Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Meszy86

Dátum: 2009.01.17. 17:29:05
Lehet kéne neki egy topic ott minden nap elvitatkozhatunk ki tud jobban csalni mert már megkapta mindenki hogy csal aki szerzett már LE-t
Dátum: 2009.01.17. 17:14:27
Oké akkor már csak egy kérdésem lenne ha lennének rabszolgáim akkor megtámadnám magam és megtudnám a kérdésemre a választ de mivel nincsen rabszolgám így ezért írtam a kérdést.
Dátum: 2009.01.17. 16:44:32
Az eredeti nevem Gábor ha utána nézel a jelentésének megtalálod miért vagyok ilyen szerencsés ember.
Dátum: 2009.01.17. 16:34:09
Mert a legelején vagyok a szintemen és általában azokat szokták támadni ráadásul megszoktam nézni milyen kari volt aki megtámadott és általában ilyen semmit érő toplista legalján lévő karik szoktak támadni. Csak azért!
Dátum: 2009.01.17. 16:27:24
Idézet: Simon - 2009.01.17. 13:57:00
Idézet: Meszy86 - 2009.01.17. 12:02:08
Az oké, hogy ha megtámadsz egy rabszolgát és győzöl nem kapsz érte LE-t ezt támogatom én is. De akkor mi van ha az illető a rabszolgáját le akarja veretni,hogy amíg vadászik ne lopják el tőle a LE-t és megtámad téged akkor sem kapsz a győzelemért LE-t még ha volt is nála?


Meszy86 - ilyen kerdes mellett nem csoda, hogy multizasgyanu ala kerultel. A felhasznalasi sertelem forumban majdnem meggyoztel, de ezzel a kerdessel el is veszitetted a hitelessegedet. Egy tisztan jatszo jatekosnak nem lenne ilyen informaciora szuksege.


A kérdésem csak azért volt, mert engem naponta legalább 5-6* megtámadnak és idáig volt közte olyan is ahol kaptam érte LE-t is most pedig csak ilyen kis LE-sek támadnak meg? Tehát a kérdésem ha mások rabszolgái megtámadnak engem és lenne náluk LE akkor sem kap a győztes vagy csak ha én támadok?
Multizással vádolhatsz te is engem már nem érdekel akkor sem csalok ha nem hiszed beszélj Macival neki adtam döntő bizonyítékot is és a vádolásuk is rossz alapokon volt mivel Mási elszámolta magát ebből kezdödött no meg hogy jelentkezett hozzájuk egy tag aki megírta hogy azért ilyen erős mert csal vannak rabszolgái. Tehát ha nem tudsz válaszolni a kérdésemre akkor ne írj semmit de egy újabb vádaskodás aminek továbbra sincs bizonyíték és nem is lesz mert NEM CSALOK!!!!! Remélem érthető voltam.
Dátum: 2009.01.17. 12:02:08
Az oké, hogy ha megtámadsz egy rabszolgát és győzöl nem kapsz érte LE-t ezt támogatom én is. De akkor mi van ha az illető a rabszolgáját le akarja veretni,hogy amíg vadászik ne lopják el tőle a LE-t és megtámad téged akkor sem kapsz a győzelemért LE-t még ha volt is nála?
Dátum: 2009.01.12. 21:50:28
Nekem 80%-a volt amit átvittem. És már több embernek is akivel beszéltem.
Dátum: 2009.01.12. 21:45:25
2009.01.09. Jóváírtunk részedre 183 lélekenergiát és 35 őskövet ajánlásaid alapján.

Ennyi kielégít az ajánlásra?
Dátum: 2009.01.12. 17:31:23
5 perc van egy kérdés megválaszolására nem értem hogy nem lehet addig megkeresni Googleban szerintem aki ezeket írja ki az nem is érdemli meg hogy megcsinálja a küldit mert ez nem egy nagyon durva alternatíva.
Dátum: 2009.01.12. 16:16:38
Süsd ki a lélekkutat, vagy válaszolj egymás után 20 kvízkérdésre helyesen úgy, hogy közben egyet sem rontasz el! !

A nagyon várt alternatíva most megszületett mindenki örömére és már meg is csináltam
Nincsen semmi probléma az bocsánat kérést elfogadom csak egyszer rosszul számoltál és ebből lett a vita de ez mindenkivel előfordulhat te is ember vagy.
Őrülök hogy tisztázódott a vita.

További jó játékot kívánok.
A támadásokat úgy uszhatta meg hogy van neki 280-s Tulajdonsága és akkor már elég sok karinak kikerül a választásából mert miért támadjon magas tulajdonságot ha van kisebb is nekem csak szerencsém volt hogy pont megtaláltam. Ráadásul elég 14.szinten elég sok küldetés meg lehet csinálni és abból azért nem kis LE-t lehet szerezni biztos te is hallottál már olyanról, hogy valaki megívott egy italt hogy eltudjon menni portyázni és akkor támadták meg egyből és utána meg csak szitkozódott.

Egyébként megkértem Miklóst futtasson le egy vizsgálatot és írja ki mi lett a végeredménye.
Szerintem addig míg meg nem lesz az eredmény hanyagoljuk ezt a kérdést már kezdem unni nagyon. Ráadásul Macival mindent megbeszéltünk.
Idézet: Grahor - 2009.01.10. 18:05:25
Meszy engem vert ki a bajnoki viadal döntőjében és ekkor figyeltünk fel arra, hogy az utóbbi pár hétben milyen portya/LE átlagot produkált. .


A bajnoki döntőben kikaptál tőlem és akkor figyeltél fel rá hogy milyen sok LE szedtem össze az elmúlt pár héten??
Tehát akkor figyeltél már hosszabb ideje vagy nem.
Vagy csak az a baj hogy nem te nyerted a a viadalt és ez a baja a társaidnak, hogy akkor én biztos csalok mert neked kellett volna nyerned??
Nem tudom pontosan hányas voltál matematikából de reggel 8 és 16 óra között 10 portyám volt összesen és nem 5 tehát már rossz számmal osztasz amúgy az 50-es kreatívom megvan + sosem megyek kis LE-vel portyázni tudom én is hogy nem hozhatok többet mint ami nálam van. Nekem csak az a furcsa benne, hogy pont én vagyok a megvádolt holott vannak akik nálam sokkal több LE-t szedtek össze sőt van olyan aki 1,2M LE szedett többet össze. Nekem nincsen rabszolgám elolvastam a szabályzatot és nem azért fizettem be a játékba már több ezer forintot hogy aztán töröljenek 1 hét után.

Ja és volt még 1 karakter aki megtámadott engemet.
Annyit szeretnék kérdezni hogy ki számolta ki a napi 4-5000LE/ csata átlagomat és milyen képlettel számolta ki?
Dátum: 2009.01.09. 20:23:39
Én konkrétan Grahor kritikusára lennék kíváncsi a döntőbe sikerült beütni egyet pedig nekem is 18 pont van rajta. A következő viadalon is remélem egy csoportban leszünk várom már a következő megméretetést.
Dátum: 2009.01.09. 19:16:56
Köszönöm a segítséget a szavazat kiírásával sikerült
Dátum: 2009.01.09. 18:18:13
Hello

Azt szeretném kérdezni volt három játékos a szövinkbe akik nem léptek be már több mint egy hete megbeszétük hogy kirugjuk őket le is ment mind a három szavazás de csak 2 embert rúgott ki és most már elsem lehet indítania kirúgást mi lehet a baj???
Dátum: 2009.01.08. 18:13:37
Idézet: Szinv - 2009.01.08. 17:27:15
"A kategóriák tehát:
szint
8-11: minden szint külön kategória.

A fentiekben engem az zavar, hogy ezek után lesznek majd 7-8-9-10 szintenként is kategóriák, így válik értelmetlenné a dolog.

Már 4 szintenként sincs esélye mondjuk egy 34. szintűnek egy 38. szintű ellen.

Ez a kategória besorolás szerintem egyértelműen rossz és a magasabb szintű karaktereknek kedvez.


Ha jobban elolvasod 8-11. szintig minden szinten külön lesz a viadal.

Amúgy én is jobban örülnék az egyszintes rendszernek, igazságosabb lenne főleg minél tovább játszol és egyre magasabb szintű vagy annál nagyobb a szintkülönbség a karakterek között. Ráadásul azt veszem észre hogy ha valaki magasabb szintű az nagyobb eséllyel nyer portyába is. Háborúban megtámadott 2 szinttel magasabb kari akik mindenben gyengébb volt nálam (Tulajdonság, Szakértelem), a tárgyak egyeztek és mégis kikaptam 5 -ből 4-szer.
Dátum: 2009.01.07. 21:10:02
N.E.M névre hallgató szövetség keres tagokat Világ2ben

Elvárások pozitív mérleg és aktív játék naponta.

Amit a szövetség ad:

Védőfal 3
Gyakorlótér 3
Mágustorony 2
Kémgömb

Várjuk kedves játékos társaik jelentkezését.