Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Noodlee

Dátum: 2021.06.22. 19:46:50
Mielőtt minden erőforrást lekorlátoztatnátok. Jó lenne egy értesítés, hogy legyen az érintetteknek ideje elkölteni.
Nem kis tételekről van szó.
Dátum: 2021.06.13. 17:35:28
Szia! Olvasom a fórumot. Én semmilyen vonalat nem írtam. Benned pont az ragadt meg amiről nem írtam. De nem probléma. Nem szeretnék senkivel vitába szállni. Nem vagyok elég okos a játékhoz. Csak szeretnék nyugodtan, az elit támadásaitól mentesen játszani. Mindenki más csináljon amit szeretne. Ezt írtam.
Dátum: 2021.06.13. 12:23:38
Nem óhajtok panaszkodni, így nem is írok különösebben semmit. Miklós említette, hogy rajtam kívül sokaknak van olyan problémája, hogy a jóval erősebb karakterek miatt nem tud fejlődni. Érdeklődnék ez ügyben lesz e valami változás.
De ha már ide írtam akkor pár gondolat.
A sajtolás értékek hogyan derültek ki. Elvileg más nem láthatja. Továbbá Ha most bevezetnek bármilyen szankciót, akkor azt aki eddig megcsinálta, már soha meg sem lehet közelíteni. Tehát a szankció nem azért van, hogy a lemaradottaknak jó legyen, hanem azért hogy aki elhúzott azt védje.
Mintha Orbán Viktor csinálná ezt a játékot. Az Elitet Védeni kell az alja néptől.
Védi a barátait akiket jól felápolt. Így soha meg sem lehet majd őket közelíteni.
De nem is lényeges. Legyen mindenkinek aki akarja több millió TŐ-je és LE-je. Csak aki nincs az Elitben vagy azért mert szegény vagy azért mert buta mint én és nem jól játszik, azt hagyják a saját módján játszani.
Nem kell még a napi LE elvitel is. Tudom van a szint korlát de a min és max szintkorlát közt préda vagy. Ez 40 szint ami sok. Ki lehessen kapcsolni, mint a szubplazmával támadást.
Dátum: 2021.06.11. 07:56:23
Igazad van. Alacsony szinten kevés játékos van már. De sajnos én a közép mezőnybe szorultam be. Lásd pl. Kondor, Promi,Balkezes,Kaszás.
Így a játék nehéz lett. Vagy inkább azt mondanám felejtős.
A szerencsekerékhez nem tudom milyen játék stílus kell. De szerintem csak szimplán szerencsétlen vagyok.
De nem gond. Ahogy mások mondják van másik. Megvettem az összes Assassin's-t. Mire avval végzek, csak előrébb mozdulnak. Vagy bezár a játék.
Egy városépítősnél volt az, hogy a végére csak egy játékos maradt. Mindenkit elfoglalt. A GM haverja volt. Lehet itt is az lesz. A haverok maradnak csak.
Nekem meg pár ismerősömnek annyi elég volna hogy ne tudjanak támadni.
A többieknek meg legyen mindenkinek több millió TÖ-je meg Le-je nem érdekel.
Dátum: 2021.06.10. 19:32:26
Azért kicsit túlzás a felzárkóztatás. Kezd ahhoz hasonlítani, ahogy a cigányokat akarják felzárkóztatni a fehér emberek szintjére. Már lassan az lesz, hogy aki elkezd játszani, egyből 400-as legyen és mindene meglegyen. Minden medál és relikvia, plusz a kakik kifejlesztve és ős választ mennyi TÖ.
Dátum: 2021.06.10. 17:28:11
Ha már itt tesznek javaslatokat, akkor lenne egy kérdésem.
Mint már említettem kb 9 éve játszom. Sajnos a játékkal kapcsolatban nem rendelkezem akkora tudással, hogy a jóval erősebb karakterekkel felvehetném a versenyt. Ezért szinte lehetetlen LE-t gyüjtenem és tudásom szerint fejlődni. Most is le kellett állnom mert 20 szintel felettem van egy legyőzhetetlen karakter. Ez azt jelenti 40 szintet kellene lépnem fejlesztés nélkül, hogy kikerüljek a hatóköréből.
Vagyis nem lehetne valami olyat csinálni, hogy aki nem portyázik csak az SZB-ben. Választhatna olyant, hogy portyában nem támadhat senkit, viszont őt sem támadhatják. Lehetne prémium tagsághoz kötni.
Így játszhatna tovább. Anélkül, hogy az erősek rommá vernék.
Vagy marad a stagnálás.
Dátum: 2021.06.10. 16:57:15
csatlakozom az előttem "szólóhoz" .
Vannak olyan dolgok amik csak magas szinten érhetők el. Így azok a nagyoknak még nagyobb előnyt ad. Továbbá már többször kaptam olyan választ a problémámra, hogy "ez a random". Nos ez szerintem sok esetben nem elfogatható válasz. Aki egy kicsit is ért hozzá az tudja. Ezt a randomot kellene helyre tenni. Pl. Sok nagyobb olyantól olvastam írást aki a szerencsekerékre panaszkodik. Hát mit mondjak. Kb. 9 éve játszom de még nem forgattam semmi értelmeset. Látom mások miket forgatnak. Hát csak irigykedem. Ezt is a randomra és a szerencsére fogják. Hát akkor elég szerencsétlen vagyok. Pl. eddig nem esett sem sajtoló medál, sem pálca. Mivel kicsit értek a programokhoz, felmerül bennem is mint sok ismerősömben. Ez hogy lehetséges?
Nos a változtatásokat amiket a tőlem okosabbak hoznak a játékkal kapcsolatban elfogadom. Majd meglátjuk hogyan tovább.
Igazából olyan dolgokat olvasok itt a hozászólásokban amikről eddig fogalmam sem volt. Ilyenkor felmerül bennem, hogy én is evvel a játékkal játszom egyáltalán? Honnan szedtek ők ilyen infókat? Sehol nem olvastam ilyenekről.
Na elég a siránkozásból. Lesz ami lesz.
Dátum: 2021.06.07. 16:16:13
Úgy legyen. Köszönöm.
Dátum: 2021.06.07. 07:20:15
Sziasztok!
A Kutatásban megint olyan feladat van, hogy 6 embernek össze kell gyűlnie. Ha nem lesz meg a 6 ember, mennyi idő múlva engednek tovább? Vagy várni kell életem végéig?
Dátum: 2021.06.06. 09:55:31
köszönöm
Akkor nem megyünk. Majd meglátjuk novemberben mi lesz. Lehet akkor sem megyünk. De talán majd jövőre.
Dátum: 2021.06.06. 09:48:36
Sziasztok! A robbanás képesség mennyi idő alatt töltődik újra? Vagy hogyan tudom feltölteni?
Dátum: 2021.02.11. 19:37:57
köszönöm az infót.
Dátum: 2021.02.11. 18:06:29
Akkor 300-as szint alatt ne is erölködjek a kutatással? Ráér majd 300 as szint felett nekiállni?
Dátum: 2020.09.10. 13:07:40
ezek az elemek mit jelentenek? hol találok róluk leírást?
Dátum: 2020.07.31. 18:24:10
Ha ezek meglesznek, akkor szuper lesz.
Dátum: 2019.08.31. 12:45:34
köszönöm
Dátum: 2019.08.31. 10:38:34
Bocsánat. Rosszul fogalmaztam. Az AF képességnél van egy ilyen. Arra gondoltam.
Dátum: 2019.08.30. 11:12:13
hol tudom az átkot beírni?
Dátum: 2019.08.27. 19:08:27
elbírálás után.