Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kvnoemi

Dátum: 2012.03.14. 21:58:21
Neked is köszönöm, bár nem örülök, hogy kicsit is dobhat. Szóval ezzel nem dobtál fel.
Dátum: 2012.03.14. 21:51:09
Köszönöm, akkor a 2. válasz: fixen.
Dátum: 2012.03.14. 21:29:16
Meg tudná mondani valaki, hogy:

1. A "neves" térkapus szörnyek milyen sűrűn jönnek?
2. Fixen, vagy véletlen szerűen?
3. Milyen százalékban adnak kincset?
4. Ha adnak az csak az erősebb fókuszkristály lehet, vagy lehet más is?

Most értem el a 80. szintet, az első ilyenem persze semmit nem adott.

Előre is köszönöm!
Dátum: 2012.03.14. 13:10:31
Idézet: PottomPanna - 2012.03.13. 08:53:14
...De ahogy a pöttyös rudival se pörgetem ki a pendriveot pedig nagyon akarom...

Jajj, miért hívtad fel rá a figyelmem! Lassan Túró Rudi mérgezésem lesz, és így neked is kisebb az esélyed!
Dátum: 2012.03.14. 13:03:56
Na eeeeez, korrekt megoldásnak tűnik. Persze kíváncsi vagyok a top véleményére, ők tudják megítélni nekik mit jelent, de legalább idebent nem kavar be. Így a helyén lenne megoldva a probléma.
Dátum: 2012.03.14. 06:47:21
A szerencsekerékkel kapcsolatban nincs határozott véleményem, szinte mindenki elképzelésében van valami igazság. Azt azonban nem értem, mi a gondod a JV hozzáállásával? Kaptál egy ajándékot ami nem tetszik (pláne, hogy más is megkapta), és azóta követeled hogy cseréljék ki olyanra ami szebb. Ez lenne a jó hozzáállás?

(Mielőtt nekem ugrotok, ajándék alatt a nyeremény lehetőségét értem. Tudom, fizetni kell érte, de az hogy van esélyünk kipörgetni ezt-azt, az igenis ajándék.)

A stílus hétfőn nálad volt egy kissé durva, engem kimondottan sértett ahogy rólam beszéltél. Még "csak" két éve játszom, nyilván tapasztalatlanabb vagyok mint te, tisztelem is az "idősebbeket", na de azért te sem vagy atyaúristen. Ok, rossz passzban voltál, túléltem, még csak nem is haragszom, de sokadszorra veszed elő a Játékvezetés stílusát, és én ezt abszolút nem tartom jogosnak.
Dátum: 2012.03.12. 20:06:02
Köszönjük Miklósék!

(A szerénységet külön is, nagyon rám fért. )
Dátum: 2012.03.12. 19:49:19
Engem ez a szaki nem érint, de halkan megjegyzem, hogy aki kompenzáció nélkül kénytelen VF játszani, annak 20 AF sokkal több, mint egy hónap.
Dátum: 2012.03.12. 16:16:01
Így ránézésre 65-70 %-ra csökkentette 0-3 szinten belül. 40 TP lett 27 TP, 42 TP -> 28 TP, 44 TP -> 29 TP. Így sem fogok összetápolni hihetetlen LE-ket 1 TP-re, de legalább kevésbé irtózom a portyától.
Dátum: 2012.03.12. 15:55:56
Én máris rettentő szerény lettem.

Ki is próbáltam, ennek a képességnek nagyon ideje volt már. És jó, hogy nem kerül horror AF pontba.
Dátum: 2012.03.12. 06:31:46
Nem lehet, hogy megvan a 3 szintnyi TP? Akkor már nem jelzi, csak addig.
Dátum: 2012.03.11. 22:52:47
Ezüstszél, köszönöm a válaszod, biztosan ezért van. A megoldással nem értek egyet, erre valami más jobb lenne.

Kiszámoltam, nem volt egyszerű. És persze nem pontos, de megközelítőleg igaz. Igen, évente egyszer talán megéri váltani és utána újra felhúzni a kompenzációt. De mostanság úgy néz ki, hogy félévente lesz kufár event. A saját adataimmal számolva kb. 2 hónap alatt jön vissza a kompenzáció "ára". Mármint a felhúzásával együtt. Ez még a félévente event esetén is megéri, de 37-es kastéllyal számoltam. Nélküle nagyjából 4-5 hónapra jönne ki, ami pont a két event közti idő. És akkor nem vettem figyelembe, hogy ezalatt simán is jönne némi AF pont, tehát hogy megérje az jóval hosszabb idő.

Ez az egész, ha egyáltalán jól számoltam, az én esetemre igaz, de én elég gyorsan lépek szintet VF-es létemre. Ráadásul van egy csomó plusz szorzóm is. Tehát egy VF játékos vagy AF-et fejleszt, vagy kufár eventezik, a kettő nagyjából kizárja egymást. Ráadásul ha újra ugyanazt kell felépítgetni, az nem túl lelkesítő program.
Dátum: 2012.03.11. 21:41:38
60. szintig semmiféle "ára" nincs, mégsem csinálják túl sokan. Utána a VF-nek kompenzációval is jóval kevesebb az AF pontja. Kufár eventet szertjük, de most akkor mi is van ezzel? Tulajdonképp rá lettem "kényszerítve" a térkifordítóra, ezzel az AF buktára vagy felejtsem el az eventet? Elfogadom, hogy így van, de (nem kicsit) lehangol.
Dátum: 2012.03.11. 18:34:03
Ez tényleg durva. Ráadásul a rosseb sem fog gyűjtögetni AH-ra, majd inkább hisztizek hogy nekem miért nem esik, hátha az bejön.
Dátum: 2012.03.11. 18:28:17
Ha valaki esetleg tudja, árulja már el nekem, hogy a kompenzáció szakértelem miért törlődik a térkifordítóval? Ok, hogy VF-hez kapcsolódik, de ezt nem találom elégséges indoknak. VF nélkül úgysem működhet, hiszen nincs mit kompenzálnia.
Dátum: 2012.03.09. 18:41:56
Köszönöm kedvességed, de elírtam. A sisakszilánk gyűjtésre gondoltam, még amúgy is csak az aktuális. A sisakmester még messze is van, és nem is gondolkodom rajta amíg nem látom, mit érek el nélküle.
Dátum: 2012.03.09. 18:29:36
Valószínűleg csak túl sokat akarok, azért sajnálom a pontokat. Nekem most 15 van, tartogatni kell a sisakmesterre. A többit meg azért nem költöm el, mert a túl sok kívánság között nem tudok dönteni. Elég buta dolog, igaz?

Amúgy mindegy is, valószínűleg te csinálod jól. A sok okos engem teljesen elkeserített, hogy marhaságot csináltam. Nem lehet valahogy "visszacsinálni" a stimulátort?

Arra is kíváncsi lennék, hogy a csonterősítés a szintlépős küldihez is jó? Gondolom nem, mert ott a lépett szint számít.
Dátum: 2012.03.09. 14:10:21
Köszönöm, értem. De nekem nagyon soknak tűnik amit írsz, csak ehhez már sokkal nagyobb cetli kell nekem és sokkal több idő, úgyhogy most nem számolok utánad.

Ráadásul kellőképpen elszomorít a tudat, hogy esetleg még rosszat is tettem magamnak a stimulátor megvásárlásával. Mennyivel kellemesebb a boldog tudatlanság!
Dátum: 2012.03.09. 13:24:03
Cras, én ezt nem értem. Az elnyelés képlet a következő: (X/2+Y)*(0,5+0,25*[Z/15]), ahol X = állat alapszintje, Y= állat lépett szintje, Z= saját szintem. A képlet második felével szerintem nem kell foglalkozni, nincs benne változó adat. Tehát, ha a saját szint és az állat eredeti alapszintje közti különbség = H, és a további szintlépéseket mondjuk K-val jelöljük akkor:

X/2+Y=(X+H)/2+Y-H+K

Ebből szépen kijön, hogy K=H/2, tehát a szintemelés felényi további szintlépés kell a régi elnyelés eléréséhez. Hogy jön ide a TP?
Dátum: 2012.03.09. 12:48:46
Idézet: Kocos - 2012.03.09. 12:26:25

Ha az nem is, de egy 40-es kastely az akad.


Azért a 37-es szinttel nem nagyon vagyunk elmaradva. És nem sokáig. + sokféle bónusz, de nekem mégsem elég soha. Lehet, hogy telhetetlen vagyok?