Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Inorph

Oldal: 1
Dátum: 2010.06.02. 19:24:51
3 fórum alatt 3 különböző módon való jelzést értettem e-mail, levél itt, és a fórumhozzászólásom.
De most látom meg lett oldva a problémám! Figyelnek ők, ha nem is jelzik

Köszi, nagy testvér!!!
Dátum: 2010.06.02. 17:22:02
már 3 fórumon is írtam, nekik de semmi válasz, pedig prémiumos vagyok és még így is szarnak a fejemre
Dátum: 2010.06.01. 15:55:10
Sziasztok!

Volna egy problémám! Licitáltam egy tárgyra a kincseskamrába, sajnos a licit megszaladt 45KP helyett 450-ment rá, ráadásul 2* kaptam meg a tárgyat, és az összes KP-m eltűnt azóta KP-t se kapok hiába építek, ráadásnak véletlenül eladtam a kufárnál az egyiket a kettőből.


Segítsetek, azt szeretném ha visszamenne a tárgy a kamrába 45 KP-s licitemmel, és folytatódna onnan, visszakapnám a KP-okat meg az eddigi építésből származót is, és a dukátot is levonnák. Ja az egyikbe raktam egy fókuszkristályt, az pont nem érdekel, ha elveszik, akkor elveszik, ha visszakerül a tárgyaim közé akkor külön köszönet érte.

HELP
Dátum: 2010.05.12. 09:43:12
Tök logikus volna a v4 restart! Egy ilyen méretű drasztikus változás után! Inkább átkérném a befizetésemet egy másik karakteremhez! Mert ezek a v4 karakterek sosem fogják megállni a helyüket a többi világon ahogy azt én gondoltam
Dátum: 2010.05.12. 09:11:19
Ne hülyíts már ezek a karakterek, a 11M LEvel harmat gyengék a többi világon lévő 50-es karakterekhez képest! Nekem volt 50-es karakterem v2-n, és kb 2* volt erősebb ennél!
Dátum: 2010.04.29. 16:32:50
Az meg abszolút lehúzás, hogy 3* a prémium, és nem kapunk 3* annyi őskövet ugyan annyi pénzért!
Ha már 3* os a szerver akkor nem mindent osztani és a szorozni kéne 3-al? Így lenne tisztességes!
Dátum: 2010.04.29. 16:22:53
Volna még két hiba a V4-re

Ha már 3* annyi őskő az előfizetés ősöves italt miért csak egyet lehet naponta venni?
Nem harmadolódik a specializáci váltásának az ideje, vagy csak szar a kiírás! (vagy megváltozott az időtartam a régihez képest)
Nem harmadolódik a portyapont-beállítási idő sem
A lélekkút kisütés sincs harmadolva!!

Logikus lenne, hogy a sajtolás ára is harmadolódjon tovább mivel 3*gyorsabb a tempó!
Dátum: 2010.04.29. 15:05:08
-Én is hasonlóképpen jártam, befizettem a prémiumot, reszeteltem az egészet, még prémium voltam utána is, mondom jól van! Erre mikor elindultam akkor már nem volt prémiumom, kérlek nézzetek utána, hogy tényleg 2* vonta le! (megint befizettem)


-Mikor prémiumos előfizető leszek, nem kéne extra CSP-t kapnom? Már nem emlékszem, ha nem akkor logikus hogy nem kaptam, de ha igen akkor nem kaptam!
Oldal: 1