Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Noodlee

Dátum: 2009.04.25. 01:07:58
Ha már itt a magas szintről beszélünk.

Szerintem lényegében véve a zafír regenerációja még átok is.. így is nem egy helyről hallom a siránkozást, hogy "jajj már megint épp nem tudtam leveretni magam..." míg mindenki más konstans gyógyul a zafírnak még azt is számolgatnia kell(ett), hogy épp mikor lesz mások által üthető, másrészt a nagyobb regen még több időre köti ide az embert...
Dátum: 2009.04.22. 20:40:46
Mozaikmágia.. tudod... 1 szegmens alatt bármilyen varázslat.. megnézném, hogy pl a Hóförgeteggel 1 mp alatt hányat csapsz?

Másrészről, akkor legyen az, hogy taktikát lehessen választani.. varázsló v harci felállás..
A harci az alap felállás, a varázsló pedig tekintettel arra, hogy a párbaj nem 5 méterről kezdődik, nyugodtan elsütheti a kis varázslatát.. vagy esetleg 2 különbözőt mire az ellen odaér.. persze a 2x-res manaköltséggel.
Dátum: 2009.04.22. 15:46:20
Fogalmam sincs, hogy ki hogy látja, de szerintem a multizás nem 2 és nem 3 karakterrel kezdődik.. nem egyszer láthatunk egész multi hegyeket 5-10 karakterből álló csoport, biztosan 1 kézben. Ezeket kell tiltani. Normál háztartásban 4 ember él szerintem, de nem hinném hogy mind a 4 játszik illetve, ha már mind a 4 emberke gamer akkor gondolom 2 gép is eléggé alap a számukra így fel se merülne a multizás gondja.

Helyettesítés legyen, de a portya tilos.. mert tényleg nevetséges, hogy én nem vagyok álmos így hajnal 2-től reggel 6ig én irányítom a szövi nagy tagjait, hogy reggelre le legyen tudva a háború.
Dátum: 2009.04.22. 14:54:16
Mit is kellene erre mondani... "cubie" - szerintem ez mindent kifejez..
BURKEKLOL
Úgy legyen cimbora
Igazából nem érdekel ki csinálja.. a célom az, hogy ha tehetem megvámoljam az ilyen emberek farmjait s egyszer a gazda fölé kerülhessek (ha az illető nem hordabeli, ha hordabeli akkor is esedékes csak akkor nem tudom megütni) s széles mosollyal megköszönve, hogy a bután használt farmjaival éltetett s most lélekenergiáját vehetem.
Amint látom zárolva is lettek.. azért kíváncsi lennék, hogy ki a büszke tulajdonos
Dátum: 2009.04.22. 14:38:05
Hogy miért nincs sokkal több gyémánt?.. szerintem egyszerűen azért, mert mivel jóval több a gyémánt karakter, nagy valószínűséggel jóval több köztük a játékhoz kevésbé értő tag is arányokban.. így ha megnézed aki gyémánt annak a játékosok jóval kisebb százaléka kínál terített asztalt, mint például egy rubinnak vagy bármely más hordabelinek.
Dátum: 2009.04.22. 14:23:48
A karakterek több, mint 40%-a gyémánt. A top100-ba 25 gyémánt jutott fel, 28 rubin, 12 smaragd, és 35 zafír társaságában. Azaz a top100-ban több a zafír és a rubin, mint a gyémánt. Vajon miért?



Kicsit más listát nézünk..

Ha már a gyémánt LE bónuszáról beszélünk én a szerzett LE toplistát nézem..

Ha jól számolom a top 100 farmerből :

45 gyémánt
29 smaragd
16 rubin
10 zafír

De kissé átgondolva... ha mindenki egyszerre kezdi a játékot, akkor a gyémánt bónusz valóban elég gyenge az elején s később is a többivel szemben, mert optimális esetben, ha nincs farmkarakter akkor sokkal kisebb esélyük van a győzelemre s ezáltal az LE szerzésre. Viszont ha gyakorlott játékos 10 szint hátránnyal kezd szerintem jelenleg bármelyik világon, kényelmesen felülemelkedhet bármelyik vetélytársának. Erre lesz jó példa Nephila.. őt senki nem fogja megverni szerintem.. akár vált hordát, akár nem...
Dátum: 2009.04.22. 08:33:32
Leginkább azért nem vagyok gyémánt, mert nem szeretem.

Az hogy átmentek másik hordához tekinthető annak, hogy kombinálták azt amit lehet.. megszedték maguk a gyémántbónusszal, majd miután az használhatatlanná vált a bónusz hordát váltottak, szerintem ez teljesen érthető...

Hogy miért van az, hogy van aki többet húzott más gyémántoknál.. azért van mert nincs új gyémánt farmkarakter, a többiek meg későn kezdték, de ha megnéznénk, hogy a nagy farmerek hogy álltak 20-25. szinten akkor szerintem kicsit másképp festene összkép. Illetve megnézhetjük azt is, hogy a mostani 5 éllovason kívül melyik hordákból kerültek ki anno a húzó karik.

De ha csak a mostani listát nézzük, az első 50ből 24 helyen gyémánt áll s ez nem csak azért van, mert egyszerűen sok gyémánt van...

Illetve ha nagyon a többieket akarod nézni, akkor valószínűleg a rubinpalota tagjai képesek ugyanazt reprodukálni mint Nepihla, de sosem lesznek nála erősebbek.
Hát ja.. így 4 nap után bepróbáltam most belőlük néhányat.. bárki tartja őket, most meg lettek vámolva
Kár ezen rágódni, hogy ki csal, ki nem.. nem követtem figyelemmel Anababa portyáit statjait stb, de tény, hogy vannak figyelmetlen nemtörődöm emberek, különben nem tartanék V2n 160000 húzott LEnél 5. szint vége felé, amihez teszem gyorsan hozzá, hogy sajna ez a szint nem jövedelmezett így kb csak 40Kt húztam..

Viszont ha már itt tartok lenne egy kérésem miszerint az alábbi karakterekre kéretik ránézni.. farmgyanusak (nem zavarna ha én húztam vna ki belőlük a LEt)

4528. Jenőőő 4 Zafír 150 0 -3.4k
4529. Ildy 4 Zafír 150 0 -3.3k
4530. Hugoboss 4 Zafír 150 0 -3.1k
4531. Gabcsy 4 Zafír 150 0 -3.3k
4532. Fercsó 4 Zafír 150 0 -3.5k
4533. Julis 4 Rubin 150 0 -3.4k
4534. Ilonka 4 Rubin 150 0 -3.2k
4514. Elizabet 4 Zafír 151 0 -2.8k
4494. Elemér 4 Rubin 152 0 -3.1k


Lényegében csak gyémánt karakter támadta őket. Előre is köszönöm.
Dátum: 2009.04.21. 14:44:10
Darah, nézzük csak meg, hogy honnan is kerülnek ki a valóban legerősebb karakterek... szerintem a gyémántok közül, s ha a V3 nem lenne a béke szigete (bár nem játszom ott.. vajon miért nem) akkor ott már minden tapasztalt játékos gyémánttal lenne.. Hogy miért is?.. Egész egyszerű, kis szinten halálra farmolod magad.. igen ott a többiek hordabónusza, de mindenki tudja hogy már 3-4. szinten is lehet 1000LEt húzni ami a gyémántoknak 1250, s 4-5 ilyen portya után már egyből 1-3 plusz TÖről beszélünk.. kis szinten gyorsan elérhető egy jó TÖ, ami a harci sikereket garantálhatja, majd ezután a befolyt LEt már nem a harci szakikra költi az ember, hanem úgy fejlesztget, hogy 28-29. szintre legkésőbb ki legyen maxolva az SPM, sajti meg egyéb finom vadász szaki s megy tovább.

S azt hiszem ezekre a játékosokra ékes példa volt és még van aki most is: Sameed, Nephila, TrueBlood, mert gondolom ők nem csak a szerencsének köszönhetik az istentelen jó karijukat, hanem annak hogy míg egy élvonalbeli szintvisszamaradott húz 3-5 M LE-t addig a gyémánt ennél ugye +1-1,5M-el többet a bónusza miatt.. amit ki lehet számolni hány szint vadászat árán tudok kompenzálni, hogy a végén TÖm meg a bónuszom az én oldalamra billentse a mérleget.
V2 Pizzaboy - Smaragd Dancers

Hy!

Unom már, hogy minden társaságban csak a nőkről, és a sexről lehet beszélni. Beszéljünk a zenéről! Dugtál már zongorán? (Saját maga javította, így tárgytalan a dolog.)

Blade Dancer - http://vilag2.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=12819

S a fentebb említett 9 zafír karakterből álló csapat q123,w123... vagy egy buta társaság, vagy valakinek a láthatatlanul vadászó farmjai lennének ha hagytam volna bennük LE-t, voltam olyan pofátlan, hogy a láthatatlanság ellenére nekik mentem. Ebből a postból persze egyből lejöhet az is, hogy én multizom. Nyugodtan vizsgálják felül a karakterem, ha jól megnézik nem attól a max 6-8000LEtől lettem olyan amilyen, amit az említett zafírokról lehúztam.
Dátum: 2009.03.19. 07:49:56
Egy olyan kérdésem lenne, hogy az elmúlt időben változott-e a sorozatos portyázásból (szintvisszamaradott farmolás) szerezhető LE a V2n, csak azért mert kissé kikerekedett szemmel tapasztaltam, hogy megütöm az illetőt.. 800LE, eltelik 8 óra, nem történik semmi vele, legalábbis látszólag, hacsak halomra nem vásárolta magát cuccokkal, bár nem hiszem, megütöm mégegyszer s már csak 300LE.

Szóval lényegében az lenne a kérdésem, hogy betették-e azt, hogy innentől a nyert és vesztett csaták aránya is számít a portya során hozott/vesztett LE-be s ha igen, akkor ez hogyan is működik s mit lehet vele kezdeni?
Sztem másik világ lesz. Mindenesetre van egy jó hírem.

Nagy nap a mai, lefüleltél egy egész csaló bagázst.

Ugye az elmúlt héten/hetekben volt néhány szó Dolce Gabbanaról, aztán ma felfedeztük kedves klántársammal újabb sztárjelölt társát Téboly17-et szintúgy a Smaragd dancers szövetségben melyek után vettem a bátorságot írni a vezérüknek, hogy csak nekem tűnik fel, hogy az alsóbb karaktereik egyik fele építőszolga /lásd 13000+ építés 3-5. szinten/, illetve a másik felét meg 1. szinten láthatatlanban állva puszta véletlenül gyomorrontássig tömik LEvel portyánként 2-300 LE.

A reakció.. nos érdekes, eltelik 10 perc... semmi.. eltelik 20 perc... semmi.. eltelik egy kicsit több idő... jéé nézd már a szövetség 20 főről 14-re csökkent s mi az érdekes.. nem kirúgva lettek, hanem törölve... hmm.

Mindenesetre annyiból tisztelendő a dolog, hogy ha már szólnak nekik ha más nem a játékostársaik, csak mert az operátorok alszanak ilyen téren, amit az elmúlt hetek s épp ez az eset is ékesen bizonyít, legalább törli magát.
Összegezve az illető felé : ejnye-bejnye s tiszteletem s bízom benne, hogy más multizók és egyéb fenevadak is észbekapnak.

További jó játékot.
Üdv!

Látom megint semmi értelmes nem született arról, hogy mi legyen a 2 csalóval.. Dolce Gabbana és Destructor.. illetve már operátorral is beszéltem s írtam újabb levelet. Még mindig semmi.. imádom az ilyet.
Dátum: 2009.03.06. 13:41:12
Nem lenne rossz ötlet egyébként, de sajnos ez csak kis szinten működőképes ötlet esetleges hordázással... 35-40+ szinteken meg sem érzik azt a -30-40TÉt sztem... hurrá elbillen a mérleg 5%ot a másik irányba.. erre van a random h teljesen mind1 legyen, hogy 200as össz TÉje van, vagy 160... míg lenn 20-24. szinten ezzel a -40el közel harmadolja az ellen támadási kedvét.
Dátum: 2009.03.06. 13:35:35
Igen a statisztika mind szép és jó..

Rubin 258 47
Zafír 147 24
Gyémánt 1799 195

Csak ez attól is függ, hogy hol vannak azok akiket csapkodsz.. ha jól megnézed nálam nem olyan éles a határ.. a rubin összesen az ellenük folytatott csatákban 2%al nyert többször mint a zafír. S tény, hogy nem fix találat, de ha +20% a találat esélyére már akkor is megéri.
Destructornak változott az egyenlege, azért hoztam újra szóba.. 2 nyert csatája lett kb 7-800+ LEvel összesen, de ahogy látom, gyorsan le is lettem pontozva csak azért mert igazam van kivételesen.