Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sandman010

Dátum: 2014.10.26. 20:54:27
Akkor az úgy már nem ér,úgymond!
Ha nekem meglesz a 12,akkor valószínűleg nem fogok indulni rajta tovább.

U.i: Mondjuk még az sok idő lesz,mivel eddig van három ebből a medáltípusból.
Dátum: 2014.10.26. 20:44:43
Mivel nem találtam megfelelő topicot a kérdésemre így ide írtam.
Mi lesz a nyereménye azoknak a kvízben,akiknek már van 12 db kvízmedáljuk? Az a maximum ugyebár. Többé nem indulnak a kvízbajnokságban (leállnak vele) vagy esetleg lesz a közeljövőben valami újabb díj,nyeremény,medál a számukra is a továbbfolytatáshoz?
Dátum: 2014.10.08. 13:36:55
Platináért lehessen venni portyázásitalokat! Ne csak vadászatitalokat. A mai napi ajánlatban most utóbbi volt ugyebár. Rengeteg PP-t emészt fel a szövetségi bajnokság és a kufárok csatája egyben. Vagy tényleg azoknak lesz igazuk,akik azt írták,hogy ha vannak ilyen olyan események,eventek (kicsi,nagy),akkor azok ideje alatt ne legyen szövetségi bajnokság is. A többsége szerintem nem győzi csinálni így ezeket.

Nem a "prémesekről" van itt tehát szó.
Dátum: 2014.10.07. 15:12:12
Még visszatérve az italokhoz. Szépen fogynak ám LE-ért rendesen a gyógy és a varázsitalok is.
Dátum: 2014.10.07. 15:03:23
Az jár "jól" aki ezt is meg azt is tolja,csinálja. Csak győzze PP-vel.
Dátum: 2014.10.07. 15:00:51
Ezt már én is felvetettem itt. A portyázáspontok mellett lehessen cselekvéspontokért is SZB-ézni,KCS-ézni meg ugyanez áll az italokra is.
Dátum: 2014.10.07. 14:32:28
Ezt a szövetségi bajnokságnak nevezett új opciót/lehetőséget most már úgy tolom,hogy körönként 10 portyázáspont/ 5 tokenért,a többi PP (maradék) meg elmegy mind a kufárok csatájára. Nálunk a szöviben vannak akik leálltak teljesen a szövetségi bajnoksággal és csak és kizárólag a KCS-vel meg a sima portyázással foglalkoznak PP ügyileg. Na ez van.
Dátum: 2014.10.07. 14:27:16
Második napja immáron a KCS-nek,de az már egészen kíválóan látható,hogy benevezett karakterek/játékosok versus kristályhordások/klónok küzdenek túlnyomó többségében egymással szóval nem sokan nevezhettek be erre az eventre,tehát nincs sok célpont ám ebben (bár az is igaz,hogy kinek hányas szintű a karaktere éppenséggel).
A fedőnév tehát Kufárok Csatája,a tényleges meg a Klónok Háborúja.
A V3-on már két nap alatt vezet Innatlozad és hívei,de még hosszú az út a végéig.
Dátum: 2014.10.06. 14:57:11
Ezeknél a minieventeknél (nyári-őszi-téli-tavaszi) abszolút a pálmát a hasznavehetetlen,semmi jutalom képében a kútgerjesztő viszi el!
A kézikönyv még elmegy úgyahogy,meg a csatlóskristály,csatlóseledel (már akiknek).
Dátum: 2014.10.06. 14:52:06
Szövetségi Bajnokság II. fog indulni holnap kedden. Szerintem az elsőt letudva és látva a dolgokat meg az itt beírtakat nem lennék meglepve cseppet sem ha a második fordulónak esne a színvonala,ázsiója Tényleg eléggé viccesek a szövetségi jutalmak a végén (tudás fájának újabb és újabb szintjének építése,lélekkúttöltés nyereményként),ezeket alapjáraton is műveli minden szövi kisebb-nagyobb sikerrel. Az egyéni jutalmak úgyahogy jóknak mondhatók (ki mire hajt belőlük). Úgyhogy azt kell,hogy mondjam,hogy egy burkolt egyéninek adtak egy szövetségi fedőnevet úgymond a fejlesztők ezzel. A másik,hogy baromira sok portyázáspontot felemészt,ami kellene másra is ugyebár (sima portyázás,eventekhez például a most párhuzamosan futó kufárok csatájával). Az fordult meg a fejemben,hogy nem-e lehetne a platinákat portyázásitalok megvételére fordítani ha már ugyebár őskőre nem lehet vagy lehessen cselekvéspontokért is játszani a szövetségi bajnokin ne csak portyázáspontokkal.
Dátum: 2014.10.04. 16:22:49
Miért van az az érzésem,hogy Utolsó Lovagról van szó,visszaolvasás nélkül is....és akár bármely topicban tűnik is fel ez a jelenség úgymond?


U.i: Amikor a mi szövikben volt,akkor a bennti fórumokon nem ezt csinálta. Védelmére mondva. Csak a kinnti fórumokon ilyen akkor.

Dehogy a topic címéhez is hozzászóljak valamit! Lehet,hogy az ide beírkáló játékosok a megunt karakterüket dobják,törlik azután meg újjal beregélnek ugyanabba a világba vagy a többi valamelyikébe akár. Mivel továbbra sincs kimutatás,egzakt,pontos adat authentikus forrásból a törlő illetve regisztráló játékosok számának alakulásáról.
Dátum: 2014.09.30. 23:06:41
Okés,köszöntem a választ.
Dátum: 2014.09.30. 23:02:31
Esti kérdésem a következő lenne: mennyi,hány darab szövetségi medált lehet szerezni a tokennek összegyűjtésével,mivel a szövetségi fétis nem érdekel (sőt egyáltalán egyik fétis sem mivel nem voltak és nem lesznek csatlósaim,no evolution meg egyebek). Na persze a sok csatlóseledel meg a csatlóskristály jól felgyűlemlik,hasonlóan például a sok kézikönyvhöz meg a sok kútgerjesztőhöz.

U.i: a kvízmedálnál például a max. ugyebár 12 db,a többi ilyen-olyan medál esetében is akkor?
Dátum: 2014.09.29. 20:52:04
Mi ez az überhepi/hepajkodás Ucsó Lovagkám?!
Valamit a témához is írni szíveskedjék ám!
Dátum: 2014.09.29. 16:05:32
Nagyon egyszerűen le lehet zárni ezt a "vitát". Mindenki döntse el,hogy melyik eventben és/vagy minieventben akar részt venni oszt csőváz! Már tényleg van bőven választék.
Kissé tényleg muris arra hivatkozni,hogy egykis pihi,szünet meg nincs meg rá még a kellő portyázáspont,cselekvéspont,őskövek,egyebek. Mert ez is relatív! Vannak akik a kevés forrásaikból próbálják kihozni a lehető legjobbat,maximumot,amíg megint másoknak még ez is kevés avagy a kecske is jól lakjon meg a káposzta is megmaradjon.
Szóval Ön dönt!-elv rúlz.
Dátum: 2014.09.29. 15:28:24
Forduló első helyezettje: 4 pont,második: 3 pont,harmadik: 2 pont,negyedik: 1 pont. Ez szerintem jó,korrekt
.
Ranglista első-második-harmadik helyezettjeként végző szövetség jutalma: energiatégla plusz a jól teljesítő tagoknak egyéni jutalom (medál,bónusz,kedvezmény pár hónapra,pld fél évre),negyedik-tizedik helyezett szöviknek lélekenergia a lélekkút töltésére,helyezéseik arányában persze.

Tizenegytől-az utolsó helyezettig értelemszerűen semmi jutalom. Így az ilyen szöviket is jobb helyezés elérésére sarkalja ez,nagyobb aktivitást,szereplést hoz talán.

1 hónap=4 forduló=24 kör elv alapján,annak leteltével a hónap győztese szövi kihirdetése a világeseményekben az átlagolt teljesítmény alapján,tehát egy adott szövi hányszor és hol végez a ranglistán (mindig az első háromban standarden,vagy mikor hogyan vagy akár tízben maximálva ezt is) és úgy extra nyeremények (szövetségi+egyéni) a platina,gyémánt,arany,ezüst,bronz besorolásának alkalmazásával más eventekhez hasonlóan.

Dicsőségfal/Szövetségek Pantheonja/Szövetségek Csarnoka létrehozása 1 év=12 hónap=48 forduló=288 kör,de lehetne fél évre is redukálni ugyanezt a minta alapján,örök dicsőség gyanánt az oda bekerülő szövetségek neveivel felvésve plusz szövetségi bónuszok jutalomként.

U.i: Az én szövim benne volt az első tízben (a 48 induló szövetség közül) és LE-t kaptunk,de már várjuk a második szövetségi bajnokságot azaz a keddi napot,a jobb helyezésért fel rúlz elv alapján. Aktivitásról meg annyit,hogy már írták itt,hogy nem feltétlenül a 35 fős fullszöviknek áll a zászló,a pálya,lássa mindenki a ranglistát ugyebár. A miénk is nagy szövi úgymond mégis a szövitagok kb. egyharmada nem vett részt benne.
A stratégiai séma,tervrajz kidolgozása tényleg nagy munka az erre kijelölt személynek a szöviben. Ezt én is osztom,egyet értek ezzel.
Dátum: 2014.09.29. 12:44:08
Valaki adhatna tippet,hogy melyik kufár lesz a végén a győztes,ahhoz állnék be. Csak vicc volt!
Egyébiránt meg nincs valamiféle kimutatás,hogy melyik kufár csapata hányszor nyert,mert esetleg abból is lehetne következtetni,hogy ki lesz a befutó.
Dátum: 2014.09.29. 12:28:56
Lehet ám itt kérem választani,hogy melyik eventbe,minieventbe induljon az ember. Csak győzze PP-vel,CSP-vel meg őskövel. De legfőképpen idegekkel.
Dátum: 2014.09.28. 15:04:45
V3-on: forduló 5/5
kör 6/6
Tehát ezen a világon ma vége lesz a szövetségi bajnokságnak igenis. Lesz persze máskor is ez az event.
Az meg már mekkora LoL,hogy nem egységes a fordulók és a körök száma a világokban.
Még a V4-en érteném is,ha ott bevezetnék az SZB-t,mert gyorsvilág ugyebár,ergo talán lehetne több a forduló és a kör is,de a többi világnál?
Dátum: 2014.09.28. 12:36:18
Kérdésem: A felmaradó bajnoki token-nek megmaradnak a karakternél (szóval nem törlődnek),hasonlóan például a horda trófeákhoz vagy nem?
Mivel ugyebár a végéhez értünk a szövetségi bajnokságnak és újabb 75 bajnoki token megszerzésére a fennálló rövid idő alatt már nincs esély ami ugyebár egy újabb szövetségi medált hozna a konyhára úgymond. Igenis vannak olyan játékosok akiknek csak a medál ( esetleg medálok) jutott és nem a szövetségi fétis például és mégis ezzel is elégedettek. Csakhogy a fennti témához is hozzászóljak egy reagban. Végezetül szerintem jó volt ez az esemény. Megvolt a próbája és szerintem bevált. Remélhetőleg folyt.köv.