Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mazsola79

Oldal: 1
Dátum: 2010.05.21. 19:09:09
Sziasztok
Valaki meg tudja mondani mit jelent a Kvíz besorolás?
Dátum: 2010.05.21. 17:47:23
Az alábbiak közül melyik NEM csillagjegy?
kos
tigris
oroszlán
bika

Hát ez a kérdés csak kicsit hibás .Mert a Kínai horoszkóp szerint nézűk vagy az Európai szerint .
Én egy törlést adnék neki.Indoklás:nem egyértelmű hibás válaszok.
Akkor azt nem értem mért vannak bent hasonló kérdések még az adatbázisba meg olyan lexikális tudást igénylőek ,hogy a fülem kettéáll.
Szerintetek?
Az Egri vár ostroma után ki lett a vár kapitánya Dobó Isván után?

Nem váltották le Dobó Istvánt
Bornemissza Gergely
Török Bálint
Mekcsey István

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Nem tudom hogy a kiértékelő elolvasta-e az Egri Csillagokat de ha nem is tette meg akkor tegye meg gyorsan.Mert miután Dobó nem vállalta a kapitányi posztot az ostrom után a király Bornemisszát nevezte ki kapitánynak.
Dátum: 2010.04.17. 22:46:03
Idézet: Vodkaslecso - 2010.04.15. 10:11:25
Idézet: Atopyssia - 2010.04.15. 09:35:54
elég sok kérdésemet elutasították ,mondván speciális témakörre vonatkozik.A most zajló olimpián kaptam a kérdést. Milyen állat fejét harapta le egy koncerten Ozzy Osbourne ? Ez az alapműveltséghez tartozik ??!!


igen.


Hát akkor elég szegényes az alapműveltséged. Ha javasolhatom vedd elő a pl. a történelemkönyvedet és lapozgasd hátha ragad rád valami.
Dátum: 2010.04.17. 22:31:04
csak idegesitő volt amikor a 10 jó válaszos küldinél bedobta 10.-nek

mondjuk nekem szerencsém volt
Dátum: 2010.04.17. 21:52:38
Sziasztok
Egy újabb gyöngyszemre akadtam vadászgatás közben:

Melyik digitális videorendszer?
1, dv
2, video 8
3, VHS
4, S-VHS

Következtetéssel a dv de szerinte DVD-t akart írni.Kérem javítani vagy törölni.
Attila
Nekem egy kicsit fura ,hogy valaki akinek a tulajdonságöszege kisebb nincs ösköves cuca szarabbak a normál cucai nincs szövetség bunusza (támadás +12)
amikor támadom folyamatosan lever (háboru van) ez kicsit fura
Dátum: 2010.04.14. 10:15:39
KedVes Üzemeltetök!

Hogy van az ,hogy egy magyarság tudattal kapcsolatos kérdés specifikusnak mondtok(kitől eredeztették magukat az Árpád házi királyok?)csak azért mer a 75% nem tudja a választ még bent lehetne hagyni.Mert ha már az iskolába nem tanítják legalább a sok Harry Potter meg egyebek helyet (egyébként semmi bajom a Potter sorozattal mert rengeteg gyereket vitt vissza a könyvekhez) akkor az ilyen témájú kérdések igenis maradjanak bent a játékban legalább tanulnak valamit a fiatalok.(Bocs de én ezt 31 évesen így látom)
Oldal: 1