Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Noodlee

Viszok, ne ringasd magad semmibe emiatt.. irdatlan mázli kell ahhoz, hogy valaki 2. szinten 5000LEn ücsörögjön.. vagy nem is ül rajta.. egyáltalán hogy vadászik össze annyit???
Kényelmesen belefér.. inkább az az érdekes, hogy lényegében csak 1 hordát támad.

Ehh nem lett meg Elyrával az 500K szerzett LE 8. szint 0TPre.. megyek is és törlöm bánatomban
Dátum: 2009.05.28. 01:03:17
Szerintem a lehetőség adott.. turbózz CSPből, vásárolj dukátot, s térkapuzz.. ezzel minimum 20CSPt el tud sütni egy élvonalbeli szövetség tagja.. esetleg tévednék.. vagy jajj az nem optimális.. de az se optimális, hogy mi optimalizált karaktereinket a ti szájízetekhez faragják.
Dátum: 2009.05.28. 00:53:20
Hogy ki öli meg.. a nyafogó társaság, s hogy mivel.. azzal, hogy mindenre korlátot kell tenni.. a vadászatot miért nem korlátozzuk le napi 30-ra ennyi erővel?

Elhihetitek, nem azért vánszorgunk mi pókok csigatempóban 20-25szint/év sebességgel, mert annyira jó nekünk, hanem azért, hogy a későbbiekben ne legyen gond a szinthuszárokkal. Igen nekünk is tud unalmas lenni a játék, főleg, hogy gyakorlatilag semmi újat nem tapasztalunk a nerfelésen kívül. Csorgathatjuk a nyálunk az újabbnál újabb cuccokra, a kristályhordára stb stb.. de ez azok jussa akik előrerohantak, most meg minket nerfeltetnek a butaságuk miatt.. Mindenki tudja, hogy amennyi időt szánsz a játékra annál jobb leszel.. ne azért kelljen már nerfelni egy társaságot mert ráér.. mindig mi alkalmazkodjunk... inkább oldjátok meg ti a problémáitok magatok.. nem kell a vezetőséghez szaladni, h jujj megütött, belefelezett, fááj... ti nem ezt csináljátok másokkal a lefelezést nem számítva, mert ugye kivégzésetek nincs, mert az nem fér bele a rohanásba. Ugyan kérem...
Hát ha mobilizálni tudom a kis családom, akkor valószínűleg én is megyek..
Dátum: 2009.05.27. 16:09:21
Lan, ezen már kár rágódni, kicsit olyan lesz mint a politika pár hónapon belül... "ezt elbasztuk"

No de lényeg a lényeg, ha jól sejtem rád már a 0,5% vonatkozik, tehát ha 100al több a kivégzésed, s az ellennél van 100K le.. akkor abból a nyereséged (15K+15K*(100*0.5))*kreaffin=45K maxos kreaffin esetén.. szóval már tényleg zsíros falatok kellenek majd ahhoz h a korlátot megérezd..
Dátum: 2009.05.27. 15:37:47
Tök jó, hogy megölik az összes portyaLE szerző szakit. Személy szerint ehhez újra csak gratulálni tudok.
Dátum: 2009.05.27. 01:35:27
Senki nem kötelez a játékra...
Dátum: 2009.05.26. 21:35:43
Esetleg ha lentről is érdekelne vélemény

7. szint:

0-200 silány
200-500 átlagos
500-1000 jó
1000-2000 nagyon jó
2000-3000 irdatlan
3000+ epic

Meglehet nagy számoknak tűnnek, de Elyra karlapjáról lehet mazsolázni.. nem vetítés a dolog.. bár, félek ezek az értékek tényleg csak 1-2 embert érintenek.
Dátum: 2009.05.26. 21:20:43
"Lényeg, hogy MINDENKI jól érezze magát, pénztől, táptól, hátszéltől és kezdési időponttól függetlenül"

Áj tszink disz iz ö bigining of ö blyutiful frencsip
Hát ha ezt úgy gondolod, hogy pl én 7. szinten kb 500t kereshetnék maxos SPMel egy óriás lényből, akkor inkább maradjon a régi elgondolás.. kb ugyanannyi LE van mind2ben
Szerintem azt könnyen beláthatjuk, hogy aki jelenleg a toplista első 20-50 helyén áll, az továbbra is ott fog állni, így igazából senkit nem érdekel. hogy ők mennyit húznak, hogy játszanak.
Valóban kevesen érik el a limitet, mert kevesen is használják, viszont, ha lazítanék 7végén s nem csinálok semmit akkor a 7 elejére felgyülemlett dolgaimat ne is használjam ki?
Vajon milyen felháborodás lenne abban, ha valaki azt mondaná, hogy egy nap nem vadászhatsz, csak 30x bónusszal függetlenül attól, hogy lehet, hogy volt jobb dolgod is s nem tudtál feljönni s elkölteni a cspd... akkor azok a napok örökre elúsznak mert sose lesz rendesen kihasználva?
I am sorry, ha nem vigyáz rá.. másrészről emiatt írtam visszább a biztosítási ötletemről.. s akkor máris tényleg csak elvétve lenne olyan, hogy nagy mennyiséget dupláz meg.. s még mindig nem az a bajom hogy hogy nem tudok így már oltári nagyot ütni, hanem az, hogy 10PPből megvan a limit... nem fog túl sokat változni akkor se ha felhúzom a valóságformázást..., maximum majd 15 lesz helyette.. de meg is marad 10PPm..

Bár legyen.. nem lehetne akkor valami újítást beeszközölni, hogy PPért is lehessen venni dukátot, vagy bármi mást aktiválni? Mert ezzel gyakorlatilag háborún kívül.. amibe a pókok egyébként se nagyon szólnak bele... mindenkinek maxolódni fog a PPje.. mert minek használja el, ha optimális karaktert akar...
Nekem a korláttal momentán annyi a problémám, hogy akkor az SPMet miért nem korlátozzuk odáig, hogy ne érje meg elhasználni 50CSPt vadászatra, csak 40t vagy akár 35t, mert miért ne... igen magas szinten jóval többet fog keresni korlátok nélkül vadászva, mint más a néha betalált támadásával...

Legyen akkor arra meg az a képlet, hogy szint/2*1000LE búnuszt kaphasson SPMből.. ezzel kb be is felezték ugyanúgy a szaki hatását mint a kreaffinét.. kíváncsi lennék, ha Miklós felrebbentene egy ilyet, mit mondanának a vadászok... maradjon, vagy inkább egyengessük ki a kreaffint..?
Ez ötletnek szerintem nem rossz, csak akkor még jobban megkötöttük a portyázók kezét...
Respect.. ez így van...
Értem, hogy nem perfekt ötlet.. kb 5 perc szüleménye volt, másrészről meg nem kötelező használni mindenkinek csak annak lehet érdemes aki tudja, hogy nem fog ráérni, vagy csúszna kicsit de mégis szeretné ha itt meg rendben mennének a dolgok.
A korlátozáson lényegében már túl tettem magam. Kidolgoztam egy viszonylag jó ötletet, hogy ne legyen olyan nagy érvágás ez a számomra, s szerintem ezt hamarosan mindenki meg is szokja.

Az ötletemmel pedig magam ellen dolgozom, nem értem miért kellett csont nélkül lehurrogni, hogy van ez meg ez meg még ez is... de ha jól látom mégsem elég, mert jött a siránkozás, hogy 1 ember végigfosztja a népet..

"Reiren hát te mondtad hogy a kis elképzelésed úgyműködne hogy mittomén mennyi lééért plusz időt nyer a karakter aki áldoz rá...ez számomra már a ráköltést jelenti..."

Szerintem pl az hogy veszít a nála lévő LEből 10%ot a még másfél óra védelemért bőven megéri ahhoz viszonyítva, hogy lehet ahogy kiér 15% alól veszíti felét.


off: oh yeah, látom valaki szorgalmasan osztogatja az 1es értékelést a postjaimra... most akkor közutálat tárgya lettem, vagy csak nehéz elviselni egy nem teljesen rossz ötletet?
Ad 1. nem kell rá pénzt ölni.
Ad 2. ha igazad lenne, akkor nem lett volna megrendszabályozva a portya teljesen feleslegesen s nagyon bután, hanem annyit kötöttek volna ki, hogy a kreaffint TILOS kölcsönös LE-termelésre használni.