Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hecate

Oldal: 1
Dátum: 2019.06.11. 22:16:31
Sziasztok.

Buzogány van a kezemben, még a fókuszkristályt is kiszedtem belőle, de valamiért nem számlálja a neveseket a BU. Nem vihetek állatot sem? Vagy nem lehet nálam varázslat? A készíts megaesszenciátot sem számolta. Am, vége az eventnek? VAgy mit nézek be ennyire?

Rájöttem... nem vettem át az előző jutalamt. AHHH
Dátum: 2018.11.22. 12:51:33
Nézegetem a linkeket, de költési akciót nem nagyon találok. A 2015-ös őszi VU talis linken gondolom nem stimmel a befizetési akció a ideire, mert mintha teljesen mást olvastam volna.

Lesz mostanában költési akció?
Dátum: 2018.07.20. 19:07:14
82-es szintű vagyok, az egyik legerősebb karakter a szintemen, 50. torony szinten teljesen őskövesbe átöltözve, állatokkal, itallal sem tudom segítség nélkül érdemben megütni.
Dátum: 2018.04.26. 23:18:38
76-os szinten 3 dekrétumot kell használnom bolygó urának egyetlen sorában, mert másként teljesíthetetlen a feladat apró szintem miatt... Hol itt a korrektség...
Dátum: 2011.07.17. 19:48:58
Sziasztok!

Nekem is lenne egy ötletem, mivel lusta voltam végigolvasni ezt a rengeteg hozzászólást, elnézést érte, ha már volt.

A pusztítás citadellájával kapcsolatban lenne egy felvetésem. Az a szövetség, akinek minden tagja katakombában van, ne használhassa. Valami olyasmit képzelek el, hogy csak az aktiválhatja először a citadellát, aki nincs katában, és nem is mehet vissza mondjuk 24 óráig. Talan kicsit jobban átgondoltan használnák bizonyos szövik a csapást. Ennek akár más kicsit elszálltabb fokozatát is el tudom képzeli, hogy mind az 5 aktiváló tagra legyen érvényes az előző , bár ez már nagyon álomszerű lenne, de szerintem a legjobb. Így nem végződhetnének döntetlennel azok a háborúk sem, ahol komplett levonul az egész szövi a katakombákba, és onnan PCzik. Csekély elégtétel, de legalább mégis valami.
Dátum: 2011.06.18. 21:04:39
Engem látni volt a legjobb remélem Na jó, nem Offolom a témát. Vagyis mégis. Honnan lehet majd letölteni a képeket?
Oldal: 1