Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kvnoemi

Dátum: 2011.12.17. 08:53:40
Köszönöm a szép ajándékot!
Dátum: 2011.12.16. 12:45:46
Ezt én is abszolút korrekt megoldásnak látom.
Dátum: 2011.12.14. 22:48:49
info@vegzetur.hu

Itt utánanéznek a gondodnak.
Dátum: 2011.12.06. 19:40:36
Idézet: Miklós - 2011.12.06. 16:02:01

2.) a komplikáltabb módszer, ha 1-nél több kufár medálod van, akkor az vmiféle egyéb bónuszt biztosít. Pl. Legalább 100e LE értékű vásárlás esetén a kufár ad egy tesco-utalványt, vagy egy kristály italt stb vagy valami más bónuszt...


Tetszik az ötlet. Talán úgy lenne a legcélravezetőbb, ha az első fölötti medálok mindegyike 100e LE vásárlásonként adna egy vadászat vagy portyázás italt, attól függően, hogy a játékos EH vagy VF játszik. Aki pedig még nem fejlesztett ki semmit, mégis szerez több medált, az kaphatna gyógyitalt. Nyilván ez sok problémát felvet, de ti úgyis mindent meg tudtok oldani. Gondolom nem könnyű figyelni göngyölítve a vásárlásokat. Ez a megoldás talán nem adna túl nagy előnyt, mégis számítana.
(Mód: Mi lenne, ha az italok szintlépéskor vagy X TÖ/SZÖ növekedéskor járnának?)

Idézet: Miklós - 2011.12.06. 16:02:01
a maximum elérhető kedvezmény gyémántosoknak 30% (a kufár kedvezmény ezt leviszi 27%-ra!!) a többieknek 40% (kufár kedvezménnyel 37%).


Ezt nem értem. Miért viszi le a max. kedvezményt a kufár kedvezmény? Nem inkább emeli? És nem a gyémántosoknak 40% és a többieknek 30%?

A képekbe pedig nem is akarok beleszólni, de ha idehoztok nekem Brad Pitt kaliberű fickókat, akkor törlök.
Dátum: 2011.12.06. 14:45:22
A fiúknak nagyon örülök! Bele lehet szólni a képválasztásba?

Nekem eddig ez volt a kedvenc eseményem. Csak biztos ami biztos alapon kérdezem, a csapat- és a toplistás jutalom ismét kufár medál lesz? Ha igen, akkor összeadódhat?
Helikopter, te pedig ne depizz, a játék értelme nem itt kezdődik. Az az értelme, hogy a szabályok szerint játszunk és jól érezzük magunkat, az csak plusz hogy itt jártathatjuk a szánkat is.
A te szempontodból száz százalékig igazad van, de nem mindenki ennyire türelmes. Akkor lenne csak igazán unalmas ez a játék, de az egész élet is ha egyformák lennénk.
A CSP használata ráadásul annyiban is növeli az ellentéteket, hogy egyrészt akinek nem kell, az tudja entitásra használni, hiszen másra neki úgysem jó, aki viszont vadászik, annak nagyon drága mulatság lehet.

Én a fejemet verem a falba, mikor túl nagy sebzést kapok és akaratlanul gyógyítom magam. Ha már megvan a lehetőség a CSP használatára, kicsit igazságosabb lenne, ha ki is lehetne kapcsolni azt.
A legjobban az tetszik a vitában, hogy ha kettőjüket (Ariel és Prisma) összedobnánk egy - amúgy mindegy milyen - szövetségbe, valószínűleg kéz a kézben, teljes egyetértésben szapulnának mindenki mást.
Dátum: 2011.12.04. 16:09:28
Nagyon tetszenek az ötletek, de első olvasatra ez szemet szúrt:

Idézet: Aurri - 2011.12.04. 11:02:58


Átokpiramis (upgrade)

40. szinttől blokkolja a védelem italát.


A védelem italának így sincs valami erős hatása. Az erős karakterek - akik ellen az ember mégis megveszi, hátha... - többnyire a nagyobb szövikben vannak. Ha tehát ez a hatás megvalósul, akkor részemről akár meg is lehet szüntetni a védelem italát, úgysem lesz jó semmire.
Ez a vita már tényleg unalmas. Mindkét fél álláspontját értem, mindegyikben van igazság. De a legnagyobb igazságnak számomra az tűnik, hogy mind - akik ebben részt vesztek - fafejűek vagytok. Miért nem lehet elfogadni, hogy más ember számára, egy másik nézőpontból más tűnik helyes útnak? Úgysem tudjátok egymást meggyőzni, és az én meglátásom szerint nincs is erre szükség...
Ráadásul már rég túlment azon a határon, amit még kulturáltan lehet nyilvánosan intézni.....
Dátum: 2011.12.02. 09:59:39
Ne aggódjatok menőmanók, már tekeri a sorsológépet!
Dátum: 2011.12.01. 20:55:18
Nézd meg jobban. Tényleg szint x 3 LGY.

Bocska. Te a 12 darabra értetted, akkor tényleg 36.
Én sosem vettem CSP-ért gyorsítást, tehát magam ellen beszélek, de én is úgy gondolom hogy ezt most már meg lehetne hagyni így, ahogy van. Miért probléma ez? Ha valaki kifizeti az árát, kapja vissza a CSP-t. Ha épp az eventre tartogatta, hát jól taktikázott. Jól tette.
Dátum: 2011.11.29. 09:49:10
Tudod, az az 50 CSP 5-10 perc alatt eléggé szintfüggő. Nem tudom másnak hogy nézett ez ki, de nálam eléggé egyértelműnek tűnt. Az első héten még az 5 szinttel alattam lévő Xenót ütöttem, akkor tényleg lement egy max. ép-ből legalább 25. Aztán szintet léptem, azóta felfelé ütök.... Ugyanannyi ép-ből 5-6 csatát bírok ki. Így egy kicsit sem buli. Egész nap vacakolhatok vele. Akkor már inkább elindítok 50 vadászatot, és közben teszem a dolgom.
Értem én mindenkinek az álláspontját, de nem az lenne a legegyszerűbb, ha a játékosok által készített scriptekből a fejlesztők összeállítanának egy "jóváhagyott" listát?

Kockázat biztosan van mindenben, de a hozzám hasonló tudatlan játékosok azt sem tudják mit hol keressenek. Ha véletlenül találok valamit, akkor is parázok, hogy mikor teszi tönkre a gépem az az izé. (Az idén pedig már biztosan nem tanulok meg programozni. )

Esetleg jutalmat is kaphatnának a jó kiegészítők készítői, mondjuk az ajánláshoz hasonlóan.
Dátum: 2011.11.25. 13:17:21
Kalandok tulajdonságpróbáinál a saját tulajdonságaid értékét tudod kiegészíteni vele.
Dátum: 2011.11.24. 20:39:43
Hallod engem nem könnyű felbosszantani, de magadfajtáknak sikerül. Mégis mi a fenét gondolsz, miből kapnak a programozók fizetést? Vagy ők csupán azért melóznak ezzel a játékkal, mert annyira szeretnék hogy te ingyen jól érezd magad? Igen üzlet, mint a világon minden. A Google-n is azért tudsz te ingyen keresgélni, mert a sok "hülye csaló" megfizeti a reklámokat, amiket te szegény nem fizető kénytelen vagy végignézni. Úgy sajnállak ám érte!

Egyébként nyugodtan lehetne a Végzetúr csak fizetős játék, úgyhogy te csak legyél hálás, hogy ingyen is használhatod. Persze, hogy nem teljes körűen, de ha így lenne senki nem fizetne, akkor viszont te sem játszhatnál, hiszen nem is lenne mivel.
Dátum: 2011.11.24. 14:52:54
Ok, te nyertél. Most lassú voltam, de majd legközelebb!