Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kvnoemi

Dátum: 2014.04.29. 18:09:47
A térképváltás most is éjjel lesz, vagy átteszitek délre azért indul úgy az event?
Dátum: 2014.04.29. 17:59:37
Az utolsó helyezett horda tagjainak most sem lesz semmilyen esélye a gyémánt jutalomra? Szerintem nekik is meg lehetne adni, akár 1100 győzelemért.
Dátum: 2014.03.31. 10:54:02
A nemezis sem adja meg a +10% LE-t.
Dátum: 2014.03.31. 10:08:09
Nálam ugyanez a helyzet.
Dátum: 2014.03.27. 20:42:47
Ráadásként ez most került be, épp megkaptam én is besorolandóként.
Dátum: 2014.03.27. 15:44:39
Kétszer kattintottál, illetve az egered duplázott. Ilyenkor mire betölt az oldal már a következő kérdést írja ki, de a válaszodat erre is beszámolja. Amikor ilyen lassú a játék mint most, akkor fokozottan oda kell figyelni, még véletlenül se kattints kétszer kvízválaszoláskor.
Dátum: 2014.03.20. 20:37:33
Én teljesen egyetértek veled. Ha lehetne hivatalosan akkor talán én is próbálkoznék még egy karakterrel. Nekem másik világ nem jó, V3-on vagyok, de a mostani karakteremet mindenféle tapasztalat nélkül a semmiből kezdtem. Elképzelhető, hogy néhány dolgot most már másképp csinálnék, mert ezzel kb. 60. szintig jóformán nem is ismertem a játékot. Most 130. szinten vagyok és tovább szeretnék játszani ezzel is. Ha lenne egy legalább 50 minimális szintkülönbség meghatározva és az egy azonosítón lévő két karakter nem támadhatná egymást semmilyen formában, akkor eléggé kicsi lenne a csalás lehetősége. Persze kizárni nem lehet és a programozási nehézséget is megértem.
Dátum: 2014.03.14. 12:56:51
Szerintem a legjobb megoldás a kikapcsolhatóság lenne. A mostani verzió ugyan némi hátránnyal jár, de aki másodlagosokat húzott annak ez nerf. Méghozzá komoly. Így azt gondolom, hogy aki egy mozdulattal maxba akarja gyógyítani az állatát az tehesse, de ne tízpercenként. Akinek meg nem felel meg a hosszú várakozás, az gyógyítson az alapfelállás szerint manuálisan. Így megvalósulna a kényelmi funkció, hiszen egy újabb választási lehetőséget adna, de kevésbé rontana a sebgyógyítás és a másodlagos szakik értékén.
Dátum: 2014.03.12. 21:09:05
Kóc és Birka: Már bocsika hogy beleszólok magasröptű vitátokba, de szeretnék egy apróságot megjegyezni. Van harmadik eshetőség. Előfordulhat, hogy elfogom az állatot de még nem akarom idomítani/sajtolni. A ti taktikátokba valószínűleg nem fér bele ilyen könnyelmű pihentetés, de biztosíthatlak titeket, hogy meg kell hagyni erre is a lehetőséget. Például templomban a sajtolj ki egy napon marhasok állatot. Erre lehet készülnie annak, akinek van rá használható állathelye. De ha csak utolsó helyre befogott állatról beszélünk, akkor még inkább. Ha annyit szeretnék, hogy elfogásig menjen a vadászat, akkor kézzel kell sajtolnom idomítás nélkül. A magamfajta nem túloptimalizált karaktereknél pedig még olyan szörnyűségszámba vehető helyzet is előfordul, hogy mikor elfogom az állatot még nem is tudom mit akarok vele később csinálni.
Dátum: 2014.02.26. 21:00:26
Erre is jó megoldás lehetne amit már régebben javasoltam, ha az utolsó cselekvés (kattintás) visszavonható lenne. Egész pontosan visszaállna a kattintás előtti állapot minden szempontból. Persze korlátozva, mondjuk havonta egyszer lenne rá lehetőség akár némi őskőért is. Azért remélhetőleg nem csinálunk ötpercenként marhaságokat, a néha előforduló félrekattintások rendezésére viszont ez jó lenne. És az ügyfélszolgálatot is megkímélhetnénk olyan kérésektől, hogy csináljatok vissza ezt-azt.
Nem értek hozzá, lehet hogy nem kivitelezhető, de eddig még semmilyen reakció nem volt rá.
Dátum: 2014.02.21. 19:50:35
Idézet: Kocos - 2014.02.21. 10:17:55

2/ Sztem nem kell hozza ilyen sok ido.


Most esett le hogyan lehet rövidíteni tovább. Csak nálam nem alapértelmezés ez a fajta játékstílus, és mivel nincs ráállva az agyam nem ugrott be eddig. Ha a manakonstis küldetés felvételét követően felveszünk megfelelő számú embert a szövibe pikk-pakk meg lehet csinálni. Aztán ki lehet őket rúgni, hogy a többi küldetés limitjébe ne zavarjanak be. Persze lelépés előtt még segíthetnek az epiket leverni. Nem valami elegáns megoldás. Ha egyszer annyira unatkoznék hogy nekiállnék kipróbálni a listát én a becsületesebb verziónál maradnék. Szóval ha ez a megoldás Kóc, akkor köszi, ez nem tetszik.
Dátum: 2014.02.21. 19:49:05
Egyszerre egy küldi van kijelölve, tehát nem.
Dátum: 2014.02.21. 19:32:28
Ha az egész felvetés egy elméleti alapon, feltételezéseken nyugvó dolog, akkor simán helytálló a nulla időigényű küldetés. Egyébként azonban nem tudom mire gondolsz, hiszen nincs két ember aki azonos idő alatt reagál, gépe ugyanúgy tölt stb. Ezért vettem ezeket is nullának a kattintás időigényéhez hasonlóan. Hiszen elméletben ha nem is nulla, de elhanyagolható idejűek lehetnének.

Ha pedig a tantóbácsi mindenképp feleltetni akar, itt a részletezés

- Egyetlen napon menjetek el legalább X alkalommal vadászni! - Vadászzsákmány, nincs időigénye.
- Oldjatok meg X kalandot! - Zsinórban le lehet nyomni, szimplán kattintásokkal. Igaz, közben kell még szerezni kalandot mert 20/fő a limit, de vadászzsákmány és csókolom.
- Szerezzetek összesen X aranydukátot! (csak az Aukciós Házban szerzett dukátok számítanak) - Semmi más nem kell hozzá, csak gyors kattogtatás egymás után.
- Győzzetek X kihívásban amit ti kezdeményeztek! - Fejenként 10 a limit, én épp ennyit tudok egy szuszra portyázni. Természetesen mind a tíz kihívás rögön nyerő, így nem okozhat gondot.
- Győzzetek le 3 epikus szörnyet! - Egyszer kell megütni mindenkinek. Miért kéne többször? Legalacsonyabb szintű epik, természetesen a normál is nem csak a visszahívott, hiszen feltételezni bármit szabad ugyebár. A szövitagok erősek, egy ember egy csapással leteríti. 40 óra az egész.
- Használjátok a manakonstrukciót X alkalommal! - 24 óra. Esetleg a plusz pici idő éjfélkor, de a másodperc törtrésze is lehet, így nem érzem fontosnak számolni vele.
- Gyűjtsetek X szinguláris anomáliát! (a küldetés ideje alatt portyázással és vadászattal találhattok szinguláris anomáliát a térképdarabokhoz hasonlóan) - Vadászzsákmánnyal természetesen.
- Építsetek 10 szintet tetszőleges épületen! (Hatalom tornyát is lehet, de Háború vagy Béke Csarnokát nem) - Ez tényleg pillanatok alatt mehet.
- Növeljétek meg a lélekkút méretét a küldetés felvételétől kezdve X%-kal! - Akár egy kattintással meg lehet csinálni.
- Lépjetek szintet X alkalommal! (csak teljes jogú tagok számítanak) - Egy kattintás, hiszen épp mindenki szintlépés előtt áll.

Én így számoltam. Ha tudsz rövidebb (elméleti) utat kíváncsi vagyok rá.

Ha már belementem leírom azt a lehetőséget is amit szerintem meg lehet valósítani. Ez abszolút idealizált környezetben, tehát erre optimalizált szövetségben, erre felkészített karakterrel lehetséges csak, de meg lehetne csinálni:

- Egyetlen napon menjetek el legalább X alkalommal vadászni! - Vadászzsákmány, időigény 1 perc.
- Oldjatok meg X kalandot! - 20/fő a limit, én a 15-öt pár perc alatt szoktam letudni. Itt el kell lőni közben legalább egy vadászzsákmányt, így legyen 10 perc az egész.
- Szerezzetek összesen X aranydukátot! (csak az Aukciós Házban szerzett dukátok számítanak) - 20 kattintás, legyen 1 perc.
- Győzzetek X kihívásban amit ti kezdeményeztek! - Fejenként 10 a limit, én épp ennyit tudok egy szuszra portyázni. Ha nem sikerül az összes elsőre akkor 4 percet várni kell, legyen az egész oldaltöltésekkel, célpontkereséssel együtt 8 perc.
- Győzzetek le 3 epikus szörnyet! - Ha alap epikus a leverő pedig erős, akkor tényleg nem kell sokat küzdeni vele. De hogy nyugodt legyél üssük meg ötször mindegyiket, így darabja 16 perc. Az háromszor plusz a kétszer 20 óra együtt 40 óra és 48 perc.
- Használjátok a manakonstrukciót X alkalommal! - 24 óra. Ez ennyi. De hozzáadok még 5 percet reakcióidőnek.
- Gyűjtsetek X szinguláris anomáliát! (a küldetés ideje alatt portyázással és vadászattal találhattok szinguláris anomáliát a térképdarabokhoz hasonlóan) - Vadászzsákmánnyal természetesen továbbra is, de lassan potyog az a vacak. Kell néhány zsákmány az 5 darabhoz. Legyen 10 perc.
- Építsetek 10 szintet tetszőleges épületen! (Hatalom tornyát is lehet, de Háború vagy Béke Csarnokát nem) - 2 perc.
- Növeljétek meg a lélekkút méretét a küldetés felvételétől kezdve X%-kal! - 2 perc.
- Lépjetek szintet X alkalommal! (csak teljes jogú tagok számítanak) - Ha elő van készítve nem idő. Esetleg vadászzsákmány? Fejenként 1 a limit, de számoljunk 5 percet.
Ezekben az időkben szerintem benne van minden. Bár azt hiszem tényleg csak a reakcióidőket és az oldaltöltések idejét kell figyelembe venni, mert ez csak a fenti feltételek mellett lehetséges. Az összesített idő így 65 óra 32 perc ha jól adtam össze. Ez egy teljesíthető verzió, bár kíváncsi lennék arra az elvetemült emberre aki nekiáll megvalósítani. Nem kis munka lenne.
Dátum: 2014.02.20. 21:57:47
Jól van, elnéztem. Ha a kattintás nulla, akkor feltételezem hogy a kattintások közt eltelt idő is nulla. Akkor két küldi van ami időhöz kötött, a manakonstrukció és az epikütés. Az első válaszban az epikek közt 24 órát vettem pedig az csak 20 óra. Ráadásul még a manakonstrukciót is egy nappal eltoltam. Szóval túlszámoltam az időt. Valójában a nulladik nap utolsó pillanata 1. mana, köv nap 1. pillanata 2. mana, +24 óra 3. manakonstrukció, persze ez esetben mindenki egyszerre csinálja. Amint ez megvan 1. epik, aminek a leverése nulla idő mert csak kattintások sorozata. +20 óra 2. epik, +20 óra 3. epik. 24+20+20 óra, valójában csak 64 órára jön ki. Kellett nekem ránézésre válaszolni?
Minden esetre ezt szerintem totál marhaság számolgatni. Úgyhogy légyszi azt ne kérdezd meg, hogy akkor minek csináltam? Nem tudom.

Persze lehet, hogy Kóc totál másra gondolt. Akkor bocsi.
Dátum: 2014.02.20. 15:35:08
Ha nagyon nulla a kattintás és nagyon elméleti a minimum akkor 96 óra azaz 4 nap. De ennek mi értelme, ha valójában lehetetlen?
Dátum: 2014.02.20. 06:25:09
Idézet: Fsanyi82 - 2014.02.20. 01:14:43
vagyis akkor 410+1200 nyert csata kell és megvan a 120 kitin Megszakadni nem kell , ez nem olyan nagy szám


Nem azt mondták többen, hogy húsznál több nem esik?
Írtóztató fétis (Szint: 200)
Viselése +14TP ad harcban, valamint csatlós szintenként ad karakterszint/50 (Egész rész számít csak, azaz 149. szinten 2!) varázslatelnyelést
Bolygó Ura event végső kincsében szerezhető


Ez már nem teljesen igaz, a karakterszint/50 szorzónál már számolja a törteket is.
Áruljátok már el, hogy miért probléma hogy most egy abszolút kényelmi funkció fizetős? Ezt már igazán nem értem. Nem kell használni, eddig is elvoltatok nélküle, senkit semmilyen hátrány nem ér ha nem használja. Én épp azt tartanám jónak, ha az ilyesmi lenne főként fizetős. Sosem szólok bele mikor a pénzért táp balhé megy, már csak azért sem mert úgy gondolom én nem tudom megítélni hol van az ésszerű határ. De az már teljesen ésszerűtlen és bolhacirkusz jellegű, mikor teljesen mellőzhető fizetnivalóból csinál valaki ügyet. Ne foglalkozzatok a lehetőséggel, hagyjátok figyelmen kívül és kész!

Ez természetesen az állatok képének változtatásával kapcsolatos pénzkérdésre vonatkozik. Csak azt felejtettem el leírni miről beszélek. Bár talán nem nehéz kitalálni.
De. Kilépsz-belépsz megoldódik. Nekem a tulajdonságbónuszok is kuszák voltak míg ezt meg nem tettem, de utána megjavultak.
Az állatok képének cseréjével kapcsolatban rém zavaró nekem, hogy a csataleírásban felsorolja az állatokat szinttel és a típusuk megjelölésével. Eddig sem szerettem, de most hogy lecseréltem egy állatom képét én emlékezni sem szeretnék rá, hogy mi volt előtte. Azért cseréltem le, mert nem tetszett. Mivel a csataleírás mellett az ellenfél állatait meg lehet nézni, a sajátjaimmal pedig valószínűleg tisztában vagyok, nem lehetne ezt a bevezető részt lerövidíteni?

[támadó] idomított állatai, Állat1, egy X. szintű akármi, Állat2, egy Y. szintű Őrült akármi, Állat3, egy Z. szintű akármi és Állat4, egy W. szintű akármi is részt vesznek a csatában. Idomított állataid, Állat1, egy X. szintű akármi, Állat2, egy Y. szintű akármi, Állat3, egy Z. szintű Őrült akármi és Állat4, egy W. szintű akármi is részt vesznek a csatában.


helyett:

[támadó] idomított állatai, Állat1, Állat2, Állat3 és Állat4 is részt vesznek a csatában. Idomított állataid, Állat1, Állat2, Állat3 és Állat4 is részt vesznek a csatában.


Ennyi pont elég lenne.