Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Freez

általános harci eszköz= ami a legtöbb katonánál előfordul
helyette inkább rendszeresített fegyver a hoplita gyalogságnál?
Mit jelöl a görög amfóra szó?

kör alakú tér
cserépedény
papi méltóság
általános harci eszköz a görög katonáknál
Dátum: 2009.05.21. 08:32:21
Nekem 4 napig tartott a dolog szerencsére én már az 5 döntetlenessel csináltam a régi 10 helyett.
Dátum: 2009.05.20. 19:19:40
Zokneenho amikor én csináltam kikerestem azokat akik ennél a küldinél tartottak és sorba írtam nekik a levelet.
Az, h döntetlenezéshez van öltözve valaki még nem jelenti a sebezhetetlenségedet és a garanciát a hasonló felszerelésre. Ha van is ilyen íratlan szabály a végzeturak között ez akkor is mindenkinek a saját döntése akarja-e egy gyors győzelemmel trenírozni az állatait vagy sem az is lehet meg se néznek csak a tulajdonságösszeged alapján szimpatikusnak tűnsz. Én a helyedben nem várnék sokáig azokra a levelekre. Valamint a környéken van a győzz 50 csatában küldi is lehet a magasabbak már azt csinálják és így te segítesz nekik a tuti győzelemmel.
Dátum: 2009.05.20. 09:28:57
Baraty köszönjük a gyors reakciót! Jó látni, hogy valaki közületek is olvassa rendszeresen a fórumot és reagál is.
Dátum: 2009.05.20. 08:53:17
Ki Cid a Jégkorszak c. aimációs filmben?
lajhár
tulok
hajóstiszt
nincs is ilyen film
A karakter neve Sid és nem Cid csodálkoztam miért nem dogja ki a googli/ animációs

Hány része van az oroszlánkirály rajzfilmnek?
egysem
2
3
1

Eddig 3 de még lehet

Ki a Félvér Herceg?
Hagrid
Harry
Piton
Lupin
Szépen ki lehetne írni a neveket Perselus Piton, Remus Lupin, Harry Potter

Milyen a színe a magyar zászló középső sávjának?
piros
zöld
fehér
kék
Törlést ha lehet neki.

Mennyi 100+100??
2001
200
200010
2000
Nem azért mert matek hanem azért mert "számológépes" Uram bocsá' fejben matek. Törlést ha lehet

1 óra40 perc alatt mennyit lehet vedászni???
100
1
35
20
vadászni, a fúzió matt nem pontos, javítani esetleg:
ha nincs semmilyen vadászati időt csökkentő képzettséged tárgyad.
Bár lehet inkább törlés.

Ki szerezte a legtöbb olimpiai érmet?
Michael Phelps
Mark Spitz
Paavo Nurmi
Larissza Latinyina
Hol, mikor, miben és más ezután nem nyerhet többet?
Dátum: 2009.05.20. 08:42:48
Én a tornyot azért nem tartom fairnek mert igazából nincs hátránya ellentétben a béke tornyával. Bár lehet ez a háború tornya topicban kéne folytatni megvitatni.
Dátum: 2009.05.20. 00:22:22
Lehetne egy Tippek fül a Gyik alatt ahol a rejtélyes de annál fontosabb dolgok ki vannak fejtve. Amit Miklósék készítenek.
Dátum: 2009.05.20. 00:19:41
Zaccmester, egyetértek ha nem kapituláltok hamar akkor gyűlik a potya LE ha viszont rögtön megadjátok magatokat az gyakran visszajáróvá teheti a támadót.
Dátum: 2009.05.20. 00:10:58
Igen ebben igazad van Piciklon de én arra az információra gondoltam ahogy a csarnok működik, a "rejtett infókra". A hibajelentés topicba jeleztem is ezt.
Dátum: 2009.05.20. 00:03:00
Akinek béke csarnoka van az nem látja, hogy a másik klán mennyit visz +ba tőle ha nyernek a háború csarnokával. Ez így nem túl korrekt, javaslom a kiegészítést.
Dátum: 2009.05.20. 00:01:43
Kérem tisztelettel itt kóbor apácák megtévesztése folyik. Akinek béke csarnoka van az nem látja, hogy a másik klán mennyit visz +ba tőle ha nyernek. Sajnos túl kevés hely van a kép mellett ennyi infót nem lehet odasűríteni.
Rendben akkor felteszem névelők nélkül. Köszi a segítséget.
Okés, akkor így most mind magyar.
Mi a neve a Platón által alapított iskolának?
Akadémia
az Új Iskola
Athén Szeme
a Tudás Oltára
Mi a neve a Platón által alapított iskolának?
Akadémia
Scoola Novus
Athén Szeme
Tudás Oltára
Dátum: 2009.05.19. 13:30:12
1 db morál? Igaz több mint a semmi, azért köszönjük! Miután beindul a nemzetközi szerver lesznek sűrűbben kis javítgatások itt is? Esélyes a több állat egyidejű gyógyítása?
Dátum: 2009.05.19. 09:57:40
Kínzókamra upgrade és a szövetségi élet megmozgatása:
Szövetségi társaid is kimenekíthetnek a kamrából ha egyszerre több ember van ugyanannál a végzetúrnál akkor egyszerre csak 1 embert hozhat ki
Esetleg hozzá egy új épület.
Dátum: 2009.05.18. 23:13:24
Direkt ezért:
www.vegzetur.wikidot.com/moblvl
Persze ettől a kérdés nem lesz jobb.
Javítottam és elküldtem: Remélem hamar és pozitívan értékelik. Most legalább nem sorozatos/képregényes/Star Trek-es kérdést tettem fel
Cirip a szenvedett el máglyahalált tényleg jobb és a vesszőket is javítom ha valaki még rábólint.
Köszönöm!