Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kvnoemi

Dátum: 2012.06.10. 21:41:47
A harag italával kapcsolatban volna két kérdésem:

- Tudhatjuk azt, ha valaki ivott ilyet ellenünk?
- Semmilyen módon nem lehet törölni, csak ha újabbat iszunk?
Dátum: 2012.06.10. 21:17:58
Idézet: Miklós - 2012.06.08. 14:06:40
A Végzetúr Találkozón ajándékok járnak az őskővásárlás mellé.
...
20.000 Ft, azaz legalább 1540 őskő vásárlása esetén
15 boldogság itala, 10 bűvös állateledel , 10 szörnykoktél, 10 lelakatolt ládikó, 50 sorsjegy, 15 vadászzsákmány, 2 templomi pálca, 100 kiégett őskő. 3 db barátság kristály

Kedves Miklós!

A fenti promós őskő vásárláshoz lenne egy apró kérdésem/megjegyzésem. Nem lehetne-e megoldani, hogy ilyen nagy mennyiségű őskő vásárlása esetén átadhassuk a kövek egy részét egy másik világon játszó karakterünknek? Én személy szerint szívesen kipróbálnék másik világot, mint ahol játszom, de az bizti, hogy nem veszek egy próbakarinak őskövet. Itt viszont ez annyi (pláne, hogy még most is van bőven), hogy ha megvenném, a következő promón már biztosan nem költenék többet. Feltételezem, hogy a novemberi talira ismét terveztek hasonlót, és egyéb, kisebb akciók is szoktak lenni időnként. Ha hegyekben állnak az őskövek, nincs az a kedvezmény amivel újabb költésre tudtok rávenni.

(Persze még jobban tetszene, ha lejjebb vinnétek a limiteket, mert ez így nagyon húzós. )
Dátum: 2012.06.04. 16:01:16
Elfogadja.
Dátum: 2012.06.04. 06:50:39
Apa, kezdődik?
Dátum: 2012.06.01. 21:39:59
Ezmiez?
Templomkristály:

1. szinten +1 templomkristályt kapsz a Végzet Templomának első kis zsákjából. 2. szinten a 2.-ban is eggyel több kristályt találsz, és így tovább, míg 12. szinten minden zsákban +1 kristály lesz.

Max. szint: 12

Költség: 6
Ugyeugyehogy nem vagyok túl naív, és ez nem a részjutalmak erősítése helyett, hanem mellette került be?
A részjutalmak másik fele (LE, AF pont, kristályital stb.) ettől még ugyanúgy erősítésre szorul!
Dátum: 2012.05.31. 06:35:05
Eddig szerencsém volt, nem kaptam meg ezt a küldetést, de kíváncsi volnék valamire: A katalizátor esszencia elhasználása ultra készítésére számít az esszencia használatba? Ha igen, akkor érdemes tartalékolni, és nem előre gyártani.
Dátum: 2012.05.29. 21:19:48
Idézem:

Idézet: Kvnoemi - 2012.04.17. 10:21:08

- Nagyon fontos volna, hogy megérje a részküldikért is dolgozni. Mivel a teljes templom közel sem mindenkinek teljesíthető, a részajik meg túrót nem érnek, így csak az fog vele egyáltalán foglalkozni, aki biztos benne, hogy végigcsinálja. Ha azonban a sor/oszlop ajándékok érnének valamit, akkor lenne értelme mindenkinek próbálkozni. Például a LE jutalmakhoz fölösleges TP-t osztogatni, hiszen aki megkapja már áldozott eleget. A 0,1 AF pont vicc, 1 egész már elfogadható lenne. A fehér kristályital minimum zöld legyen és a többi marhaságot is jó volna nagyobbra cserélni. Szerintem csak így lenne realitása a dolognak.

Válasz:
Idézet: Miklós - 2012.04.17. 12:29:54

KVNoemi: a részküldik komolyabb díjazása, hogy aki nem teljesíti a templomot, az is jobban járjon, jó ötlet, átgondoljuk, mivel lehetne még a részküldi jutalmakat bővíteni.
Dátum: 2012.05.25. 11:55:56
Ha két hetes temploma van és használt egy pálcát rögtön, mikor az bekerült, akkor elvileg legkorábban tegnap kikérhette a negyediket.
Dátum: 2012.05.24. 09:35:00
Végre kipörgettem egy pirosat. Nos, engem sem tett boldoggá.
Dátum: 2012.05.22. 09:39:44
Vigyázz, ha nem tartod a szád tuti jegelnek titkos infók kiszivárogtatása miatt. Ha erre rájön a nép, még a végén nem vesznek elég őskövet.

(Azért én is örülnék ha ultraspec. váltás nélkül is úgy számolná a növelést a rendszer, mintha áttettem volna. )
Dátum: 2012.05.22. 06:53:27
Beírom ide is:

A sisakszilánkok kicsit furán jöttek tegnap:

Tegnap, 22:38:37
Ahogy vadászol, egyszer csak rossz előrzeted támad. Árnyak követnek mindenhol. Felbukkan előtted egy hatalmas fantomsárkány. Majd melletted még egy. Mögötted is kettő. Egyre többen vannak, bekerítettek. Innen nincs menekvés, felkészülsz a halálra! Az életedet azonban nem fogod olcsón adni. A szörnyek rád rontanak, éles fájdalom hasít beléd... Magadhoz térsz. Éjszaka van. Vadászni indultál, de nem találtál zsákmányt, ezért lepihentél, és elszundítottál. A falka támadása csak egy rossz álom volt! A hirtelen adrenalinpörgés segített, hogy lélekenergia tartalékaid felszabaduljanak (+4221). +25 TP A szerzett lélekenergiából 643 a helyes válaszért kapott LE. Találtál 1 sisakszilánkot!
A vadászat során találtál egy kiégett őskövet!


Mindezt úgy produkáltam, hogy előtte már volt portya/kihívás/vadászat/elfogás. Ma pedig az első portyám:

A csatában összesen 9731 sebzést okoztál, és 1410 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 lélekenergia és 30 TP!

Találtál 2 sisakszilánkot!
Dátum: 2012.05.22. 06:50:46
Tényleg valami gebasz van/volt.

Tegnap, 22:38:37
Ahogy vadászol, egyszer csak rossz előrzeted támad. Árnyak követnek mindenhol. Felbukkan előtted egy hatalmas fantomsárkány. Majd melletted még egy. Mögötted is kettő. Egyre többen vannak, bekerítettek. Innen nincs menekvés, felkészülsz a halálra! Az életedet azonban nem fogod olcsón adni. A szörnyek rád rontanak, éles fájdalom hasít beléd... Magadhoz térsz. Éjszaka van. Vadászni indultál, de nem találtál zsákmányt, ezért lepihentél, és elszundítottál. A falka támadása csak egy rossz álom volt! A hirtelen adrenalinpörgés segített, hogy lélekenergia tartalékaid felszabaduljanak (+4221). +25 TP A szerzett lélekenergiából 643 a helyes válaszért kapott LE. Találtál 1 sisakszilánkot!
A vadászat során találtál egy kiégett őskövet!


Mindezt úgy produkáltam, hogy előtte már volt portya/kihívás/vadászat/elfogás.
Dátum: 2012.05.21. 20:56:31
Ezen elsőre én is fennakadtam. Ezt a nyertes választ kaptam:

Idézet: Offsboy - 2012.05.03. 12:09:38
Erre tudok tippelni:

Kihívó mester:
Kihívás során a próbákra kapsz szint x +1 -gyet.
Max. szint: 10
Költség: 2
Dátum: 2012.05.18. 15:58:52
És? Kipróbálod?
Dátum: 2012.05.17. 13:12:47
Örülj, mert jó ha van állatod. Az mindegy milyen, csak nevük és a képük különbözik, egyébként csak az alapszintjük nagysága számít. Tehát egyiknek sincs más képessége, mint a többinek.
Dátum: 2012.05.16. 15:23:56
Idézet: Quellon - 2012.05.16. 14:47:50
Az tűnik igazságosnak, hogy mindegy hány csata alatt töltjük a LE-t, mert csak a LE mennyiségét nézik, de ezt így nem láttam sehol kijelentve, csak vitákat láttam, hogy melyik is a jobb módszer.

Azért nem teljesen mindegy, sőt! A csatáért kapok valamennyi LE-t, és két CSP-nyi TP-t. A vadászathoz képest kb. 4000 LE-t bukok csatánként. Tehát, ha 1 csatával betöltök pl. 500.000 LE-t, akkor az kb. 504.000 LE "felhasználásnak" felel meg, ha az 500.000 LE-t 100 csata alatt töltöm be, akkor az kb. 900.000 LE-be került nekem. Tehát ha a "betöltött" LE-re gondolsz, akkor nincs igazad, csak ha a teljes bekerülési LE-ről beszélsz.
Dátum: 2012.05.16. 10:19:35
Épp ez az, hogy a kihalt, tehát aktív tagoktól mentes szövinek oly mindegy, hogy győzöl-e. Nálunk is csak azért lett ez a vége, mert már senki nem foglalkozott az egésszel.
Dátum: 2012.05.16. 10:08:36
Azért ez a háborúzás nem kell, hogy feltétlenül gáz legyen. Annyi a kihalt szövi, hogy aki nem akar "igaziból" háborúzni, az ilyennel simán lejátszhatja. És nem fog visszavágni senki, de még megsértődni sem. Mi ilyen szövit kerestünk végül arra figyelve, hogy mindenkinek legyen benne partner akinek kell a küldi. Én két templom háborúit megcsináltam rajtuk, tehát összesen 6 csatám volt. Három hét után 44:0 eredménnyel, döntetlennel végződött.
Dátum: 2012.05.16. 06:41:29
Csúnya, szőrös, nyolclábú, ragadozó. A végzeturak többsége retteg tőle, de aki elég nagy hozzá képest és van elég bátorsága, az lecsapja mint a taxiórát.

(Bocsika. )
Dátum: 2012.05.15. 10:24:49
Na ide figyu. Nem tudom miért kell másokat kioktatnod, senki nem mondta hogy nem lehet megcsinálni a feladatot. Az első templomot két hét alatt csináltam meg kiváltás nélkül, és abban is benne volt. Most a második templomot szintén két hét alatt készre raktam dekrétum nélkül, ezt az egy küldit kivéve. Elárulom, hogy az én entim nálam 102 szinttel nagyobb, ennek ellenére leverem ha kell. Ha úgy akarom, akkor meg kiváltom. És ha ahhoz van kedvem, akkor halogatom a dolgot. Ebben a hozzászólásban csak erről volt szó:

Idézet: Kvnoemi - 2012.05.15. 06:26:19
Előfordulhat, hogy valaki halogatja a dolgot, hátha erősödik még egy picikét és így könnyebb lesz (lásd pl. enti ütés ). Ha kicsúszik az időből véletlenül, valószínűleg szomorú lesz az illető.

Esetleg megírhatnád, szerinted mik a nehéz feladatok, és akkor én is jól elmagyarázhatom neked hogy azok milyen könnyűek.