Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kvnoemi

Dátum: 2013.11.25. 10:13:24
Ősdrágakövet vonja. Kapott LE-n nem látszik, remélem akkor a végeredményben lesz hatása.

Fókuszálsz a manapilonon keresztül 95 lélekenergiát (-6100 LE). Egy pillanatra egy távoli kép jelenik meg előtted, egy épülő energiabörtönről.

(-2 ősdrágakő)
Dátum: 2013.11.25. 09:46:49
Végül el fog indulni úgy az event, hogy nem tudjuk a jutalmazás szabályait? Vagy marad minden a régiben?
Dátum: 2013.11.15. 19:41:08
Azt tudjátok, hogy a Xenyó tapasztalatgömb 2014.02.31-ig érvényes?
Dátum: 2013.11.05. 10:50:32
Nekem máris meggyógyult a medálom. Köszönöm!
Dátum: 2013.10.29. 09:27:17
Van eseménypontod? Akkor csinál ilyet, ha az elfogyott.
Dátum: 2013.10.28. 19:07:21
A 200. sorsjegyre jött ki piros, az is egy relikviakupon.
Dátum: 2013.10.25. 18:20:48
Valóban, nekem is kettőt vont.

*Illetve talán nem is. Úgy tűnik frissítéskor visszaírja az egyiket. Hasonló baki lehet akkor ahhoz, hogy a vesztett csatát is felül a "Mai győzelem" beszámítja, majd frissítéskor levonja és helyreáll a valós érték.
Dátum: 2013.10.19. 16:19:11
Most, hogy eltelt néhány nap az eventből idejét érzem hogy én is megfogalmazzam a véleményem.

Maga az elgondolás nagyon jó, nagyon sok szempontból tetszik. Ide leírni azonban inkább azokat a dolgokat érdemes, amin változtatni kéne. Ezek szerintem a következők:

Ha már hordánkénti csapatjátékról van szó, kéne hogy kapjunk esély a szerveződésre. Jelenleg az eredmény azt mutatja, hogy a hordalétszám nagyon is számít. A gyémánt hordánál túl sok támadás szóródik szerteszét, míg zafíréknál szinte egy lelkes játékos meg tud szerezni egy mezőt. Ezen önmagában nem lehet segíteni, de a szerveződést mindenképp támogatni kéne. Vagy a játékosok oldaláról, például az event oldalán chatszoba, mindenkinek a saját hordája szerinti, vagy a szervezők oldaláról. Ezt talán úgy lehetne kivitelezni, hogy mégiscsak nevezni kéne a későbbiekben és a nevezetteket tudnánk valahogyan szűrni. Így aki szervezni szeretne annak lenne esélye megtalálni az aktív eventező játékosokat.

A taktikázásnál még nagyobb gondnak érzem azt, hogy nincs mindenkinek esélye a maxos jutalomra. Az utolsó helyezett horda tagjai ha megfeszülnek sem kaphatnak gyémánt hordamedált. Ezt nagyon rossz dolognak tartom és eszembe jut mikor egyszer régen, azt hiszem épp a térkép event kapcsán irtózatos botrány volt ilyesmiből. Utána lett bevezetve, hogy bárki elérheti a maximumot. Ráadásul az 1100 csatás limit is inkább csak mézesmadzagnak tűnik, nem alig teljesíthető célnak. Ha teljesíthető is, csak aránytalanul nagy áldozat árán. Ezt lehetne enyhíteni egy 900 csatás oszlop beszúrásával és az utolsó helyezett csapat tagjainak 1100 csata fejében megadni a gyémánt medált. Engem személy szerint borzasztóan lelomboz a jelenlegi esélytelenség.

És a kedvencem, amit már nagyon sokan említettek előttem. Milyen megfontolásból lett az bevezetve, hogy a relikviákat csak megvásárolni lehet, de azt simán? Addig értem, hogy valamennyit kelljen rá költeni, ezért nem lehet annyi horda trófeát szerezni az eventtel amiből meg lehetne venni őket. De ezt minimum úgy kéne ellensúlyozni, hogy ne lehessen vásárolni sem annyi horda trófeát, hogy eventezés nélkül megkaphassunk bármit. Tehát mondjuk a két fő relikviára vetítve: Ezek együttes ára 160 horda trófea. Azt tudnám elképzelni, hogy mondjuk az 1100 csata alatt eshetne ennyi. Így aki kidolgozza a belét az legalább megkapja ingyen. Úgysem lesz sok ilyen játékos. Vásárolni pedig lehetne összesen maximum 80 trófeát. Így aki mindent szeretne az fizet is és játszik is, akinek pedig valamelyik megoldás nem tetszik az nem kaphat meg mindent, választania kell. Érzésem szerint ez viszonylag korrekt megoldás lehetne.

A csaták nehézségi fokáról azért nem írok, mert nekem nincs sok gondom velük. Kb. 10%-ban veszítek, ezt nem tartom soknak. Ez kábítós cuccban nekem sokkal feljebb megy, krit. varisban pedig jobb vagyok. Úgy tűnik itt valóban mindenkinek az erőssége válik gyengeséggé. Én nem tudok varázsolni, alig van másodlagosom és kivégzésem. Így ezek nem is ütnek vissza rám. Kábítani elég jól tudok, gondolom itt azért problémás nekem. Fura helyzet, de részemről ennyi.

Nya, most így hirtelen csak ez a pár szó jutott eszembe. Azt még mindig nem tudom hányasra értékeljem az egészet, úgyhogy ezen godolkodom még picit.
Dátum: 2013.10.18. 18:43:29
Arra lennék kíváncsi, hogy vajon a Vitalizátor hogyan viselkedik a gyógyital mesterség AF képességgel együtt az ősköves gyógyitalokra vonatkozóan?
Gondolom nem egyértelmű az értékelő szerint, hogy igazzá vagy hamissá kell tenni a kérdést. Pl: Hogy szól helyesen az állítás? Eratoszthenesz szitája egy...
Dátum: 2013.09.30. 20:19:51
Hm. "(nemjátékos) hordatag" Na ezt tényleg megmagyarázhatná valaki.
Dátum: 2013.09.30. 20:15:37
Akkor ezt nem értettem tisztán. Itt is lehet majd saját hordatagot támadni, mint kufárnál? Mert akkor nem szóltam.
Dátum: 2013.09.30. 20:05:29
Az ötlet jónak tűnik. Amit azonban javasolnék, hogy ha a kufáros LE számítási mód marad, akkor adjátok meg mindenkinek a gyémánt bónuszt. Ne kelljen mindenképp hordát váltani egy event kedvéért. Persze tudom nem muszáj, de mivel konkrét LE előnye van a gyémánt hordának, így nem árt. Szóval a jelenlegi szabályok alapján előfordulhat, hogy szépen benevezünk majdnem mind gyémántként, és nem lesz kit ütnünk. Szegény néhány kari pedig aki maradt más hordában az állandóan laposra lesz verve. Aki pedig szeretne váltani mert nem tetszik a helyzete az nem tud, mert nem szabad. Ha egyenlő LE-t kapnánk a csatákért maradhatna mindenki a helyén.

Oké, a többi hordának is van bónusza. Valahogy nekem ez a LE előny akkor is fokozottnak tűnik event alatt.
Dátum: 2013.09.22. 18:53:36
Duplakatt csinál ilyet. Nézd meg az utolsó kalandodat, lehet hogy már ott van az.
Dátum: 2013.09.21. 08:25:28
Egy apró vélemény alapján ennyi személyes megjegyzést még nem kaptam. Csak így tovább srácok, én jól mulatok!
Dátum: 2013.09.20. 22:38:48
Nem igazán értelek. Attól tartok te valakivel összekeversz engem. Én nem szoktam reklamálni, sokkal inkább zavar mások állandó cirkuszolása. Nem tudom, hogy egy egyszerű véleményben hol látsz annyi negatív energiát?
Dátum: 2013.09.20. 21:23:44
LE-t kapni, amit bárhová elkölthetsz egész más dolog mint konkrét tulajdonságot. Nem reklamálok, elfogadom hogy most ez jár, de elmondom a véleményem. A játékosok nagy százalékának az IQ a lehető legnagyobb táp, hiszen amúgy is főként ezt fejlesztik. Így az a helyzet állt elő, hogy az IQ-ban erős karakterek jelentősen többet kapnak, mint akinek alacsonyabb ez a tulajdonsága, mert nekik jóval kevesebb LE értéket képvisel. E mellett van, akinek az egész semmit nem ér. A hozzám hasonló rosszul fejlesztett ( ) harcos karakterek nem kapnak így semmit. Hiszen nekünk (oké, nem vagyunk sokan de akkor is) ez nem hiányzik. Bár nem is káros, de úgy tűnik olyan is van aki annak tartja. Tehát ez mindenképp igazságtalan "ajándék" többek számára.
Dátum: 2013.09.12. 10:15:10
Napi ajánlatban 8, mert akkor akciós, kufárnál ha van 10 őskő és annyiért korlátlanul vehető.
Dátum: 2013.08.27. 09:35:49
Hány éves a magyar király?

36
28
nincs
54
Most komolyan ennyire sajnáljátok magatokat? Remélem túl fogjátok élni.
Sokan buktunk valamennyit, ki többet ki kevesebbet, de én nem cserélnék Miklóssal és Baraty-al, akik gondolom végigdolgozták és végigidegelték a szabadnapjukat...

A tényleg jelentős veszteségeket az eddigi tapasztalatok alapján biztosan vissza fogják írni.