Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Neo26

Oldal: 123456
Dátum: 2017.06.03. 09:48:24
Eléggé elszomorító hogy ilyen hibák is előfordulnak, főleg hogy több játékost is érinthet ez a kis malőr. Szerintem jelentsd üsz-en is a hibát.
Dátum: 2017.03.20. 18:21:55
A mytokronitos gyűjtő relikviák a Kufár csata választható jutalmainál van elvileg. (Kéne lennie)
De hanyadik szintűnek kell lenned ahhoz, hogy megjelenjenek a választható jutalmak listájában?
Dátum: 2017.02.27. 23:46:50
Offs. Köszi, hogy felhívtad a figyelmemet a hibára. Ezen most jó mulattam.
Fáradt voltam már eléggé mikor ezt írtam. Természetesen, épp ellenkezőleg értendő. Tehát, a győzelmünket akarták volna megakadályozni. Amennyire a Hullaszagot ismerem, nem játszanának az Ász csapatával egy párosításban úgy soha, hogy az Ász-t segítsék.
Dátum: 2017.02.27. 17:45:23
Köszönjük Leó!

Láttuk hogy igyekeztetek megakadályozni, hogy ne nyerjünk, de végül sikerült behúzni ezt a győzelmet is.

Ezzel így a V6-os szerveren elsőkén elértük kétszer egymás után a max. pontos győzelmet!
Ezt már nem veheti el tőlünk senki.

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Más.

Az Ász szövi nevében szólnék pár szót!

A V6-os szerveren levő szövetségeknek köszönjük, hogy a mind a két győzelmünket, de leginkább a 2.-at egyáltalán nem könnyítették meg számunkra és mindenki a mi bukásunkért harcolt. Így különösen felértékelődik ez a siker! Köszönjük!!!

Ezen elért eredmény után, úgy döntöttünk, kicsit megpihenünk. Továbbra is taktikára üt a társaságunk, de csak lazán kezeljük a dolgokat és egy jó ideig nem veszünk komolyan egyetlen szövetséget sem. Még a Hullaszag Rt-t sem.

Ász""

Ui:További jó taktikázást kívánunk minden szövetségnek!
Dátum: 2017.01.23. 19:58:36
Így van, menni kell előre. Gondolom, van célja, mert egyébként értelmetlen lenne.
Azt teszel, amit szeretnél. Hajrá. Sok sikert nektek is.
Dátum: 2017.01.23. 18:45:10
Köszönjük Don!!

Nem ismertem a számot, de tetszik. Ha nekünk küldted, akkor köszi.

Ha részben nekem szól a célzásod, akkor értem, de egészen nyugodt lehetsz, ebben a kiírásban, részünkről ilyesmi nem történt, saját erőnkből jutottunk ide. Hogy a jövő mit hoz, az kifürkészhetetlen.
Dátum: 2017.01.20. 21:56:34
Mivel nem hajt a címvédés vágya, így taktikát sem csinálok és valóban nem mi leszünk a következő bajnokok.
Dátum: 2017.01.20. 19:39:19
Minden héten új forduló van.

Nem új kiírást akartál mondani?

V2? Ott most kedden elkezdődött az új kiírás 1 fordulója.
4 héten keresztül még biztosan mi zöldellünk ott.
Dátum: 2017.01.09. 21:31:50
Akkor tévedtél?
Felháborítanak a soraim?
Majd lenyugszol, most a csalódottság mondatja ezt veled.

Igen, a bizonyos Bregan hét, azt vittem én, a másikhoz semmi közöm.
Nem vettem komolyan, az csak teszt hét volt nekem, ellenetek.
Dátum: 2017.01.09. 21:14:57
Most megleptél Don.

Köszönjük! Nektek is Grat, jók voltatok.

Az előbb nem akartam leírni, de valóban úgy van szerintem is, hogy ezt az emberi tényező miatt vesztettétek el.
Dátum: 2017.01.09. 19:32:20
Ezt a hetet én vittem, így én szólok erre pár szót.

Köszönjük Leo. Az a telibe kaptátok duma, nem éppen jól eső érzés volt. Úgy gondolom, nem volt sportszerű az a beszólásod. 9 pontot veszítettünk ellenetek a héten, mezőnként, csak egyetlen ütés miatt. (Hidd el, azok fájtak nekem is) Amit akkor elvett a sors, most visszaadta.

Gondolom hogyan érezhetitek magatokat most, tegnap még vezettetek, mi pedig 9 pont hátrányban utolsók voltunk. Eltelt 1 nap és mi nyertünk, ti pedig a 3. helyre estetek vissza. Vigasztaljon a tudat, hogy D6-on 0.02%-on buktátok el a 2. helyet, ami valóban meg illetett volna.

Elnézésedet kérem, de kifejteném a véleményem, azt írod, óriási hiba volt hogy az utolsó két körben nem támadtatok. Erre azt mondom, az a hiba, hogy állandóan minket támadtok. Én ehhez a partihoz úgy feküdtem neki, hogy nem foglak titeket támadni, a játék elején meg pláne nem rontok nektek és azt játszom ami a győzelemhez kell. Úgy gondolom, ezt be is tartottam.
Ha valami tanulságot leszűrhetsz ebből a hétből, az az hogy nem illik, a legyőzött ellenfelet fricskázni, (Merthogy hét közben odaszurkáltál.) és hogy változtassatok azon ahogy mostanság játszotok.

Köszönöm a partit, érdekes volt, bár eléggé kiszámítható az amit csináltok. Őrültek módjára pakolgatjátok a %-ot minden nap másik területre költözve, ide-oda, az minden , csak nem taktikai játék. Vívtam és nyertem már ettől durvább csatát is. De hogy 3600 győzelemből úgy hogy 10 győzelemmel nyitottatok első napon, ennyire telet csak, ez édes kevés. Sokkal jobban játszottál régebben, ez a stratégia amit alkalmazol, nagyon könnyen csőbe húzható.

Leó, úgy játszotok mint ha egy húsdaráló lennétek, csakhogy ez nem működik minden esetben. De majd egyszer rá jössz te is Köszönöm még egyszer a lehetőséget, de egy kis időre ez nekem elég is volt.
Dátum: 2016.12.09. 00:18:08
Ne zsörtölődj Leó, az első bajnoki címeteket részben épp egy ilyen eset miatt nyertétek meg.
Ha akkor a Nyuszik a 2. forduló után a 4. fordulóban, nem ismételten a Galaxis ellen játszanak, akkor több másodlagos pontjuk lett volna és ők nyerték volna azt a kiírást.

Egyébként hétfőn, mikor láttam hogy kikaptatok a Cseresznyétől, volt némi sejtésem, hogy újra összekerülünk. Elég hasonló ez az eset az említett szituációval, csak akkor más csapatokat érintett.

Aki figyeli s sorsolás mikéntjét az némileg előnyben van, az ilyen esetekre rájátszva könnyedén lehet egy csapat a bajnok, el lehet somfordálni úgy hogy igazán nagy csatát nem is vívsz. Ez is a játék része.
Eléggé rossz hasonlat a bringa kontra motor, arra amit itt sérelmeztek.
Nyugodt lehetsz, nevezni fogok és versenyt úszok a cápákkal is ha kell, legalább bekóstolom őket közelebbről. Bárhogy is alakuljon, kíváncsi leszek milyen hatást értek el a leendő változtatásokkal az szb-n. Már ha lesz egyáltalán szb reform. Tulajdonképpen nekem most már mindegy, így is, úgy is ellavírozok, ezen nem izgatom magam. Ennyi!!! Nyugodalmas jó éjszakát!
Miklós inaktivitást büntető negatív szorzójával van a legnagyobb gond, de gondolom, ezt is csak azért ajánlotta már fel, mert lobbiznak a vereséget szenvedettek egy olyan előnyért, ami teljesen igazságtalan és tönkre vágná az egyébként matematikailag is helyes szabályokat. Miért kell az a büntető szorzó? Az elferdítené a játék igazságos szabályait. Miközben, mindenféle indokokat felhozva előnyről beszélnek egyesek, hogy a kicsiknek könnyebb (ezért büntessük őket) közben dörzsölgetjük a tenyerünket, "jaj de jó", mert most már könnyebb lesz? "Ha lesz belőle valami"

Ugyan már, ez helyes megoldás szerintetek? Ez egy olyan faktor, ami egyrészt igazságtalan, másrészt olyan, amivel a taktikusok már menet közben kalkulálni tudnak, ez által a kiváló és az átlagos taktikusok közt még nagyobb lesz az űr és tényleg csak a legjobbak fognak nyerni. Tuti hogy ezt akarjátok?
Régebben azt hangoztattátok, hogy háborúban mindent szabad. Hullaszag, Cseresznye, Nyuszik Galaxis, Ász, vetélytársak, de ha annyira nem tetszik nekik, amit az egy fős szövik csinálnak, akkor miért nem szövetkeznek egy egy ilyen alkalomkor, hogy jól móresre tanítsák a kicsiket?

Idézet: Azazel - 2016.10.12. 22:02:31
Részben igazad van...úgy édesebb. Viszont messze nem korrekt, és néha nem egy hanem 2, vagy akár 3 egyszemélyes ellenfelet kapni, akik esetleg pont véletlenül csak azon a héten akarnak nyerni, se előtte,se utána, az minden, csak nem jóleső érzés.

Persze ahányan vagyunk, annyi ízlés, és annyi vélemény.


Miért? Az korrekt, hogy szabályokat állítunk fel és ez által kizárunk rengeteg játékost akik 1-2 fővel de játszanának? Akkor a trollkodó sem lenne szabály szegő. Értem én, hogy mit mondasz, de arra is pofon egyszerű a válasz. Töröljük el a 3 aktív fős szabályt és engedjünk mindenkit játszani. Viszont változtassunk a sorsolás menetén, vagy a besoroláson.
Azazel, értem a problémátokat, de amit szeretnétek az nem megoldás szerintem.

Csak tipp.

1. Osszuk fel két részre az szbt, 1-ik csoport X-fő alatti a másik X fő feletti.
Szépen ledaráljuk azt a pár kört ami van és van két győztes, kategóriánként 1-1.

-Esetleg a legvégén a két-két éllovast összeengedni a végső győzelemért. (ez is érdekes variáció lehet)

2. Olyan sorsolási rendszer legyen, ahol marad a 3 aktív fős szabály, de 1-nél több 3fő alatti szövi ne legyen több fős szövetségekkel egy kvartettben. Itt ugye, gondot jelenthet, az elsődleges pontok miatt, hogy kit, hova hogyan kihez soroljanak.


¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Tény, hogy nem egyszerű az egy két fős szövetségeket, akik kevés ütésből dolgoznak elverni, de legyőzhetetlen ellenfél nincs, annyin múlik az egész, hogy mennyire ismered az ellenfeledet, ha jól, akkor dolgozhat kevés ütésből, akkor is te leszel a jobb, ha tudsz számára meglepetést okozni. Ha nem, akkor a lényeg, hogy tanuld meg hol rontottad el.
Végigolvasgattam a javaslatokat és a személyes véleményem az, hogy ezekkel a kívánalmakkal az szb színvonala jelentősen csökkenne és könnyebb lenne szb-t nyerni.

Egyetlen jó dolog van a végzetúrban, az szb. Szerintem a szabályok is jók. De ha ez is hátrányára fog változni, akkor számomra nem lesz miért játszani.

Tudom, hogy a Bregan Daerthe-re vannak sokan kiakadva. Főként ezért indult el ez a kezdeményezés is.

Miért baj az, hogy olykor- olykor egy "egy-személlyel" játszó szövit kell legyűrni?
Nem édesebb az a győzelem, ahol úgy nyersz szb-t, hogy minden eléd gördülő akadályon átgázoltál?

Nekem pl. össz 7db szb győzelmem van különböző szövetségekkel. De ebből 1db volt az ahol nem maximális elsődleges pontszámmal nyertünk, hanem 1-el kevesebbel. Nekem soha nem adatott az meg, hogy 16-17-18 ponttal, vagy 21-22-23 ponttal szerencsésen az ölembe hulljon az szb győzelem meglepetésként az utolsó forduló után. Lehet jó érzés az is, de én mondom nektek, a legjobb az amikor jöhet bárki és akkor is max. ponton nyersz. Nem irigyelem azoktól sem, akiknek az ölébe hullt, de az nem az igazi, ettől függetlenül ez is a játék része és ezt a szerencsefaktort kár lenne kiiktatni. Aki nem képes veszíteni, annak nem való a taktika készítés sem.

Én a nemre szavazok, mert ha kizárjuk, és büntetjük az egyszemélyes támadókat, akkor csak gyengítenénk az szb-n, márpedig az számomra nem nyújtana olyan játékélményt.

Teher alatt nő a pálma. Hajrá szb, jól van ez így ahogy! Esetleg erősíthetnénk rajta? Mondjuk 60-80 csapatost ahol tényleg az egy fős szövetségek is részt vehetnének?
Az lenne csak igazán érdekes.
Dátum: 2016.09.26. 18:02:49
Nem kell intézkedned, az Ász a múlthéten játszott a Cserkóval, így kétlem, hogy most összesorsolnának újra őket. Ez Cseresznye, Hullaszag menet lesz.

Mi meg kapunk gyengébbeket. Legalább megszedjük magunkat a másodlagos pontban
Dátum: 2016.09.06. 00:18:28
Igen, valóban 7 mezőtökre ütöttünk rá közvetlen a 2. napra. De könyörgöm 7db 1,5%-os mezőre ütöttünk rá, ráadásul hányat sikerült elvenni? Megmondom neked, 2db-ot. Ti meg levertétek a 10%os mezőinket. Ez után eldöntöttem, hogy sündisznó állásban területvédő taktikát játszom, mert nem velünk kellett volna foglalkoznotok, vagy tévedek? Így milyen 3napról beszélsz? Területvédőként már nyilván oda ütök ahol nagyobb %-aink vannak. Érdekelt a győzelem, de az utolsó napon döntenem kellett, hogy megpróbálok a biztosabbnak tűnő 2. helyért menni, vagy belemegyek a bizonytalanba, ami evidens, hogy könnyedén az utolsó helyet jelenthette volna. Még jó hogy a lassú járatot ütöm utolsó nap, mikor ők csak 7-8pontra vannak, nem 11-re mint ahogy az ígéretet elengedtétek korábban de egyébként őket az ígéretet is megütöttük, csak elfelejtetted közölni.
Dátum: 2016.09.05. 22:47:57
Idézet: Don Firenze - 2016.09.05. 12:07:30


Az ász győzelemre segítette az ígéret földjét, szóval az új bajnokok ne örüljenek, mert legutóbb is 30 pont felett kaptak tőlünk..


Don, ez a kijelentés helyén valóbb lenne, ha az Ász helyett Akadémiát írsz.

Mond már meg nekem, hogy abban a helyzetben, amiben az Akadémia és az Ígéret földje állt az utolsó forduló előtt, neked mi lett volna az elsődleges célod az Akadémia taktikusaként?

Mert nekem a helyükben az lett volna, hogy az Ígéret földjét magunk mögött tartsam és az első két hely valamelyikén beérjek. Ehhez képest, a 2. naptól össz. 5 nap alatt az Akadémia leütött rólunk az (Ászról)19mezőt, a Lassú járatról 9-et, az Ígéret földjéről pedig 7-et. A Lassú járatot, pl. úgy ütötte meg, amivel előnybe került az ígéret földje. Ránk az Akadémia fel tudott hordani nem egy esetben egyszerre több mezőn 8-10-12%-ot, de az Ígéret 5db 3-5%-os mezőjét 5nap alatt 1szer sem ütötte meg. Ésszerű volt az amit csináltak szerinted? Mondjuk azt, hogy az Akadémia eltaktikázta magát, ez kissé jobban hangzik.

Nekem a látottakhoz igazodva kelet játszanom, én így is ürülök, tök utolsó helyről, 11 pont hátrányból 55 pontot elérve lettünk 2.-ok! Ettől függetlenül, köszönöm az Akadémiának ezt a hetet, részemről lejátszottam a Májusban ellenük elszenvedett vereségért a visszavágót. Továbbá, gratulálok az Ígéret földjének a bajnoki címért!
Dátum: 2016.09.02. 23:26:20
Leó, ezt akartátok ha nem tévedek! Nem tudom mennyire szívta föl magát az Antikörper, mert nem követtem a múltheti csatát amit velük vívtunk.
Eszem ágában sincs lefeküdni, különben nem vállaltam volna ezt a hetet sem.
Én azt is mondtam, hogy komolyan veszem a Hullaszagot és az Akadémiát, így ennek megfelelően próbálok cselekedni. Az csak hab a tortán, hogy ez az Akadémiás hét, most épp az utolsó fordulóra esett. Sajnos ezért duplán rajtam csattan az ostor, de sebaj majd átvészelem. A többi engem jelen pillanatban még nem érdekel. Hamarosan visszatérek aktív Szb taktikusként is, de most csak az adott szó kötelez alapon ugrottam be.
Oldal: 123456