Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ebegab92

Oldal: 12345
Dátum: 2008.12.20. 19:22:33
Gyűrűt meg nyakláncot csak epiks szörnytől lehet szerezni?
Dátum: 2008.12.20. 14:05:40
Szerintem sokkal jobb gyémánt hordásnak lenni,mint rubin,smaragd vagy zafír.Emellett azzal érvelek,hogy olcsóbban szerezhetünk cuccokat a lélekkufárnál,meg kevesebb LE-t vesztünk portya során.Míg a többi hordánál csak egy adott dolog a bónusz.
Dátum: 2008.12.20. 13:58:00
Nekem soáig volt vakítófény varázslatom,de egy idő után nem győzött a karim,mert pont 50-60 sebzés kellett a győzelemhez.Ezért azóta már vettem újat,ami meg sajnos nem hat az ellenfél tulajdonságaira a sebzés mellett.
Dátum: 2008.12.20. 13:47:47
Eléggé megijedtem én is,mert már régóta játszok ezzel a játékkal és nem lett volna valami túl jó,hogy törlődik egy csomó adat.
Dátum: 2008.12.20. 13:16:11
----------Üdv minden Végzetúrnak és Végzetúrnőnek!-----------

Minden gyémánt hordást szeretettel várok a Kovalens kötés szövetségbe!Ha még nem vagy tag és rendszeresen játszol a Végzetúrral,akkor kérlek írj egy üzenentet.

Üdvözlettel:Ebegab92 és a Kovalens kötés szövetség tagjai.
Dátum: 2008.12.20. 13:02:47
Nekem tetszik,így ahogy van minden,bár néha rossz,mert amikor nem vagyok fenn(pl.:00.05),akkor is van néhány elszánt játékostársam,aki akkor támad.És mikor nappal támadni szertnék,akkor meg nem tudok,mert túl kevés az ÉP-m.De azért szerintem jó a Portyázás.
Dátum: 2008.12.20. 12:55:52
Nemsokára itt a karácsony,és szerintem lehetne,majd vslsmi karácsonyi jellegű küldetést csinálni.Amiért cserébe valamilyen karácsonyi jellegű dolgot kapunk.Pl.:fegyvernek piros-fehér csíkos cukrot,vagy páncélnak mikulás ruhát.És szerintem ez legyen szinttől független és ne valami kvízes,mert a legutóbbi kvízolimpiám sem sikerült valami túl jól.Az az ötletem,hogy pl.vadászat során legyenek valamilyen speciális lények,amik köthetők a karácsonyhoz,és ezektől a LE szerzése mellett valamilyen tárgyat is szerezzünk(szaloncukor),hogy aztán ezzel a Mikulásnak segítsünk,aki cserébe a fent említett dolgokhoz hasonlót ad majd.
Oldal: 12345