Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kvnoemi

Dátum: 2012.09.19. 21:49:36
Ha annyira jó a VF akkor miért EH-n vagy?

Egyébként nem kértem erősítést, de nem tartom korrektnek hogy az EH-s karik vadászatát folyamatosan próbálják erősíteni, miközben a VF portyáját nem. Ha a T. Vezetőség azt szeretné, hogy a játékosok ne csak VF vadásszanak, akkor vegyék rá őket a portyára. Ez pedig csak akkor sikerülhet, ha van értelme a portyázásnak. Most ez megint egy olyan fejlesztés, ahol a simán vadász karik ki vannak hagyva. Senki nem fog benyelni azért iszonyú sok TP-t 0 LE-vel, hogy néha napján egy-egy vadászatra kapjon 25% pluszt. Ez nagyon rossz bolt lenne. És most nem magamról beszélek, én portyázom is VF-el (mert így is lehet ám!). Nekem biztos lesz ősgyémántom, de nem hiszem hogy túlzottan meg fog hatni. Ha pedig nyernék véletlenül detektort, és ezáltal találnék szubizét, kimondottan zavarna hogy nem tudom használni. (Legalább lehessen eladni. )
Dátum: 2012.09.19. 19:59:31
Legalább ne vigyorogj egy ilyen kijelentés mellé. Lehet, hogy igazad van, de kérlek magadban örülj. Sokan vagyunk, akiket elszomorít a helyzet.
Dátum: 2012.09.19. 19:28:06
Idézet: Miklós - 2012.09.19. 17:03:38
Az ősgyémántnál (ami egyébként darabonként kb. 1.5 VD-nyi LE-t jelent, vagyis ha minden óriás lényre jut, átlagban +10% LE) VFeseknek azért kell a felezés, mert a VFesnél ha egy 140-es, az EHsnál egy 70-es LE/TP portya átalánnyal számolunk, akkor ha mindketten +10%-kot kapnak akkor a VFesnek ez +14, mig a portyásnak csak +7 LE/TP-t jelent. Ez csak akkor lenne oké, ha cserébe a portya LE-t tuningolná a szubplazma, ami nem lesz. Szóval ha mindenkinek +7 LE/TP-t akarunk adni, akkor sajnos a VFesnél csak +25% bónuszt adhat az ősgyémánt.

Miklós, ezt hogy érted? Az EH-snak fele annyi a LE/TP vadászat aránya? Ha erre gondolsz részben igazad van, de míg az EH-s kari mindkét cuccot tudja használni, addig a VF-es karinak a szubplazma szó szerint semmit nem ér.

VF-es szemmel (aki portyázik is) olyan jutalmat tudnék elképzelni, ami felhasználódik 0 LE-s portyánál és bekattant valami EH-féle eredményt. Ha a VF-es karikat portyázásra akarjátok rávenni, ez szerintem jó kis mézesmadzag lehetne.
Dátum: 2012.09.13. 11:33:45
1. Bugmentesítés
2. Napi rutinok
3. Új épületek, AF képességek
4. Apróságok taliról (itt jó lenne tudni, hogy pontosan mikről lenne szó. A listán van néhány fontos dolog és egy csomó baromság. Itt csak az ésszerűbbekre gondolok, de nem részletezem.)

+ Ha már normálisan működnek a dolgok akkor:
5. Szintküldik
6. Új event

Engem borzasztóan érdekel a két utolsónak sorolt dolog, de a többit akkor is előbb rendbe kell tenni.
Dátum: 2012.09.12. 21:07:15
Hagyd már! Csak gyakorol....
Dátum: 2012.09.12. 09:30:31
Az attól függ, kivel üzletel az illető. Egyetértek Nemesis kollégájával:

úgy kell öltöznünk, hogy az bizalmat sugározzon az emberek felé.

(De azért fiúk nem baj ha tudjátok, hogy a világoskék ingnél csak a rózsaszín rosszabb... )
Dátum: 2012.09.11. 20:33:06
Ha túl gyorsan kattintasz kétszer, vagy csak túl érzékeny az egered akkor fordulhat elő ilyen. Nekem is volt egy időszak, mikor rendszeres volt. Nehezen jöttem rá a megoldásra, de ez van.

+ És ha megnézed a legutolsó kalandod, akkor ezt fogod megtalálni.
Dátum: 2012.09.03. 22:30:07
Dátum: 2012.08.31. 08:12:38
Erről lemaradtam.
Dátum: 2012.08.30. 21:15:37
A Mohirban?
Dátum: 2012.08.29. 21:53:47
Idézet: Ddyy - 2012.08.29. 13:14:34
Hadd kérdezzem meg, hogy a VF-et mikor veszitek ki végre? Nincs értelme a meglétének (ezek után meg különösen nincs), csupán emberibb megfogalmazása a fejjel a falnak kifejezésnek.


Ugye ezt nem gondolod komolyan?
Dátum: 2012.08.23. 15:28:02
Ezt a hozzászólást megkönnyeztem.

Téged kéne felvennie Miklósnak, hogy lelkesítő szövegeket írj. Senki nem törölne többé.
V3-on tök mindegy mennyivel rohangál.
Dátum: 2012.08.08. 10:04:03
Amiből van platina jutalmam, abból enged a rendszer aranyat választani!

Persze nem merem kipróbálni mi történne, ha rákattintanék.
Dátum: 2012.08.07. 13:25:29
Nincs sok közöm a témához, nincs zálogom és jelenleg nem is vágyom rá, de épp ezért gondoltam hogy talán egy teljesen kívülálló véleménye is jelenthet valamit. Én is rettentően igazságtalannak érzem a Hűség Zálogának megvehetőségét, és véleményem szerint a miértre adott magyarázat sem állja meg a helyét.
Dátum: 2012.08.07. 12:40:12
Valószínűleg a böngésződ. Frissíts, illetve válts át másra (Firefox, Chrome), jó eséllyel rendbe jön.
Dátum: 2012.08.03. 08:55:32
Köszi! Először Baratynak írtam, de gondoltam itt is megemlítem. Attól tartok visszacsinálni már nem lehet, de azért nem is olyan tragédia. De javítani fontos lenne, nem szeretnék ebbe sokszor belefutni.
Dátum: 2012.08.02. 22:35:14
Rosszul emlékszem, hogy a vadászzsákmány elhasználás eddig megerősítést kért? Ma sikerült véletlenül elhasználnom egyet. Amikor rányomtam rögtön tudtam, hogy nem ezt akartam, de vártam a megerősítő/elutasító kérdést, így nyugodt voltam. Erre kérdés nem jött, a cucc lefutott. Csak egy sajthelyem volt.
Dátum: 2012.07.26. 22:11:04
Csak azt áruld el nekem, hogy miért "baltázza el" valaki a három dekrétumot lejárat előtt? Elég nagy felelőtlenség. Csak és kizárólag az utosó napon szabad ezeket felhasználni, vagy ha már csak max. 3 küldi van hátra. Nekem a mostani templomban van olyan feladat, amit semmiképp nem szeretnék megcsinálni, de akkor is hagyom az utolsó napra a kiváltást, nehogy véletlenül bebukjak valamit.
Dátum: 2012.07.26. 22:04:58
Nem írtam, de azért nem teljesen kizárt, hogy olvassák a fórumot.