Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sandman010

Dátum: 2011.04.24. 10:38:26
Már eleve gyanú merülhet fel,ha mondjuk egy példával illusztrálva van három karakter. Az egyik 80-as szintű mondjuk 1400 tulajdonság összpontszámmal,a másik 65-ös szintű 1275 tulajdonság összpontszámmal a harmadik meg mondjuk 50-es szintű kari 1150 ponttal. Na melyiküknél merülhet fel jobban a multizás árnya/árnyéka? Szerintem egyértelmű,hogy a harmadik játékosnál. A középsőnél is még vélelmezhető ez esetleg. Szerintem az adminisztrátoroknak át kellene minden világban néznie a játékoslistát ebből a szempontból.
Kiszűrni a gyanús elemeket.
Dátum: 2011.04.24. 10:32:46
Számomra eddig is egyértelmű volt a multizás és a farmoltatás esete ebben a játékban is. Több stratégiai,ilyen-olyan játékban játszottam már és játszom most is a neveik felsorolásai nélkül,mert az meg talán reklámnak minősülne és jönne érte a büntetés.
Nem tudom,hogy a Végzetúrban van-e multiszűrő azaz valamiféle PC-címbeazonosító,de a multizást amúgy is nehéz bebizonyítani.
Ha két személy ugyanarról a gépről játszik, lép fel mindig rendszeresen. Van két eset,ha ugyanabba a szövetségbe regisztrálták be magukat az éppen még nem multizás,HA nem segítik egymást momentán. A farmoltatásnál van mondjuk (egyazon játékosnak) valakinek egy karaktere regélve x szövetségben és egy másik mondjuk meg y szöviben és ott megy az LE lehúzás állandóan azaz a szószerinti farmolás.
Szerintem mindkét dolog csúnya és káros a tisztességes játékosokra nézve. Pláne ilyen enyhe büntetéssel,szankcionálással amit itt lehetett olvasni.
Dátum: 2011.04.16. 20:22:24
Üdv!
Az új SMS-számok kellenének üzemeltetők. A régi számokon szolgáltatás nincsen,egy üzenetrögzítőből egy női hang szólal meg magyarul meg egy férfi utána angolul. Meg az előző mobiltelefonozásban is az jött üzenetben,hogy megváltoztak a számaitok meghogy az újakat lásd a honlapon az Őkövekné. HOL? MERRE ÁM? Az őskövekhez meg a kiégett őskövek átváltásához kellenének.
Dátum: 2011.02.19. 16:47:17
De akkor egy kicsit zavaró a permanensen megnő az egészséged eggyel az egyszeri hatás szöveg mellett szerintem. Mivel a permanensen azt jelenti ugyebár,hogy állandóan. Szóval minden szintlépéskor kap egy pontot az adott tulajdonságból. Jelen esetben ugyebár az egészségből. Na mindegy.
Köszi azért.
Dátum: 2011.02.19. 16:17:24
Netalántán nem bugos az aukciós része a játéknak??????
Dátum: 2011.02.19. 16:15:52
Üdv az Üzemeltetőknek!
Meg szeretném kérdezni,hogy a tegnap aukción,75 aranydukátért vett egészség kisebb köve (egyszeri hatás) hol van,mert még nem kaptam meg. Csak a róla szóló üzenetet,hírt továbbá olvasható az eseményeknél valamint a világeseményeknél is.
Köszöntem.
(Csak úgy mellesleg jegyzem meg,hogy egy korábbi aukciózásnál nem enyém volt a nyertes licit,mégis a rendszer benyelte az addig összegyűjtött össze aranydukátomat/120-122 db volt összesen belőlük/. Most levonta a 75 aranydukátot,megmaradt a többi,de nyema kő ám!)