Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kvnoemi

Dátum: 2012.12.18. 19:21:05
Mint eventfüggő, ha csak a saját érdekeimet nézem akkor valóban kevés a 2 hét. Nem lehet mindenhol maxos erőforrással indulni. De:

Miért kéne, hogy mindenkinek minden maxon legyen? Miért baj, ha meg kell terveznünk mi a fontosabb és mi számít kevésbé? Szerintem ez is lehet izgalmas. Ráadásul az eredmények is kevésbé előre jósolhatók, ha nem pont ugyanannyi erőforrással indul az összes eventező. Az utóbbi időben már így is sokszor a felhalmozott italok mennyisége döntött. Ezzel is lehetett taktikázni. A rövid felkészülési idő csak még kiszámíthatatlanabbá teszi a versenyt, ami számomra csak fokozza a játékélményt. Aki pedig csak a maxos jutalmakra hajt, annak sosem kellett maxra gyűjtögetni.
Dátum: 2012.12.18. 13:57:58
Köszönjük, nagyon jól jön a tájékoztatás.
Dátum: 2012.12.17. 12:15:36
Idézet: Isten Kardja - 2012.12.17. 12:03:38
Ja! Esetleg valami medalion a top15-nek? (Érmegyűjtő vagyok, és?!)


Igen, igen, igen! Kérünk medált!
Dátum: 2012.12.12. 20:44:13
Köszi.
Dátum: 2012.12.12. 20:43:36
Én is ezen filózom. Ráadásul kivételesen sürgős lenne.
Dátum: 2012.12.11. 22:01:31
Én kimondottan elégedett vagyok azzal, hogy a (számomra) maxos jutalomhoz nem kell 21000 Ft-ot befizetni. Teli volt a hócipellőm, hogy horror összegeket "kell" fizetni, ha az ember lépést akar tartani. Nézzétek úgy, hogy most aki kevesebbet tud/akar fizetni, az sem fog lemaradni.
Dátum: 2012.12.05. 14:41:47
A Xenó.

(flúgos )
Dátum: 2012.11.30. 09:40:55
Légyszi ne vedd tényeknek az elképzeléseidet. V3-on a győztes szinte minimális dekrétumot használt el. Nekem ahhoz fog kelleni legalább ennyi, hogy egyáltalán meg tudjam csinálni az egészet. Nem tudom, miért fáj neked ennyire a piramis, szerintem nagyon jópofa. Nem kötelező végigcsinálni. Az első négy szinthez egyáltalán nem kell egy darab dekrétum sem. Az 5. szinttől vannak húzosabb feladatok. Akinek nincsenek félretett erőforrásai nyilván lassabban halad, de ez nem az event hibája.
Dátum: 2012.11.29. 14:30:22
Nem hinném, hogy a térkapu stimulátorról szól a feladat, ha egyszer nem azt írja. A sima stimulátort, ami állatos szintléptetős cucc, akárhányszor megveheted a lélekkufárnál.
Dátum: 2012.11.23. 13:11:59
Fura itt találkozni az ismert szöveggel néhány szó eltéréssel. A helyedben nem használnám, nem vet valami jó fényt rád.
Dátum: 2012.11.18. 22:16:01
Így már jól hangzik a jóváírás, kapunk egy kis elő-karácsonyi ajándékot.

Azért kérdések így is felmerülnek:

- Az alap le levonását mikori szinttel fogjátok számolni? Ugye ez minél magasabb, annál rosszabbul járunk. Az event kezdetekori + befejezéskori / 2 lenne a legközelebb a valósághoz, de nem tudom tárolva vannak-e ezek az adatok? Vagy marad az event végekori szint, mint az összes töltésnél? Vagy az akkori szint fog számítani amikor a gombot nyomjuk? És az összes töltésnél is?

- Aki többet töltött volna ha tudja előre, hogy ilyen bónusz is jár, azzal mi lesz? Így járt?
Dátum: 2012.11.17. 13:46:18
V3-on játszom, ugyanúgy bent vagyok a szöviben mint eddig és az ép csökkent, nem a maximuma. Mintha mindegyik valamitől pont 50%-ot sérült volna egyszerre és hajszál pontosan annyit.

Juteszembe, még bizonyítani is tudom:


Szakértelmek
Déli sárkány
40. Szint

Alapszint: 96
Elnyelés: 176
Nevet adok neki


4.224 / 8.448 ÉP

100 / 100 %

23 / 1.550 TP
Az állat még 47:04:02 ideig gyakorol
Megszakít (1 őskő)

Az állat természetesen szintet lépett amikor elküldtem gyakorlatozni, tehát kutya kötelessége lenne maxon lenni.
Dátum: 2012.11.17. 13:37:08
Az előbb egyik pillanatról a másikra lecsökkent az összes állatom ép-je kb. a felére. Azoké is, amik nem harcolnak, és soha nem is harcoltak. Nem csonterősítettem, nincs is rá elég AF pontom és a világon semmit nem csináltam, ami ezt indokolná. Van tippetek, mitől lehet? Előtte közvetlenül kisajtoltam egy állatot, azelőtt kettőt elküldtem gyakorlatozni (azok is sérültek). Azelőtt csináltam néhány kaland csatát, de ez sem indokolja a dolgot, főleg a nem harcoló állatoknál. Hirtelen felindulásból rájuk küldtem egy gyógyítást, de a gyakorlatozót ugye nem lehet, nála látszik, hogy pont 50%-on áll az ép-je.

Tudja valaki, mitől fordulhat elő ilyesmi?

(Megnéztem, pont a felére csökkent az összes állatnál.)
Dátum: 2012.11.15. 12:10:19
A varielnyelést nagyon szeretem!
Dátum: 2012.11.15. 12:07:15
Nos. Van összesen 100.000 LE-d. Betöltöd 20*5.000 Le, de visszakaptál 20*2.000 Le-t. Ha ezt nem töltöd vissza, akkor 100.000 LE lesz a jutalmazás alapja és 40.000 Le-t elkölthetsz másra, ha visszatöltöd akkor 140.000 Le az összes töltés és a számítások alapja.

Ha van 100.000 Le-d, betöltöd a 20*5.000 Le-t, de nem kapsz vissza semmit, akkor 100.000 Le lesz a töltésed.
Dátum: 2012.11.15. 11:38:45
Abszolút mindegy, hogy külön vagy egybe van gyűjtve. Amit visszakapsz, az tulajdonképp haszon. Akkor is ha elköltöd, akkor is ha visszaforgatod. A te módszereiddel ugyanaz lenne a végeredmény ha visszatöltenéd, ha meg nem, akkor értelemszerűen kevesebb töltés = kevesebb jutalom. De ezt így is megteheted, tehát tökéletesen értelmetlen külön gyűjteni a visszakapott LE-t.
Dátum: 2012.11.15. 11:06:17
Jajjaj, valamit nagyon nem értesz. Megpróbálom lerajzolni lassan:

Töltés 5000 Le - visszakaptál 2000 LE-t = 3000 LE-t áldoztál az ügyre.

Tök mindegy, mit csinálsz a kétezerrel, újratöltöd vagy másra használod. A általad említett verziónál 5000 LE töltés, 0 LE jön vissza. Eredmény: Kevesebbszer fogsz tudni tölteni, tehát a vége ugyanaz lesz.
Dátum: 2012.11.14. 22:00:21
A botrány miatt végigszámoltam az összes talált táblázattal és a saját kútfejemből is a nyereményt. Szerintem mindenképpen rendben van, sőt, én kevesebbre számítottam. Akkor tűnne csak szerénynek a jutalom, ha a csaták során visszakapott LE-t nem kéne levonni, de ezt eddig is minden esetben levették a töltött LE-ből.

Én tökéletesen elégedett vagyok. (Persze, ha növelik a nyereményt azért elfogadom. )
Dátum: 2012.11.12. 22:09:13
De már megint azt mondod, hogy én az EH vadászat erősítése ellen vagyok, pedig ezt egy szóval sem mondtam. A sima VF-es karaktereknek azonban nem megy úgy a portya, tehát igen, sok a nullás csatájuk. Ez pedig rém lehangoltó, tehát inkább nem csinálják. Márpedig gyorsítani a VF-et csakis a portyázással lehet hatékonyan. Márpedig itt igen nagy a szakadék, épp az AF pontok miatt. Az EH-s kari annyi bónuszt kap a portyákra, ami azért a VF előnyeiből rengeteget kompenzál.

Félreértés ne essék, én sosem szóltam bele más játékstílus dolgaiba. Egyedül az zavar, hogy sokan szeretnék kicsinálni a VF-et teljesen. Ennek pedig egyértelmű következménye, hogy a játék annyival is egysíkúbbá válik.

Többen feltették már a kérdést, hogy ha a VF annyira rossz, miért nem váltunk át EH-ra? Most szeretnék visszakérdezni:
Ha az EH annyival rosszabb, miért nem váltotok át VF-re?
Dátum: 2012.11.12. 21:21:12
Nem érted, amit mondok. Nem sajnálom az új AF képességet az EH-soktól. Sőt, azt mondom, hogy a VF erősítése nélkül is lehetne a portyát szimpatikussá tenni az ilyen taktikán lévők számára. És ez gyorsítaná a játékukat.

Összefoglalva: Oké, adjuk meg a vadászat lehetőségét az EH-soknak, de a portya lehetőségét is a VF játékosoknak. Ennyi.