Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kvnoemi

Dátum: 2012.06.24. 10:25:19
Csak dél után voltam. Kettő után valamikor érkeztem. Szombaton 1/2 1-ig egyedül vagyok a gyerekekkel, ráadásul meg kell etetnem a családot, úgyhogy dél előtt nem tudtam volna menni.
Dátum: 2012.06.24. 08:52:37
Vagy még véletlenül sem. Direkt tud kikerülni mindenki.
Dátum: 2012.06.24. 08:45:42
Majdnem kitolt velem a templomkristály AF képesség. Este kikértem a 4. templomot, és nekiestem az egyszerű feladatoknak. 13 kész lett mire kapcsoltam, hogy nem kéne készre tenni azokat a sorokat/oszlopokat, ahol még nincs meg a duplázás. Vicces, hogy most azon kell agyalnom mik azok a feladatok, amiket semmiképp nem csinálhatok meg túl gyorsan.
Dátum: 2012.06.24. 08:12:21
Idézet: Truth80 - 2012.06.23. 22:20:11
Én a V3 elég aktívjaként azért alkamanként szívesen beszélgetnék a többiekkel. Meg amúgy is kicsit idióta érzés ott állni a VÚ talin már másodszorra hogy nem ismerek senkit és utána otthon derül ki hogy mégis


Csatalakozom. Én először voltam talin, és nem kicsit éreztem magam elveszetten. A belépőhöz kapott nyugicsoki nagyon jól jött, legalább nem a szám szélét rágcsáltam ijedtemben. Hülye érzés volt, hogy biztosan ismerek egy csomó embert, de gőzöm nincs ki kicsoda. Tulok pedig hiába feliratozza magát, ha állapotából kifolyólag azt sem tudja ő kicsoda.
Dátum: 2012.06.23. 11:33:46
Oxi, biztosan úgy van, V1-ről semmit nem tudok.

Minden esetre már V3-on is vége, pedig egy órát még várhatott volna. Aktív volt a Xenós küldim, de föl kellett dobnom az ebédet főni. Mire visszanéztem vége lett.
Dátum: 2012.06.23. 09:29:04
Nem jól emlékszel. Hírarchívum:

Kitört a Xeno háború! (2011-11-02)


A Xenók pusztulása az 5. világon (2011-11-22)

Pusztító csata dúlt a bolygó felszínén, öldöklő küzdelem az újszülött világ sorsáért, az idegen xenók, és a Felszínt visszahódító hősök, a végzeturak között. A hosszú csatában végül a végzeturak győztek - a gigantikus méretű xenó királynők egymás után pusztultak el és nyelte el őket a mágikus börtön. Velük együtt pusztult fékeveszett xenomorf hordájuk is. Az 5. világon november 21-én, kedden semmisült meg az utolsó xenó királynő. A többi világon még zajlik a küzdelem, de a xenó királynők közül már itt is csak néhány van életben. Gratulálunk a győzteseknek, viselje mindenki büszkén a megszerzett trófeákat


A többi világ néhány nappal később fejezte be, de nem is azt mondtam, hogy percre pontosan van időzítve.
Dátum: 2012.06.22. 21:16:01
Teljesen rendben van, hogy szabályozzák az event hosszát. Ha nem így lenne, piszok gyorsan behisztizne mindenki, hogy már megint nem vagyunk tájékoztatva! Hogy lehet így tervezni? stb. Vicsorgó vörös pofákkal lenne tele a topik.
Dátum: 2012.06.22. 19:25:31
Természetesen "egész véletlenül" a világokon egyszerre történt ez meg, és egyforma ütemben halad.
Dátum: 2012.06.22. 14:26:44
Jogos. Igazából mindenki számára csak könnyítés lenne, vagy érdektelen.
Dátum: 2012.06.22. 11:28:19
Ne haragudj meg rám, de szerintem ez nem valami jó ötlet. Azoknak könnyítené a küldit, akik nem költik folyamatosan a CSP-t, hanem felhalmoznak. Pl. pókok jelentős könnyítést kapnának. Aki pedig naponta elvadássza az 50 pontot, mert mondjuk így tudja beosztani az idejét, az szenvedhetne vele hogy összegyűljön 200 CSP, majd 1 nap alatt el kell tüntetni. Szóval egy ilyen módosítás egész biztosan nem felelne meg a küldetés eredeti céljának.
Dátum: 2012.06.20. 12:21:59
Bunyó is lesz a talin? Az időpontot rakassátok be a hivatalos programba, nehogy valaki lemaradjon.
Dátum: 2012.06.20. 12:19:19
Egy héttel az indulás előtt kezdődik a nevezési időszak, és a nevezéstől kezdve lehet eseménypontot gyűjteni. Tehát célszerű az esemény kezdete előtt egy héttel CSP-t maxolni, egy hét alatt mindent elvadászni VF-el, induláskor váltani EH-ra.
Dátum: 2012.06.15. 15:03:28
Nem, de szórakoztató.
Dátum: 2012.06.15. 12:00:27
Ha van nálad elég LE, kattints a kockára és teljesített lesz. Persze a LE-t levonja tőled.
Dátum: 2012.06.13. 19:01:31
Azért amíg valaki nem mondja meg neked a tutit, addig belekotyognék.
Nem vagyok benne biztos, de szerintem másik állatfelszerelésre le tudod cserélni. Ha van egy felhasználatlan cuccod, akkor meg kell jelennie az állatnál a legördülő menünek.
Dátum: 2012.06.12. 11:48:19
Új templomot kértél ki? A képesség szerintem csak a következő templomtól számít, a már aktuális ajándékait nem írja felül.

Mód: Tévedtem, felülírja.
Dátum: 2012.06.12. 06:59:45
Idézet: Miklós - 2012.06.11. 16:58:58

Sajnos jelenleg egyszerűen nincs ilyen lehetőség, hogy ősköveket átadj karakterek között, és egyelőre nem is tervezünk ilyet. De a talin bármennyi őskövet is vehetsz, akár 3 db-ot is, ha új próbakarakternek csak vmi minimális mennyiséget szeretnél venni. És mielőtt megkérdi vki, sajnos az sem lehetséges, hogy vki a vásárláskor már több karakterre ossza szét az őskövet.


Értem én, hogy nem lehet, csak azt nem értem miért? Fix, hogy nem veszek több karinak követ. Egyet sem. De ha húszezerért vennék talicskányi kavicsot, abból tudnék próbára is költeni, nem fájna mert Molának nincs ennyire szüksége. Ha nem oszthatom el, akkor lehet hogy beérem kevesebbel, nem prémezek föl egy próbakaraktert, aminek így lényegesen kevesebb esélye lesz a túlélésre. Ha lenne köve, talán én is komolyabban venném, hogy törődjek vele. Tehát jelen állás szerint alapból kevesebbet költök esetleg, és még az esély is minimális hogy újabb élő karakterrel játszak. Ráadásul ez olyan sok, hogy nagyon-nagyon sokáig nem lesz szükségem újabb vásárlásra. És ezen már semmilyen templomi kütyü nem fog segíteni.
Dátum: 2012.06.11. 13:17:07
Vagy befolyásolva vannak, vagy a végzeturak remekül össze tudnak dolgozni hajszál pontos időzítéssel. Eddig legalábbis mindig stimmelt az event hossza.
Dátum: 2012.06.11. 12:57:04
Javítsatok ki ha tévedek, de tudtommal a királynők ép regenje befolyásolva van felsőbb hatalmak által. Tehát az event hossza 3 hét +/- 1-2 nap.
Dátum: 2012.06.10. 22:13:56
Köszönöm a választ!