Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sandman010

Dátum: 2012.08.07. 19:59:56
Okés. Akkor kipróbálom a google chrome-ot az internet explorer helyett. Van még modzilla meg firefox böngésző is az ismertebb márkákat tekintve tudomásom szerint. Danke!
Dátum: 2012.08.07. 19:55:20
Na a végzetmedál csak meglesz azért. Nagynehezen összeküzdködtem avagy összeküszködtem százakárhány győzelmet. Holnap 10-ig még kissé finomodik,de a győzelem-vereség aránya nálam 1:4-be zárul.
Ez a második event amikor nyerek valami jutalmat. So I am happy now!
Dátum: 2012.08.07. 12:28:12
A V4-re gyors regisztrációval nem lehet beregélni. Az Avatar piros színben áll. Mi a teendő hát?
Nálam momentán már (jó)pár napja nem jó a Szerencsekerék sem. Nem indítja el a forgatást.
Rendszerhiba vagy az én gépem ezekben a hunyó?
Dátum: 2012.07.28. 20:45:42
Nem feltétlenül ám....is. Szerintem kevés a CP. Most már arra kényszerültem fanyalodni,hogy a más kufárnál harcoló szövitársakat is betámadjam (eddig soha nem tettem ilyet egyik KCS-eventben sem),de már ennyire leszűkült a terep. Még "szerencse", hogy már
100%-an fertőzött a karim,így engedi ezt. Ez van.
Dátum: 2012.07.28. 12:56:24
Nekem is jó ha meglesz a 100 győzelmem talán a végén az eventnek (eléggé szkeptikus vagyok azért,mert az előző KCS-ben sem jött össze a dolog). Nagyon kevés verhető CP-m van,így nagyrészt a kristályhordásokat vagyok kénytelen betámadni kisebb sikerrel. Eddig 42 győzelmem van. Más kufárbeliek ellen KETTŐ győzelem mindösszesen,a maradék NEGYVEN meg kristályosok elleni eddig az arány. Az én karimról jópáran megtollasodnak ellenben. A kristályosok újbóli betámadására meg ilyen 390 perceket( hat és fél óra múlva tehát újból támadhatók) ír elő a rendszer. Ennyi időm nincs azért az oldalra. A másik mihelyst megissza a karim az ilyen-olyan italokat,hogy egy letámadás után én is tudjak már ugyan játszani az eventben,már azonnal jön egy újabb támadás,azután megint ugyanúgy és ugyanúgy. Elárulom,hogy Archaixnál vagyok (a múltkor is őt választottam,gondoltam,hogy most jobb lesz de nem). Nem váltok kufárt,mert még akkor az a maradék egy-két százalék esélyem is elszáll,hogy kapjak valami jutalmat,díjat a 100 győzelemmel vagy a 100 megivott gyógyitallal esetleg.
Dátum: 2012.07.27. 21:27:36
Először is egy új szerver megvétele T. Fejlesztők. Bűnlassú és fenemód le van terhelve az oldal. Ez egy. A másik,hogy jó lenne szavazást kiírni,hogy a legközelebbi Kufárok Csatája eventben ne lehessen átmenni más kufárhoz menet közben. Egy választás legyen,de az végleges is.
Dátum: 2012.02.07. 13:30:35
Okés,kösz. Közben rányomtam az újrakezdéses gombra (szakértelmek és tulajdonságok),úgyhogy előről kezdhetem az egészet. De a karilapom is gyanús kissé. A küldetések számánák kettő van beírva,de én még egyet sem teljesítettem. Na majd csak lesz valahogyan.
Dátum: 2012.02.07. 13:11:54
Hájbí!

Ma indult a hatvanas szintű V4,DE hol található a katakombákból való kijövetel meg momentán klánba sem lehet jelentkezni.
Dátum: 2012.01.25. 23:16:03
Tényleg nem számolja bele a rendszer a győzelmek közé a bejövős támadások győzelmeit (szóval amikor a védekező nyer és nem a támadó fél). Nekem eddig kettőt nem vésett így fel a system. Szerintem ez egy baromi hülyeség,mert az is harc ugyebár (szóval van róla csatajelentés is) és nem csak ha én támadok. A hozzám hasonló karikkal játszóknak így is nehéz összehozni akár még 100 győzelmet is. Nemhogy még többet. Igenis minden győztes csata (védekező és támadó egyaránt) számít!
Dátum: 2011.12.04. 14:59:25
Én a lélekgyémántokat választottam jutalmul. Azokból vettem egy relikviát meg egy új pár csizmát a karakteremnek. Kiegészítve persze az LGY-ket LÉ-vel meg őskövekkel. Jól jött volna valamilyen medál vagy tárgy is a karinak,de annyi győzelmem meg nem volt. Meg momentán amúgy is egyet lehetett választani a jutalmakból.....én csináltam kettőt így úgymond belőle,úgyhogy elégedett vagyok az eventtel. Ja és érdeklődéssel várom a következő eseményt is.
Dátum: 2011.10.27. 14:45:26
Akkor mégis talán fontolóra kellene venni a megvételét ennek a reliknek.
Na majd még gondolkodom rajta.

De hol gyűlik és főleg mennyi ideig tart ennyi CSP (600-800-1000,stb.) összegyűjtése. Egy hónapig kell akkor érte benn lenni a katakombákban....talán akkor sacc per kábé összejön ez a dolog.
Az idő alatt meg nuku karifejlesztés.
Dátum: 2011.10.27. 13:51:56
Nem a szenyóval kapcsolatos,de más topicot nem találva ide írom be. Ez az új relikvia aminek a neve memóriaszelence igazi telitalálat az üzemeltetőktől. Amennyi CSP-t ad (200),annyit kér el előtte a megvásárlásánal plusz az őskövek meg lélekenergia (200). Igazi LOL Akkor inkább hagynák őskövekért vagy/és lélekenergiáért megszerezni. Szerintem nem ez volt az első ilyen relikvia és gyanítható,hogy az utolsó sem,amivel mellélőttek,mellétrafáltak egy kissé avagy bakot lőttek.
Dátum: 2011.10.10. 11:37:46
Már nagyon készülődünk a V4-re. Revans,stb.
Dátum: 2011.10.09. 10:30:22
Minél többen regisztráljanak be a V4-re! Nagy csatákra van kilátás! Egy hónapos pörgés ezerrel meg minden.
Utána mindenki visszatér a megszokott világába,világaiba és már jöhet is következőnek a xenó háború.
Dátum: 2011.10.07. 20:10:53
Jól van. Okés. Megoldódott.
Dátum: 2011.10.07. 18:54:16
Mi a helyzet a V4-re való regisztrációval T. Üzemeltetők? A főoldalon a hírekben az olvasható erről,hogy már ötödikétől lehet regélni be rá (12.-én azaz szerdán 10 órakor indul a banzáj ténylegesen ugyebár azon a világon újból). Pusztán kíváncsiságból.
Azt már észleltem,hogy az előző V4-es karakteremet törölte a Rendszer. A belépsnél viszont a felugró listánál csak a V1,V2,V3,V5 díszeleg még.
Dátum: 2011.09.25. 22:29:14
Most is már jópár férfikarakternévnek a játékban személyi szám kettes kezdetű a tulaja,usere,meg fordítva is ugyanez fenáll. Ez mostanság egy divat,sikk,hóbort vagy mi a szösz/szósz lenne a Végzetúron?
Nagyon nem kellene ide a házasság még pluszba. Nem ebbe a játékba való. Azután meg jönne a homo/leszbi meg a szado/mazo.
Ez utóbbiból már így is sok ilyen hajlamú karakter és ezáltal játékos futkos Ghalla világában szabadon.
Példák: xy beáll egy szövetségbe Amarilla karakternevű végzetúrnőként,azután meg a user bemutatkozik Szaniszló néven azaz férfiként.
Ugyanez a másik sémára: xy Dracula karakternévvel azután meg kiderül,hogy Petronella.

Lehet inkognitó is,de erősen kétlem,hogy ezek azok lennének.
Dátum: 2011.09.25. 11:33:41
Következő event mikor lesz (mikorra várható) és sacc per kábé mi lesz a storyja,vonala (miről szól majd)?
A négyes (gyors) világ újraindításának időpontja is érdekelne.
Én sem költök egy kummányi LE-t meg egyebeket sem a fertőzés megszüntetésére. Inkább váljon zombivá a karakterem. Már alig várom,hogy 100%-os legyen a fertőzöttség szintje azután nekimehessek az azonos hordabelieknek is. Ezáltal sokkal nagyobb lesz a célpont vadászterület,a merítési lehetőség,mert mostanság alig tudok valakit is betámadni azaz portyázni. A karimhoz viszont elég sokkan betoppannak.
Dátum: 2011.09.02. 09:38:49
Na én is ezt gyanítottam. Akkor cumi van. Lesz elbeszélgetés az illető elkövetővel a szöviben.
Thanks.