Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kvnoemi

Dátum: 2012.10.04. 21:54:42
Nem értek veled egyet. Ha engem lecsapnak időnként 50 szintről, hát nem bánom. Még érdekes is lehet. De ha ilyen támadások miatt alacsony az ép-m, mikor szükségem lenne rá, na akkor tuti kikapcsolnám az egészet. A normál portyánál a sebződés normális, és én szeretek normálisan játszani. (Lehet, hogy nem vagyok normális? )

(normális, normális, normális - milyen hülyén hangzik sokszor kimondva )
Dátum: 2012.10.04. 21:49:28
Teljesen kizárt, hogy már lement a bajnoki és a kvíz, és nem férsz bele a következőbe. Bajnoki 16-án lesz, de egy héttel előtte már nevezhetsz. Az olimpia nem tudom pontosan hogy van, de tudtommal annak is mindenképp bele kell férnie.

Nekem is van most bajnokis küldim és elfelejtettem nevezni. Nem gáz, a következő is időben lesz. Annyit buktam, hogy most nem fogok pálcát törni, de mivel azt úgysem kapok eleget, tehát épp nem gond ha legközelebb használom el.
Dátum: 2012.10.02. 08:58:11
Próbáld meg újraindítani a böngészőt. Esetleg az egész gépet. Ez meg szokta oldani az ilyen gondokat.
Dátum: 2012.10.02. 06:36:35
Lehet, hogy valami zavar van az erőben. Én is - pályafutásom alatt először - elfelejtettem nevezni. Nem, mintha győzelemre mennék, de azért jó átnézni az eredményt.

(Kár, hogy nem hagy a rendszer suttyomban benevezni utólag. )
Dátum: 2012.10.01. 09:07:40
A torta csak gyógyít.
Dátum: 2012.09.30. 16:11:47
Én még mindig úgy érzem, hogy ehhez az egészhez nincs is közöm VF-esként. Nem is szavazok, mert ebben a formában teljesen hidegen hagy a fejlesztés. Csak ne mondják azt, hogy mindenkinek szól, és akkor nincs is vele gond.

Aurri: Ez a szubtéri kivonat valóban jól hangzik, de főként úgy lenne hasznos, ha csak akkor használódna el amikor van is értelme. Jó lenne, ha ez nem felejtődne el, úgyhogy bemásolom a teljes ide vonatkozó részt:

Szubtéri Fókuszálás
A képesség minden szintjével 10% esélyt kapsz vadászatonként arra, hogy találsz egy Szubtéri kivonatot.
AF: 10/ szint Max. szint: 10
Előfeltétel: Szubtéri érzékelés 30.

Szubtéri kivonat (egyéb kategóriás tárgy):
Minden általad indított portyában automatikusan elhasználódik, ha van. Adott portyában ad +5 EH szakértelem, mely akkor is kifejti hatását, ha nem rendelkezel alapvetően a szakértelemmel!

Esetleges probléma: a +5 EH-nyi LE-től még nem feltétlenül lesz érdemes egy VF-esnek portyázgatni. Esetleg ki lehet azzal bőviteni, hogy egy portyában több is kisülhessen, ill. legyen egy relikvia, ami növeli a hatásfokát.
Dátum: 2012.09.30. 09:20:32
Idézet: Helion1988 - 2012.09.30. 08:19:14
Idézet: Miklós - 2012.09.19. 17:03:38
Idézet: Truth80 - 2012.09.19. 15:59:50
Miklos, nem eleg ha VF 0 TP 0 LE-vel a vegen beallitja a kuldetes szamlalo az LE/TP aranyt?

Igen, azt hiszem ez ugyanazt az eredményt hozza ki végül.


Sehol nincs leírva egyértelműen, hogy kap-e a VF-s TP-t vagy sem.


Node valószínűleg a küldetéshez szükséges 10+ csatát nem mind szubplazmával csinálja meg a VF-es. Ráadásul vannak olyan mazohisták, akik felfelé támadnak. Ilyenkor mi a helyzet? TP-t valószínűleg mindenképp kapunk a sima csatákból. Ezek között VF-esnek tuti lesz 1-2 nulla LE-s is X TP-vel. Összességében szinte biztos, hogy sokkal rosszabb LE/TP jön ki, mint egy EH-snak. Akkor erre kapunk még némi +TP-t, nehogy már jól érezzük magunkat?

Nekem ez a szubplazma dolog mindenképpen VF ellenes mutatványnak tűnik ami mellé mutatóba betesznek egy ősdrágakő micsodát, ami nagyjából lótúrót nem ér.
Dátum: 2012.09.29. 22:23:21
A sorsjegyes forgatásért jár a pechpont?
Dátum: 2012.09.28. 11:18:16
Ti ennyire unatkoztok?
Dátum: 2012.09.27. 15:14:54
Ez konkrétan az új ügyfélszolgálati rendszer volt.
Dátum: 2012.09.27. 14:53:47
Megkérdeztem. A válaszból arra következtetek, hogy csak a játékosokat zavarja, hogy ugyanannyi erőforrás felhasználással feleannyi anomáliát találnak. A játékvezetést ez nem nagyon érdekli.

tegnap, 18:15Kvnoemi
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a Landragór event alatt hogy működik a szinguláris anomália gyűjtése? Az esély duplázódik a találatra a 2 CSP elköltése miatt?

Előre is köszönöm a választ!

Üdv:
Mola
ma, 09:29István
Szia.

Nem, nem nő kétszeresére.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
Dátum: 2012.09.26. 11:31:16
Idézet: Craslorg - 2012.09.11. 15:39:44
Anno cseverséztem erről Baratyval és nincs eventnél módosító. Illetve a Landragornál a 2 CSP-s pilonozás (azt hiszem itt van 2 CSP-s) alatt is csak egyszeres eséllyel esik, bár ez remélhetőleg a következő Landragorra javítva lesz.


Ez a hiba javítva lesz?
Dátum: 2012.09.25. 20:56:31
Idézet: PsyChoTickTack - 2012.09.24. 17:34:36
Landrgóg event vajon elindul október 10 előtt?


Ha legalább a menetrendet ennyiben követik, akkor 15-én kell kezdődnie.
Dátum: 2012.09.24. 06:34:41
Száz százalékig egyetértek, plusz egy apróság: Mágikus regeneráció is mehetne innen (végül is akár napi 3-szor használjuk).

Ha az öltözetváltás esetleg olyan kis külön ablakban működne, mint a gyógyital és varázsital ivás, akkor nem foglalna el egy fél sort, valamint a segítség gombot nem hiszem, hogy kint kéne itt hagyni, mert azt pont nem használjuk túl sűrűn (remélhetőleg ).
Dátum: 2012.09.23. 10:09:46
Idézet: Klarinét - 2012.09.23. 09:33:26
Gondoltunk mi az egyéb gondjaink mellett a VU születésnapra... Csak 5 ezer forintos tételben...
Régebben ezért is jártak a maxos ajándékok.

Ha ez a tendencia folytatódik, jövőre legalább 40.000 Ft-tal kell készülni. Két-három év múlva pedig lehet, hogy a 100.000 Ft sem lesz elég a maxos ajándékokért.
Dátum: 2012.09.21. 21:51:35
Nem értem hogy tudtok minden témából oda kilyukadni, hogy töröljük el a VF-et. Azt mondjátok, hogy minden gondnak a kiindulópontja ez volt. Oké, értem én, itt kezdődött, de tudtommal a VF következménye lett az EH. Tehát töröljük el a VF-et és az EH-t is! Sőt, tulajdonképpen minden azóta történt fejlesztést, ami ennek a következményének tudható be. Akkor elfogadom. Addig pedig szálljatok le a témáról mert kezdenek csúnya gondolatok megfogalmazódni a fejecskémben.

(Állítólag az a baj, hogy a VF-es játékosok lassabban haladnak mint az EH-sok. Tájékoztatásul közlöm, hogy VF-el gyorsabban haladok mint bárki a környékemen.)
Dátum: 2012.09.21. 11:05:11
Engem a fene megesz a pálcáért és a barátság kristályért. Neked ezek csak minimális előnyt biztosítanak? Nekem állati nagy táp, amiből jelenleg az tudja megszerezni a maxot, aki két kézzel dobálja ki az ablakon a pénzt. Ez nem tetszik.
Dátum: 2012.09.21. 10:40:28
Így van. De még csak nem is az a legnagyobb baj, hogy "több pénzt kell rááldozni", hanem hogy irreálisan sokkal többet.
Dátum: 2012.09.21. 10:17:43
Őszintén szólva nagyon csalódott vagyok az utóbbi idők akciói miatt. Nem értem mire jó, hogy sűrűn sokat szeretnétek lehúzni a T. Játékosról? Előbb vagy utóbb az is be fog sokallni, aki most még lelkesen fizeti a 20000 forintokat. Évente legalább 4 őskő vásárlási akció szokott lenni. Ez 80 eFt és 6400 őskő. Az összeg nagyon sok, és ennyi kavicsot tényleg nem lehet elkölteni sehová. Nekem még mindig van egy csomó, pedig nem spórolok vele és júniusban sem vásároltam meg a max. mennyiséget. És nem azért mert nem tudnám, hanem mert olyan szintű pénzkidobásnak érezném, amit már sehogy nem tudok ép ésszel felfogni. De e-mellett maga a lehetőség léte nagyon zavaró, mert számomra ez egy "önként kihagyott" lehetőségről van szó. Állatira szeretnék sok pálcát és sok barátság kristályt (a többi cuccnak számomra nincs sok értéke - bár az ősdrágakő nem tudom micsoda), ezért ésszerű keretek között biztosan a maximális befizetést választanám. A mostani azonban teljesen ésszerűtlen.

(Lehet lepontozni.)
Dátum: 2012.09.19. 22:10:31
Idézet: Birka - 2012.09.19. 20:13:28
De milyen erősítést szeretnél még?

Vf-el 450 felet tudtam stabilan tartani a lé/tp-m, ugyan ez masszív EH-sként (igaz küldizve) 250 felé ritkán megy.

Nem beszélve rőla, hoyg az előző 1 évben a VF egyetlen hátrányát (kevesebb afp) konstans AFP kapó hatásokkal Miklós drasztikusan nerfelte, azaz a VF-esek nem kevés boostot/nekik szóló fejlesztést kaptak, csak egyszerűen nem látványosan...


Mód: Azért arra a 450 LE/TP feletti arányra kíváncsi volnék! Persze, ha csak térkapuzott....