Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kvnoemi

Dátum: 2012.04.23. 06:37:18
Örülj neki, szerencsére nem egy szuszra kell. Nekem az egész templomban ez a legnehezebb küldi. Sokáig vertem az entitásokat, pár hete vagyok kénytelen hanyagolni, mert eljutottam arra a szintre, hogy max. ép-ről egy csapással agyonüt. Persze kiválthatnám, de ha egy esélyem van, akkor azért sem fogom.
Dátum: 2012.04.22. 19:22:22
Köszi srácok, tudom hogy holnapig nem várhatok hivatalos választ, de már nagyon idegesít a dolog. Mivel következetesen, több forrásból 3 hét volt az info, én ehhez terveztem a VT-t is. Rém bosszantó lenne, ha kiderülne hogy többszörös tévedésről van szó.
Dátum: 2012.04.22. 18:59:16
Engem is érdekelne, meddig tart az event és milyen hosszú egy fázis. Az eddigi infók:
Lora
Adminisztrátor
58 hozzászólás
Re: Végzetúr friss hírek
269. hozzászólás - 2012.01.23. 15:36:45
Végzetúr események tervezete 2012
...
Térkép 2012. február 27 – március 28.
Ez 3 hét.

Főoldal hírek:
Landragór kiszabadult (2012-04-19)
...
Nagyon nagy a szerverterhelés az event miatt, nem kell az első nap elkölteni az összes csp-t hiszen 3 hétig tart.

Event oldal:
...Az első tíz napot a börtön helyreállításával töltitek,...
Most akkor mi van/lesz valójában?
Dátum: 2012.04.20. 07:04:26
Nem lehetne megcsinálni, hogy a csataleírásoknál a különféle dolgok lenyithatók legyenek? Csak akkor töltődjenek, ha kérem.
- Statok: sokaknak fontosak, de nem kéne a csataaránynál a bontás, csak az összesítés (nyert-vesztett), nem kell teljesített küldetés, kaland, kvíz, kihívás.
- Harcoló lények: pont elég lenne legtöbbször, hogy X db, részletek csak kérésre.
- Viselt tárgyak: elég lenne, ha kérem.
- Relikviák: dettó.

Ha ezt így tömörítenétek, rengeteg felesleges adat és kép kiesne.
Dátum: 2012.04.18. 22:22:04
Arra persze én sem emlékszem, hogy hányas szinten voltam, de az nem is lényeges. Jutalomosztáskor a kiinduló TÖ-m 1754 volt, ami 2021 lett. A részletek:

1001 db sárkány: +38 Erő, +38 Támadás, +38 Védekezés, +37 Egészség, +37 IQ, +37 Mágia, +37 Taumaturgia, 200 Kiégett őskő, +5 Szerencse

(Mintha 63-65. szint körül jártam volna akkoriban.)
Dátum: 2012.04.18. 09:45:25
Tetszik, +AF nagyon kéne!
Dátum: 2012.04.18. 09:28:54
Bocsi, de nem értem miért kéne event előtt elkölteni az összes CSP-t? Egyrészt van rá min. 2 heted, másrészt, ha mindenáron pénteken kész akarsz lenni, akkor állj neki csütörtökön event indulás után.
Dátum: 2012.04.18. 09:21:45
Xena, én nem szoktam beleszólni az ilyen jellegű vitákba, de most már igazán kíváncsi lennék, hogy van-e olyan dolog ebben a játékban ami tetszik neked, illetve a problémák megoldására mi a javaslatod, és mégis milyen viselkedést várnál el egész pontosan Miklóséktól? Mit kéne tenniük amire azt mondanád hogy: "Igen, ez egy játékosbarát megoldás!" Hosszas fejtegetésedből számomra csak annyi derült ki, hogy neked semmi nem jó, illetve hogy gőzöd nincs hogyan működik/működhet egy vevőközpontú vállalkozás.
Dátum: 2012.04.17. 21:47:50
Jogos, már rájöttem. Csak lusta voltam módosítani.
Dátum: 2012.04.17. 20:36:39
Ha netán csak lejáratkor lehet átvenni a nagyjutalmat, akkor van az több is.
Dátum: 2012.04.17. 12:25:49
Idézet: Büyük - 2012.04.17. 11:38:00

Azért ez annál bonyolultabb ám.Ha csak a két dekrétumot váltod ki lével akkor is havi szinten halmozod a hátrányod azzal szemben aki mondjuk 45 kőért váltja ki.Mekkora lesz ez a hátrány 1 év alatt?Ha ezt még fokozod azzal,hogy az ősköves küldikért is lével akarsz fizetni mekkora lesz a hátrányod?


Ez csak attól függ, hogy mennyi az a LE. Épp azt írtam, hogy elérhető legyen. A passzoláshoz semmi köze az ősköves küldik kiváltásának. Engem pl. nem annyira érint az őskő költség, ha kell fizetek, mégis megpróbálom megúszni passzolás nélkül. Nem lehet az a cél, hogy passzokkal teljesítsünk. Amiről én beszéltem az csak és kizárólag az ősköves küldetések kiváltásáról szólnak reális áron. De azért ne legyen már ingyen! Amit én elfogadhatónak tartanék az mondjuk kb. szintenként 100 LE/őskő. Nálam ez (81. szint) varis fókuszkristály esetében 32.400 LE-t, prémtagságos küldi esetében 48.600 LE-t jelentene. Én bizti maradnék az ősköves verziónál, de nem tenné tönkre azokat sem, akik nem akarnak fizetni.
Dátum: 2012.04.17. 11:08:36
Ugyan miért borulna? Tegnap reggel portyáztam, este 1/2 7 körül láthatatlan lettem, ma este újra portyázom. Hol itt a gond?

(Közben olvasgatom a fórumot, és óránként kémlelgetek valakit, akire egyébként egyáltalán nem vagyok kíváncsi. Hehehe.)
Dátum: 2012.04.17. 10:59:40
Azért ezt a láthatatlanság dolgot egy icipicit eltúlozzátok. Én még sosem próbáltam, most először vagyok hatatlan. (Legalább előttem tesztelitek a bugokat. ) Csak be kell tervezni az idejét, erőforrásgyűjtére épp jó. Négy hét alatt azért csak van egy nap, amit kibírtok! És ez legalább semmibe nem kerül. A kerék is és a szilánkgyűjtés is ugyanúgy letudható, csak egyik nap reggel, másnap este. Na bumm...
Dátum: 2012.04.17. 10:21:08
Megnéztem, kiakadtam, lehiggadtam, elemeztem, terveztem. A végeredmény nálam a következő:

A templom tetszik, megcsinálható, bár nem könnyen és áldozatok árán. Ez rendben is van, hiszen erre lett tervezve. Nem az a cél, hogy mindenki mindegyiket megcsinálja hibátlanul. Ezért kár is morogni. Amik viszont szerintem mindenképpen korrekciót igényelnének:

- Az őskőigényes küldiket kiválthatóvá kéne tenni LE-vel. A legkövetkezetesebb megoldás talán az volna, hogy meg kéne határozni egy őskő LE értékét (természetesen szintarányosan), és egész egyszerűen vagy az alap küldi lenne teljesített (pl. vari fókusz X őskő), vagy ha nem akarok őskövezni akkor a küldire való kattintással X őskőnyi LE áldozattal teljesítetté válik a feladat. Így nem lenne gond az őskőigényes küldikből, és mindenki eldönthetné hogy jobban fejlődik őskőért, vagy lassabban de ingyen.

- Nagyon fontos volna, hogy megérje a részküldikért is dolgozni. Mivel a teljes templom közel sem mindenkinek teljesíthető, a részajik meg túrót nem érnek, így csak az fog vele egyáltalán foglalkozni, aki biztos benne, hogy végigcsinálja. Ha azonban a sor/oszlop ajándékok érnének valamit, akkor lenne értelme mindenkinek próbálkozni. Például a LE jutalmakhoz fölösleges TP-t osztogatni, hiszen aki megkapja már áldozott eleget. A 0,1 AF pont vicc, 1 egész már elfogadható lenne. A fehér kristályital minimum zöld legyen és a többi marhaságot is jó volna nagyobbra cserélni. Szerintem csak így lenne realitása a dolognak.

Nekem nagyon tetsző javaslat:
Idézet: Ariel - 2012.04.16. 23:26:49
A tulajdonságnövelés a specváltások miatt tényleg költséges tud lenni. De ezen simán lehetne még finomítani. Pl ha a küldetés ikonjára klikkelsz, és ez megnöveli +1-el az adott tulajdonságot, mintha rajta lenne a specializáció és egyéb költségcsökkentő hatások. Természetesen ha megvan a +3, utána már nem működne ez a hatás.

Akinek van 3-4 tulajdonságfejlesztős feladata, az elhiszem, hogy szívja a fogát...
Dátum: 2012.04.17. 09:59:10
Tiltakozom! Az nagyon nagy gond lenne, ha Landragór ismét tolódna. És nem is korrekt, hiszen rengetegen készülünk rá. Az event már egy bejáratott dolog, talán ott már nem lesz ennyi gubanc.
Dátum: 2012.04.16. 15:19:49
"Szerezz 5346 TP-t egyetlen napon!"

Így elsőre nekem ez a kedvencem.
Dátum: 2012.04.16. 11:09:17
És kimaradsz a felfedezés izgalmából, öröméből....
Dátum: 2012.04.16. 10:47:17
Lehet, hogy már bent van, csak jól eldugták. Első feladat, hogy találjuk meg.
Dátum: 2012.04.15. 21:33:39
A VF turbózva valamivel jobb arányt hoz. Azt érdemes.

Breaksos:
Igen, 3.
Igen
Passz
Szinte biztos, ha tényleg aktív vagy a 3. szakaszban is.
Dátum: 2012.04.14. 21:19:19
Köszönöm, ez megnyugtató.