Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kvnoemi

Dátum: 2014.01.19. 09:46:38
Igen, valamennyire emlékszem a tavalyi helyzetre. Ott is az történt, hogy aki ténylegesen előbb végzett az csúszott lejjebb a toplistán. Igen, kiálltunk érte. Igen, most is kiállok a társamért, aki ténylegesen korábban végzett nálad kb. 20 órával egyel kevesebb dekrétumból. Tehát ha élne az időbüntetés akkor sem lett volna esélyed vele szemben. Valóban nem érzek irántad empátiát ez ügyben, mivel még csak nem is értem miért szeretnéd megtartani a hibásan beállt helyezésedet? Téged valóban boldoggá tenne egy olyan helyezés, amit a legkevésbé sem érdemeltél ki, azonban olyan embertől veszed el akinek jár?

Amúgy a társam azonnal felvette a jutalmat, ez nem lehet a hiba oka.
Dátum: 2014.01.18. 23:05:36
Amikor kérdeztem meg voltam győződve róla, hogy csak én nem emlékszem hogy is van ez. Úgy tűnik mégsem csak én voltam tájékozatlan.
Dátum: 2014.01.18. 21:38:40
Szia!

Bocsi a zaklatásért, de nem találom sehol, hogy él-e még a dekrétumonkénti 8 óra időbünti? Úgy emlékszem legutóbb még volt, de nem vagyok benne biztos. Most pedig nem volt túl bő info.

Előre is köszönöm a választ!

Üdv:
Mola V3
2014. Jan. 13. 22:59Miklós
Szia,
Nem, nincs ilyen, helyette van, hogy naponta csak 1et használhatsz.

További jó játékot,
Miklós
Dátum: 2014.01.18. 21:01:42
A társam tegnap végzett, Zoole ma, egyel több dekrétumot felhasználva. De amúgy is mindegy, Miklós tájékoztatása alapján nincs már időbüntetés.
Dátum: 2014.01.18. 18:40:31
V3-on ismét kavarodás van a toplistán. Aki ma délelőtt végzett beelőzött két embert is, akik már tegnap készen voltak. Konkrétan úgy tűnik Zoole addig mondta a magáét, míg valahogyan előrébb került. A 4. helyről szövitársamat tolta le, ezért különösen remélem hogy gyorsan javítják a hibát.

Természetesen üszire írunk, csak gondoltam szólok hogy figyeljetek más világokon is.
Dátum: 2014.01.16. 06:39:34
Bármi eshet ami nincs nálad éppen.
Dátum: 2014.01.14. 23:58:45
Valójában ha ez igaz épp a fordítottjának tűnik mint amit kértünk. Azt szerettük volna ha látszik ki mit csinál, de nincs szankció. Ezzel szemben én továbbra sem látom a szöviküldikben való részvétel oszlopot, de szankció központilag van. Remélem ez csak valami tévedés. Ez így nagyon, nagyon nem lenne jó.
Dátum: 2014.01.13. 11:28:35
Nem lehet, hogy az eltelt idővel arányosan csökken és nem egyszerre napváltáskor? Logikus lenne...

(Tippre: Óránként átszámolja a rendszer a mennyiségeket.)
Dátum: 2014.01.11. 08:01:52
Nem lehetséges, hogy megvan már neked az összes elérhető nagyobb térkapus fókusz? Akkor nem esik új. Mondjuk tényleg gáz, de ezek még olyan kiégett izét sem adnak helyette.
Dátum: 2013.12.30. 12:19:04
Valóban az eseményeknél egy csomó minden nem szerepel egy ideje aminek kéne. Kb. egy hete lehet így. Sem a HT birtoklás, elvesztés, sem a háborúval kapcsolatos dolgok. (V3)
Dátum: 2013.12.14. 16:11:26
Ha tulajdonságot fejlesztesz nem csökken a jutalom, csak a magasabb fejlesztési költség miatt kevesebb plusz tulajdonságra lesz elég. A templom adta TÖ növekmény azonban fix, nem függ annak az értékétől, ezért mindenképp érdemes várni vele a Landi végéig.
Dátum: 2013.12.13. 09:32:07
Szerintem tégla jött, csak nem íródott ki az eseményeknél. Mint ahogyan a HT sem.

Upsz, most már látszik az eseményeknél a tégla. Reggel még nem volt ott. A HT még most sincs.
Dátum: 2013.12.10. 15:10:36
Köszönet a tájékoztatásért. Ez így egyel jobb, bár sajna nem az igazi. Magyarul akkor azoknak éri meg használni Landi alatt az ősdrágaköveket, akiknek nagyon sok van, és egyébként semmit nem kapnak érte hanem a nyakukon marad hosszú távon. Így legalább valami kicsi haszna van.
Dátum: 2013.12.09. 14:51:36
A végjutalmat egy átlagolt képlet alapján számolják, ahol az ősdrágaköveket nem veszik figyelembe. Tehát egy csata ér pl. 10.000 LE-t. Amikor lejátszod a csatát kapsz 5.000 LE-t, ezt levonják a végjutiból. Így a végén csak 5.000 LE lesz a tulajdonságokba beépítve, tehát csatánként a 10.000 LE-t kapod meg.

A néhány ősdráköves csata esetén az össz LE pont ugyanúgy 10.000 LE. Ha amikor csatázol mondjuk 12.000 LE-t kapsz, akkor ez le is lesz vonva a végjutalomból, tehát azt tulajdonképp csökkented 2.000 LE-vel. Összességében épp ugyanannyit kapsz érte, mint ősdrágakő nélkül. Akkor lenne csak nyereség, ha az ilyen csaták után egy átlagolt (a példa szerint kb. 5.000 LE-nyi) összeg kerülne elszámoláskor levonásra. De ez még csak egyszeres jutalom lenne, csak akkor állna fent a duplázás, ha mellette a végelszámoláskor is valamilyen módon szerepet játszana az ősdrágakő.

(Baraty, ha már itt piroslasz beleszólhatnál, hogy is van ez? )
Dátum: 2013.12.09. 13:55:12
Tévedsz. Amit most megkapsz, azt a végén levonják. Egyáltalán nem kapsz plusz LE-t az ősdrágakőért, csak egy előleget a végelszámolásból amit vissza kell adni.

(Legalábbis az eddigiek alapján így néz ki.)
Dátum: 2013.12.09. 13:18:28
Persze, most többet kapsz, amit a végelszámolásnál levonnak. Az eredmény nulla.
Dátum: 2013.12.09. 12:58:04
Egyáltalán nem éri meg, nem kapsz érte semmit.
Dátum: 2013.12.04. 10:02:01
Köszi. Ez esetben már csak annyit kérdeznék tőled vagy bárkitől, hogy ha kikapcsolom az ősdrágakő használatot akkor ugye nem törlődnek a meglévő kavicsok mint a szubplazma?
Dátum: 2013.12.04. 09:55:01
Maci, lehet hogy rosszul értem, de nekem ez úgy jön le hogy mindkét ősdrágakő pocsékba megy nem csak az egyik. Ha a végelszámolásnál semmilyen módon nem fog számítani a használatuk, azonban a most megkapott LE le lesz vonva, akkor összesítésben csak annyi az "eredménye", hogy nem a tulajdonságokat fogja ez a LE növelni. Az egyenlegem pont ugyanannyi lesz, így a nagy semmire lett levonva mindkét kő.
Dátum: 2013.11.27. 06:26:37
Akinek van tudás fája az azt építi. Nem gyűjt energiatéglát. Az csak az 50 szintnél alacsonyabb DP-vel rendelkező szövik tagjainak jár.