Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kvnoemi

Dátum: 2016.03.27. 22:13:13
A végzeturak az úrhölgyektől kapnak és fordítva. Elvileg. Nálunk úgy tűnik a fiúk kapnak a lányoktól, én a fiúktól csak üres tojást. Normál portyában működik, nálam csak SZB csatáknál van gond. Én írtam üszire.
Dátum: 2016.03.25. 20:12:28
A kilépés-belépés megvolt mielőtt kipróbáltad a funkciót?
Dátum: 2016.03.17. 15:22:26
Akkor az lehetett bug. A maxolt LE/TP indulás óta így van, ezzel végleg kinyírva a portyát. Még véletlenül sem lehet egy igazán jót szakítani.
Dátum: 2016.03.11. 11:25:55
No igen, úgy szavam nem lenne.
Dátum: 2016.03.11. 10:19:40
Akkor én abban a mezőnyben vagyok.
Ez viszont mindegy is, akkor sem lehet a kristályt mesterkővel helyettesíteni. Az egy egészen más kategóriába tartozik a pótolhatósága miatt. Jutalomfalatnak mindenféle alkalomra tökéletes, de piros nyereménynek leginkább kiakasztó. Főként mikor a találkozón 25 őskőbe kerül.
Dátum: 2016.03.11. 09:30:35
Azokat kérem ide nekem gyorsan.
A barátság kristály igenis jó, csak nyilván nem mindenkinek. A találkozón görcsöt kaptam mikor megtudtam, hogy e-helyett forgattam mesterkövet. Merthogy a panaszkodók miatt ki lett cserélve. A logikát nem is értem, hiszen a LE-szívást és védelmet csak ilyen helyekről lehet szerezni, szakértelmet fejleszteni pedig bármikor lehet LE-ből. A cserénél (vagy a megszüntetésnél) sokkal értelmesebb verzió lenne, ha a kristályt is el lehetne adni LE-ért vagy pechpontért.

Én részemről kérem vissza a pörgést is és a barátság kristályt is a találkozós kerékbe. (Itt pedig maradjon természetesen.)
Dátum: 2016.03.11. 06:40:15
Ha már nem forog a kerék legalább jó volna, ha az épp aktuális színre ugrana. Amikor egymás után pörgetek így sokkal jobban kell figyelni kiesik-e valami értelmes.

Jelen esetben fél órát kerestem mi a fenére kaptam egy zsák pechpontot. Végül rájöttem, hogy egy nyomorult felemelkedés gyémántot sikerült forgatnom, amit ránézésre simán kék nyereménynek könyveltem el, így forgattam tovább mikor kijött. Egyébként ugye az csak valami vicc, hogy legalább dupla annyi pechpont jár érte, mint például egy kvízmedálért?
Dátum: 2016.03.10. 19:41:56
Játék közben kiderül, mire van szükséged.
Dátum: 2016.03.10. 13:50:41
Ne költsd el ha nincs konkrét célod vele. Ha most elszórod később hiányozni fog. Ha csak mindig azt veszed meg amit épp feltétlenül szükségesnek érzel, akkor is hamar el fog fogyni.
Dátum: 2016.03.04. 09:59:40
1. V5-V6 világokon nincs visszafogott fejlődés

2. Ha másik világon vagy csak az egyiket fejlesztheted. Ha egy ponttal is növelted az energiahasznosítást, akkor eltűnik a visszafogott fejlődés.
Dátum: 2016.02.18. 15:06:09
Részemről határozottan van rá igény. Akkor is, ha ez többeknek szúrja a szemét. Ha legalább őskőért megkapom a még hiányzó relikviákat, akkor a többi számomra nem érdekes. Továbbra sem tartok igényt a toplistások jutalmaira, csak a várt relikviákra, bárhogy de megszerezhetően.

Az event egyébként nagyon tetszik nekem is.

Mód: Nem 4, hanem 8 horda trófeát lehetett venni. Két csomag volt naponta a limit.
Dátum: 2016.02.18. 14:10:52
Akkor a horda trófeás relikviákra ezentúl ne is számítsunk? Akinek nincs meg mind, az így járt? Ezekre szólt az ígéret, nem csak a fétisre és a medálokra. A medál ráadásul nem is sokat jelent, ahogy te is mondod. A relikekre azonban számítottam, mert azt mondtátok meg lehet szerezni. Ott van a rengeteg myto és energiakoncentrátum, azt sem sajnálom mert nem volt róla szó.
Dátum: 2016.02.18. 13:53:13
Tudtommal egy karakterrel több valós személynek játszani nem szabálytalan. Multizás az, ha egy személy visz több karaktert. Ez jogosulatlan előny, ezért zárolnak, az előbbiért nem tartom valószínűnek.
Dátum: 2016.02.18. 12:10:38
Idézet: Don Firenze - 2016.02.18. 12:04:46
Vagy most azt várja a többség, hogy a vu vezetősége megsajnálja azokat a pórul járt játékosokat, akik lemaradtak ?


Nem. Azt várja a többség, hogy úgy legyen a jutalmazás ahogy megígérték.
Dátum: 2016.02.18. 10:44:51
A legutolsó HH event helyett már be szerették volna tenni ezt Miklósék. Többek közt én is határozottan kértem hogy ne tegyék, mert nem bízom benne, hogy a trófeákat ugyanúgy be tudjuk majd szerezni. Akkor ugyan elhalasztották mostanra az újdonságot, de egyben ígéretet tettek, hogy ugyanazokat a jutalmakat ugyanúgy mindenki meg tudja majd szerezni. Ez egyáltalán nem valósult meg, ezt nehezményezem. Ha tudtam volna lehet, hogy jobban hajtok. Meg tudtam volna csinálni gyorsan, ha nem is az első helyre, de 10-en belül biztosan. A toplistások kapjanak pluszt, ez engem nem igazán érdekel. Annak ellenére sem, hogy pl. a BU sokkal komolyabb áldozatokkal jár mégsincs komoly plusz táp a győztesnek. Nem is kell, nem hiányolom. Itt, most azonban a horda trófeák mennyiségét tekintve még a Marcsa által javasolt mennyiség is elmaradna a régi event lehetőségeihez képest.
Dátum: 2016.02.18. 09:16:21
Törlöm, mert bizonytalan vagyok a címzettben...
Dátum: 2016.02.18. 06:28:45
Így van, így korrekt lenne. Megmaradna az esély mindenkinek.
Dátum: 2016.02.17. 20:28:22
Horda trófeák honnan, mikor jönnek? Az volt az igéret, hogy ugyanannyit össze lehet szedni majd, mint a régi eventen. Ott lehetett venni napi nyolcat, plusz fixen potyogott a csaták után. Most venni nem lehet, csata pedig jóval kevesebb van és nem is tudom jön-e belőle?

Nem jön. Aki a toplista elején van az kap valamennyit, a végén már említésre méltót sem. Ezt valahogy meg kéne oldani szerintem.

Kiégettet sem találtam egyet sem, kb. 300 CSP-ből. Ez normális? Miklós azt írta jönni fog.
- Tévedtem, kettőt találtam. Azt hiszem erre nem érdemes beizzítani a 8 kiégettes küldit.
Dátum: 2016.02.14. 09:58:24
Meg kell várnotok a következőt.
Dátum: 2016.01.26. 21:59:25
Nektek nem furcsa a kufár eventben új jutalomként megjelent kincsgyűjtő működése? Egyszer már felvetettem, nem reagált rá senki. Üszit kérdeztem, állítólag szándékosan van így. Az összes többi "gyűjtő" relik azonos mennyiségű erőforrásért cserébe több mytokronitot ad, kivéve ezt az egyet. Ez csak lehetőséget ad több erőforrás beváltására.

Én nem tudom túltenni magam rajta.