Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ebegab92

Oldal: 12345
Dátum: 2008.12.23. 20:19:05
Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!Sajons,amit megírtam a Karácsonnyal kapcsolatban nem fog teljesülni.DE,az adminisztrátoroknak írtam,és ők válaszoltak.Azt mondták,hogy a karácsonyi küldetéses dolog most így egy kicsit összetett,de azért lesz valami egyszerűbb.
Dátum: 2008.12.23. 20:14:43
Hurrá!Végre dolgoznak a MÁV-nál.Nem meglapő volt a dolog,mert tavaly is ezt csinálták.Biztos hóhiányuk volt.
Dátum: 2008.12.21. 17:11:09
Tényleg,amúgy mi volt az oka ennek a szerverleállásnak?
Azonban láttam már hasonló dolgot is.Úgy egy éve valami játékkal játszottam,ahol a szerver állandóan vacakolt(laggolt:kidobott).Nappal nem lehetett játszani,egyedül csak este.Így ment ez egy ideig,amíg egyszer annyi lett a szervernek.A tulajdonosa azt írta,hogy túl sokan regisztráltak,akik aztán csak folytatták a további regisztrációkat,ami aztán kiütötte a szervergépet.Annyira,hogy újat kellett vennie.Plusz még szinte az összes adat elveszett.Nem tudom,de lehet,hogy itt is valami ilyen baj van,mert néha a toplisták végén valahogy mindig ugyanazokat a karaktereket látom...
Dátum: 2008.12.21. 17:03:09
Mint már említettem a Végzeturat lehet PSP-n(PlayStaion Portable) is játszani.A-az ötletem lenne,hogy a PSP felbontásában is lehessen játszani,mert a sok kép miatt kicsit sokáig tölt+nem minden gomb működik(tulajdonságok növelése).Erre én csak azt a megoldást találtam eddig,hogy gyors legyen,hogy mikor elkezd betölteni,akkor állítom meg,így ilyenkor minden egymás alatt van,a linkek kék színűek,a háttér fehér,nincsenek képek.Ezért,ha lehetséges,akkor szerintem belehetne valahogy állítani a honlapot úgy,hogy automatikusan felismeri a gépet(PC vagy PSP vagy PDA stb.).Így a PSP felbontásban a honlap 480*272 pixel lenne.
Dátum: 2008.12.21. 17:00:15
Nekem ettől kicsit elté a taktikám.Mindent növelek,így folymatos fejlődésben vagyok.Építek a szövetségbe,tulajdonságokat+szakértelmeket növelek,cuccokat veszek.Ez idáig tök jó,csakhogy mikor,hogy győzök a portyában.
Szerintem ennek a módszernek nagy hátránya:Ha mindent fejleszt az ember,eléggé lassú.
Dátum: 2008.12.21. 16:53:23
Szerintem tök jó az oldal csak eg dolog nem tetszik annyira:nincsenek képek a cuccokról.De azért tényleg sok hasznos infót lehet megtudni onnan.
Dátum: 2008.12.21. 16:51:30
---------Üdv minden Végzetúrnak és Végzetúrnőnek!-----------

Minden gyémánt hordást szeretettel várok a Kovalens kötés szövetségbe!Ha még nem vagy tag és rendszeresen játszol a Végzetúrral,akkor kérlek írj egy üzenentet.

Üdvözlettel:Ebegab92 és a Kovalens kötés szövetség tagja.
Dátum: 2008.12.21. 16:49:08
Vannak jó nehéz küldetések is.Pl.:Válaszolj helyesen 10 kvízkérdésre egymás után.
Nekem ezzel el kellett szórakoznom egy ideig,mire sikerült megcsinálni.
Dátum: 2008.12.21. 16:45:52
---------Üdv minden Végzetúrnak és Végzetúrnőnek!-----------

Minden gyémánt hordást szeretettel várok a Kovalens kötés szövetségbe!Ha még nem vagy tag és rendszeresen játszol a Végzetúrral,akkor kérlek írj egy üzenentet.

Üdvözlettel:Ebegab92 és a Kovalens kötés szövetség tagja.
Dátum: 2008.12.21. 16:44:53
Mint már tegnap említettem a Végzeturat lehet PSP-n(PlayStaion Portable) is játszani.A-az ötletem lenne,hogy a PSP felbontásában is lehessen játszani,mert a sok kép miatt kicsit sokáig tölt+nem minden gomb működik(tulajdonságok növelése).Erre én csak azt a megoldást találtam eddig,hogy gyors legyen,hogy mikor elkezd betölteni,akkor állítom meg,így ilyenkor minden egymás alatt van,a linkek kék színűek,a háttér fehér,nincsenek képek.Ezért,ha lehetséges,akkor szerintem belehetne valahogy állítani a honlapot úgy,hogy automatikusan felismeri a gépet(PC vagy PSP vagy PDA stb.).Így a PSP felbontásban a honlap 480*272 pixel lenne.
Dátum: 2008.12.21. 16:32:59
Én Szegeden élek,és nem használom a MÁV szolgáltatásait.Egyrészt,mert nagyon drága+nem valami szívderítő látványt nyújtanak a vonatok,másrészt,mert most sztrájkolnak.Nagyjából tavaly is ekkor kezdték.Kész röhej az egész.Szerintem azt se tudják miért tüntetnek.Azonban vannak olyan emberek is,akik hullafáradtra dolgozzák magukat és mégsem sztrájkolnak,pedig nekik igazán lehetne miért.
Dátum: 2008.12.20. 19:49:19
Aki gyémánt hordás és még nincs szövetségben az most jöjjön a Kovalens kötés szövetségbe!Szinttől függetlenül bárki jöhet,csak a folyamatos részvétel a fontos.
Dátum: 2008.12.20. 19:47:38

Aranyos mi?Sajna nem a macskám...
Dátum: 2008.12.20. 19:45:50
Tudtátok-e,hogy a Végzetúr PSP-ön(PlayStation Portable) is megy.Szóval,aki unatkozik és érdekli a játék meg van működő wifi kapcsolata,akkor annak itt a nagy lehetőség.Igaz,ezen kicsit lassúbb,mint a gépen+nem minden képet rak jó helyre,de legalább működik.
Dátum: 2008.12.20. 19:42:21
Amúgy milyen a 2-es világ?
Dátum: 2008.12.20. 19:41:44
Idézet: Nikol - 2008.09.16. 12:03:31
Üdvözlök mindenkit a kötetlen beszélgetős topikban!:)
"Ebcsont beforr."
Dátum: 2008.12.20. 19:38:00
Amióta Végzeturazok szerintem kicsit rászoktam,kicsit nagyon.De élvezem a játékot.
Dátum: 2008.12.20. 19:36:07
Nekem csak az-az egy bajom van,amikor mindenféle filmes-sztáros kérdéseket tesznek fel.Sokkal inkább szeretem a kémiai vagy biológiai témájú kérdéseket,de ahogy elnézegettem a kérdéseket ezek kb. csak 5-10%-a a kapott kérdéseknek.Attól tudok megőrüln mikor XY sztárnak van egy kupac zenéje,vagy egy halom filmben szerepelt és ezekhez mindenféle évszámokat megy neveket kérdeznek.A másik véglet,amikor iszonytos nagy butaságokat kérdeznek.Szóval szerintem jobb lenne,ha mi játékosok megfontolnánk,hogy mit teszünk fel kérdésnek.
Dátum: 2008.12.20. 19:28:48
Én viszont nem vagyok prémiumtag mégis portyázok.Valóban nehezebb,mint a prémiumtagoknak+őskőért vásárolható cuccok miatt.De mégis próbálok valahogy előrébb jutni.Azonban én is kezdem belátni,hogy most már így 15.szinten szükség lenne ősköves cuccra.
Dátum: 2008.12.20. 19:25:15
Én is valamikor október végén kezdtem a játékot.Szerintem igen élvezetes.Átéltam több mint 400 csatát,fölhúztam a szövetségemmel néhány épületet+meg átéltem a legrosszabbat---->a szerverleállást.De azért tényleg sok hibát kijavítottak.
Oldal: 12345