Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Noodlee

Dátum: 2011.05.17. 11:29:10
Soz nem használom többet a fórumot.Nem Reiren ről volt szó, ő tőle vettem át a másik karit.
Dátum: 2011.05.17. 11:26:10
Soz nem használom többet a fórumot.Nem Reiren ről volt szó, ő tőle vettem át a másik karit.
Dátum: 2011.05.17. 11:21:19
Soz nem használom többet a fórumot.Nem Reiren ről volt szó, ő tőle vettem át a másik karit.
Dátum: 2011.02.07. 19:06:30
Gondolom valamit linkelni akart csak nem jött neki össze
Egyre szánalmasabb a JV.. mind1 nekik mi megy a játékban, csak fizessen a nép.

Mákvirág továbbra is multizik, újabb 3 farmját találtam meg.. info meg a füle botját sem mozdítja.

Kérnék másokat is, hogy továbbítsák info@-ra, hogy nézzenek rá Mákvirágra.

Előre is köszönöm.
Noh kisebb keresgélés után úgy vettem észre, hogy az alábbi karakterek egy Mákvirág nevű kari farmjai.

Adrenaline, Szerotonin, Cholesterin, Dopamin, Inzulin és Kortizol.

Az első 3 már törölt.

Ha van rá mód, nézzünk már rá s zároljuk a multigazdát.

Előre is köszönöm.
Dátum: 2010.07.07. 14:43:36
10. bajnoki győzelem.. s ezuttal -27el minden tulajdonságomra...
Előre is gratu a többi győztesnek.
Idézet: Viszok009 - 2010.07.07. 09:50:25
Smaragdnak nem kell bónus, max a bajnokira, de előtte nagyon nem kell. Mivel 2. szinten megveszi az energiát. Ott megtápolja magát 194 pp min 3-40 K ás Lé diffet összehoz, és kész. Én V2-n így tolom és ha mégis megvernek, ez van, de többnyire 8-90%ban én nyerek. Igaz nem lesz jo karakter, de nem is érdekel...


Hát igen... ez így van.. V2 Elyrám 6. szintig lényegi bónusz nélkül nyomult.. talán +6/+6 s úgyis megvolt a több 100K LE diff.
A bónusz még mindig csak arra van, h minusz sokkal is nyerjünk portyát. Ami már szinte mind1, mert úgyis korlátozva van a kreaffin.
Hát én nem az vagyok... a karinevem nem volt még Noodlee

Semmi gond.. de most már elhiszed, hogy van ilyen, s szerintem nem túlzok ha azt mondom, hogy lehetett volna jobb is.
Örülök, hogy jót virulsz.

Akkor kérlek nézz rá az alábbi 2 képre.. csak a kedvedért csináltam shotot.

http://kepfeltoltes.hu/100707/Karlap_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/100707/Szakik_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Sajnálatos módon én tudok játszani, nem úgy mint akit említesz.. s erről megkérdezhetsz néhány ittlévőt.

Más téma.

Mivel tudjuk, hogy törlés után is megmaradnak a karakterek.
Kérném az alábbi törölt rubin farmkarakterek, zafír gazdáját megvizsgálni s zárolni.

Adrenaline
Szerotonin
Cholesterin
Így van erről nem szól a fáma.. de ékes példa a régi karim Elyra V2n..

5. szintig kb +3/+3t kaptam.. ami nem hiszem, hogy egy nagy buff.. egy szimpla kari is tud többet keríteni.

Máig vallom, s később is ez lesz.. a körbeépítés arra kell, hogy -30ban meg -50ben is csatát nyerj.. érdemileg nem befolyásolja a póklét menetét.. ha jól választasz ellenfelet, napi 3-6 ütésnél nem is kell többet ütni mert rádkattan a kreaffin (optimalizálás a végletekig).

Persze jó, ha van hátország de enélkül is kényelmesen el lehet lenni.
6-800 az átlagom kis figyeléssel 6. szinten.

A válasz egyszerű.

Maxolt kreatívval, ha gyémánt az ellenfél, összesen 1200-1600 LE kell, hogy nála legyen. Kivégzem s már kerestem is 600 LEt.. de a nagy átlag az 1000res húzás.. leszámítva a kirívó 2000-5000ig terjedőket.

Időzítés és taktika kérdése az egész... no meg h más pók lehúzza-e.
Dátum: 2010.05.10. 01:25:43
Noh.. hogyan is egyenlíthetnénk ki egy kicsit a csapatok esélyét...

Persze lehet, hogy teljesen rosszul látom, de nekem egy olyan ötletem lenne, hogy amint jelentkezik valaki valamelyik kufárnál, azonnal vésődjék fel a karlapjára, hogy kinél is van, akárcsak az, hogy "az xy horda tagja".

És innentől kezdődhet az interakció. Amint elérte a csapat az 1darabka/fő átlagot, minden tagjánál legyen átlagnyi darab ellopható darabka, amit akár ugyanúgy el lehet lopni mint a kiégett ősköveket és akkor máris nincs az, hogy olyan szaki van a játékban amit csak sokára lehet használni, a lopás mindenkinek hasznos, ha másért nem, mert "olcsóbbá" teszi a prém tagságot s lehet taktikázni, hogy akinél épp a legtöbb van, azokat a többi kufár követői lerohanják s fosztogatják (az ellopott darabkák természetesen a másik hordához kerülnek), illetve inaktív karakter ne kapjon ellopható térképeket, mert akkor már csak emiatt is farmot tartanának sokan..

A másik nagy szomorúság pedig az inaktívok jelenléte.. én aki keveset portyáztam is láttam hogy legrosszabb esetben is hullik 2-3 naponta térkép, azok a karakterek akiknek nem változik a TPjük az event alatt.. 3-4 naponta törlődjenek az eventből és esetleg újra vásárolhassák vissza magukat, így nem lesz az hogy a csapat 40%a inaktív a többi meg, meggebed azért, hogy a végén nyerjen a baráti vállveregetést.

Én nem mondom, hogy sokat tettem a csapatomért.. sőt.. messze nem tettem annyit amennyit kellett volna, de pók létemre így sem volt optimális eszetlenül csapkodni 5. szinten, hogy azért 10 darabka összegyüljön.

Egyelőre ennyi.

A fenti ötlettel kapcsolatban várom a véleményeket.
Valaki megmondaná, hogy csinálja.. teljesen lámának érzem magam.

V1 - Nyunyo

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=21320

Előre is köszi..
Valaki megadná a kis szintű láthatatlanban ücsörgő emberek listáját?

Előre is köszönöm.
Dátum: 2009.12.19. 20:07:12
Mi lenne ha reagálnátok a kifejezetten a korlátozásról szóló topicban a HSZemre.. előre is köszi.

Itt lényegében szemeteltek...
Szép estét mindenkinek. Előre elnézést kérnék, ha kicsit hosszúra nyúlna szerény véleményem.

Nos.. meglátásom szerint a fa-rendszer tökéletesen megállhatja a helyét egy kis módosítással. Ahhoz, hogy kiküszöböljük azt, hogy a nagyon táp bebetonozódott delikvens az 1. körben kiejtse a lehetséges, úgymond 2-at aki szembeszállhatna vele, nagyon egyszerű változtatást eszközölünk: akit a bajnok vert el, az nem esik ki a viadalról.. tekintsük ezt úgy, hogy a kategória előző bajnoka lényegében csak címvédésre készül.. ha megoldható, a rendszer futtasson le egy harcot minden résztvevő és az előző bajnok között, de jelentést csak akkor adjon, ha a bajnok kikap.. ha nem kapott ki, akkor felkerül a csúcsra, ahol a fa-rendszerben 1. helyezett kihívhatja egy viadalra, aki ekkor már bajnok.

Egy kategóriában 2x lehessen medált nyerni s ez már elég elismerés arra irányulóan, hogy a delikvens az adott kategória bajnoka.

Vezessünk be egy új díjazást a betonosok részére, ami inkább mérföldkő jellegű... például aki megnyer egymás után 5 kategóriát, ő legyen azon kategóriák tiszteletbeli bajnoka, mestere.. Több medált nem kap ezen kategóriákban és ezt a címet csak akkor veszheti el, ha jön egy ugyanilyen teljesítménnyel bíró ellenfél s végül legyőzi. Mivel ő minden résztvevővel harcol, így a random miatt kieshet, ezért a mesteri címét csak akkor veszítse el, ha egy arra jogosult ellenféltől kapna ki.

A tiszteletbeli bajnok, semmilyen tápot nem kap, egyszerűen átadunk neki egy bíbor plecsnit amely az adott kategóriákról szól. Hogy ne legyen sok variáció tiszteletbelivé válásra az itteni kategóriák a következők lennének.
- Az ifjonc nemzedék tiszteletbeli bajnoka : 1-5. kategóriak bajnoka egymás után. (8-13. szint ugyebár)
- A fiatal nemzedék tiszteletbeli bajnoka : 6-10. kategóriák bajnoka egymás után. (14-25. szint)
- A felnőtt nemzedék tiszteletbeli bajnoka : 11-15. kategóriák bajnoka egymás után (26-42. szint)
- A meglett nemzedék tiszteletbeli bajnoka : 16-20. kategóriák bajnoka egymás után (43-67. szint)
- Az aggastyánok tiszteletbeli bajnoka : 21-25. kategóriák bajnoka egymás után (68-100. szint)

Ez egyelőre lefedi a jelenlegi játékos társadalmat s valószínűleg a következő tiszteletbeli kategória felső határa valahol 140. szint körül mozogna ami azt hiszem nem 1 éven belül bekövetkező esemény.

Mint már említettem, ha valaki a tiszteletbeliek tagja, az, ha az adott kategóriákban marad, akkor csak címvédésre készül s jelképes résztvevő.. nem kap semmit, ellenben elvesztheti címét. Így azt hiszem senkit nem zavarnak a bebetonozódott emberek és születhetnek új bajnokok és eme cím elnyerése valószínűleg egy igen epikus kihívást jelenthet minden játékosnak, ami miatt nem áll le a gépezet.

Ha valami nem világos, kérlek jelezzétek.
Dátum: 2009.12.04. 22:32:12
Hmm.. minden elismerésem. Grat.

Ha megkérlek, elküldöd a jelentést a párbajról?

Előre is köszönöm.
Dátum: 2009.12.03. 23:49:55
Szerintem a TÖ, SZÖ ott bukik meg, hogy egy jó pók 8. szinten olyan súlycsoportba eshet ahol akár 20+os karakterek is vannak.. és akkor úgyszint semmi esélye a 10-20 szinttel nagyobb cuccokban rohangálók ellen..
Lerágott csont.. multisok, mindenki tudja s már senki nem foglalkozik vele.

Lehúztam őket párszor, azóta kiköltekeztek.. lényegében ennyi.. hagyd figyelmen kívül őket.

Reirent meg ne szóld