láttátok? Én lemaradtam róla. És október vagy november?
Dátum: 2011.10.19. 08:44:04
Igen, igen, csak egyéni jutalmat nem kap.
Dátum: 2011.10.15. 13:35:11
Thalia, le ne állíts őket! Ez a legjobb viccrovat. Meglepő és mulatságos..... Főként mulatságos....
Dátum: 2011.09.28. 10:14:25
Nekem továbbra is kérdéses, hogy a szövetségi küldetések szempontjából hogyan számítanak a csaták. A szöviküldis topikban már kérdeztem, nem volt reakció, itt is megpróbálom:

- Xenó event CSP használata fog-e számítani az "Egyetlen napon menjetek el legalább nagyonsok alkalommal vadászni!" küldetésbe?

- Szintén Xenó event csaták közben lehet-e találni szinguláris anomáliákat illetve kalandokat?
Dátum: 2011.09.26. 11:50:05
Néhány kérdés merült fel bennem a jövőre nézve szövetségi küldetésekkel kapcsolatban:

- Xenó event CSP használata fog-e számítani az "Egyetlen napon menjetek el legalább nagyonsok alkalommal vadászni!" küldetésbe?

- Szintén Xenó event csaták közben lehet-e találni szinguláris anomáliákat illetve kalandokat?

Ezek elég fontos infók lennének a tervezéshez, úgyhogy előre is köszi a válaszokat!