Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sandman010

Dátum: 2013.06.04. 11:06:11
Üdv!
Volna egy kérdésem. Miért nem lehet regisztrálni a v4-re? Se a regisztráció,se a gyors regisztráció opció nem működik. Sőt a legördülő sávban a v4 nem is jelenik meg a világok között nálam.
Dátum: 2013.05.29. 12:28:27
Abszolút tetszett ez az event! Termésben is úgymond! Szert tettem egy kék dukátitalra,egy epikus kincsesládára,egy mágiaelnyelőre,egy transzcendális fókuszra,egy féléves aukciós bérletre és egy féléves bölcsesség könyvére. Momentán a landragoros medál nem lett a végén meg,köszönhetően a hordámnak,de nekem is (csak 108 győzelmem lett,mert csak lazán játszottam és nem férceltem bele az eseménybe annyi időt és LE-t),de mindegy!

Ja és a tulajdonságpontok is nagyon jól jöttek már ám! A fertőzés csökkenése 100%-ról 95%-ra már nem annyira,mert most újabb öt szintet kell elérnem ahhoz,hogy azonos hordabeli karaktereket támadhassak majd újból,mivel így is kevés célpont áll a rendelkezésemre (így meg pláne),de nem baj! Irány vissza 100-ra!
Dátum: 2013.05.09. 22:25:44
"Zsír" avagy szuper hírek ezek!
Dátum: 2013.05.08. 22:13:24
Nekem pedig rémlik,hogy volt valami gigszer ekörűl csak már azt nem tudom,hogy melyik eventnél. Na mindegy. Akkor úgy legyen.
Dátum: 2013.05.08. 22:06:22
Én szerintem meg szimplán random. Tehát lehet bármelyik óra és perc és már attól a második nap és így tovább a számítás. Csak a kezdő és a befejező időpontja (nap,óra,perc) fix az eseménynek. Kezdet és vég....közte meg számos verzió.
Mert be/elállítások itt is lehetnek a progiban azért ahogy az óránál.
Dátum: 2013.05.08. 21:45:03
Jó a landragoros buli! Első ilyen eventbeli relikviám: transzcendális fókusz. Remélem,hogy három hét (21 nap) alatt mégtöbb reliket gyűjtök be,mert igenis rámfér,van ám helye a karakteremhez. Csak győzzem CSP-vel meg LE-vel!
Dátum: 2013.05.08. 12:52:05
"Fafej" létemre az utolsó mondat szöget ütött a fejembe ám úgymond. Indultam az eventben és már a harmadik állatot fogtam el eddig vadászatnál és sajtoltam ki utána a landragorozás közepette,mivel most kellő számú moncom van és nem pazarolnék most erre LE-t már ami az állatidomítást,szelidítést illeti. Nos akkor,hogy van ez? "Mivel a landragor közben egyáltalán nincs állatelfogás."-Na ez a bizonyos,ominózus mondat by Miklós

Bocsika,de megint rossznak ment a hsz-em,úgy nézem.
Dátum: 2013.05.08. 12:31:19
A CSP a kulcsszó abszolút ám! A vadászathoz-CSP,az újbóli sajtoláshoz megint plusz CSP,a Landragorhoz meg pláne most ugyebár! Ha nincs sok cselekvéspont szívás ám az egész vonalon úgymond.
Na persze akik nem tartalékoltak,nem halmoztak fel,nem gyűjtögettek CSP-ket azokra mondhatják,hogy így jártak.
Dátum: 2013.05.08. 08:13:13
Akkor addig még gyorsan ezt meg azt. Danke!
Dátum: 2013.05.08. 08:09:27
Ma 10 órakor kezdődik majd a Landragor event ugyebár?
Dátum: 2013.05.07. 22:35:54
Mert a kérdés és a válasz is rossz volt ám. Mivel a buddhizmus az i.e. VI.-ik században jött létre Indiában (ez utóbbi a lényeg).
Gauthama Szidhartha egy előkelő,nemesi származású volt (herceg). Felhagyott a világi dolgokkal,hívságokkal és vagyonát szétosztva a szegények közöttt utána kolostorba vonult (szerzetes lett). Innentől a neve Buddha lett ami Megvilágosultat/Megvilágosodottat jelent ugyebár.


Upsz! Én meg megint felületesen olvastam el a szöveget,mert ott van ám India is a lehetséges válaszok között,úgyhogy inkább passzolom a dolgot tovább!
Dátum: 2013.05.04. 18:41:53
Landragor event kezdése május 8.-a a 2013-as eseménytervezet topic alapján. Be kell hát spajzolni ezt meg azt (lehetőleg minél többet ha lehet),mert már csak nem egészen négy nap a nyitányig immáron.
Dátum: 2013.05.04. 18:38:51
Ezek kérem a tendenciák és továbbra is efelé tendál a VÚ. Jelenleg fut a négyes világ is most amúgy?
Dátum: 2013.04.30. 12:04:36
Szerintem nyugi van,mert a szavazás állása jelenleg 46%-a a voksoknak igen és 54%-a meg a nem. Úgyhogy a szavazás végén kijön majd az 50-50% azaz a fifty-fifty és semmiképpen sem lesz eldöntő 75% Úgyhogy nagy valószínűséggel marad minden úgy ahogy volt ebben a szubplazmás kérdésben.
Dátum: 2013.04.30. 11:38:12
Végre már a fejlesztők is beismerték,hogy ebben a játékban is van "farmoltatás". Momentán meg eddig is sejthető volt,némely jelekből,eseményekből. Egyébiránt én a nem-re szavaztam,DE ha az üzemeltetők meg tudnák csinálni úgy ezt a játékrészt,hogy szubplazmás háborúk,támadások CSAK a nagy szövetség versus/kontra nagy szövetség ellen mehessen a kis szövik meg egymás ellen csak hagyományosan,"mezei" módon harcolhassanak szóval szubplazmázás nélkül az csodajó volna. Tehát mondjuk kb. 12-15 fős/létszámig szöviügyileg normál háború,az efeletti létszám esetén meg szubplazmás üzemmódban. Így kiküszöbölhető lehetne,hogy a nagyok lerohanják a kicsiket. Bár ahol csak 4-5-6 fő lézeng egy klánban az is kaphat rendesen ám egy 10-15 fős általi lerohanást,letámadást.
Dátum: 2013.04.28. 20:23:34
Fut a fenét. Áll és még mindig azt írja ki,hogy a "kvízolimpia jelenleg nem fut". Na majd holnap már talán jó lesz.
Dátum: 2013.04.04. 18:24:16
Ha lennének kristályhordások minden világban (nem csak a Kufárok Csatája event ideje alatt) az tényleg jó lenne. Lehetőleg minél több,hogy válogatni lehessen belőlük,szóval nagy legyen a merítési lehetőség. Alig van már célpont,akit lehetne támadni,a hozzám hasonló karakterrel bíró játékosoknak (V3-on mindenképpen). Arra a kevésre is "rárabolnak" a nagyok,így meg abszolút lehetetlenség a dolog portyázásoknál,szinte nulla győzelem. Csak úgy megjegyzem a végén,hogy a karimnak sokkal jobban megy a KH-ok ellen,mint a három másik horda ellen. Relatíve.

U.i: Jó a 100%-os fertőzöttség miatt támadhatom a saját hordabelieimet is,de akkor is kevés a célpont.
Dátum: 2013.04.03. 16:22:06
Reklám után visszatérünk jelleggel még egy kicsit. A Fejlesztők/Üzemeltetők hozzák nyilvánosságra ITT a fórumon,hogy melyik világban mennyi regisztrált játékos szerepel,játszik jelenleg,azután térjünk vissza erre a topicra. Na persze minden világban létezhetnek megunt,elhagyott karakterek amiket nem töröltek gazdáik,így ezek a számok sántikálók lehetnek majd,azaz nem a valós játékosállományt adják,mutatják meg. Így akár lehet "farmoltatni" is azaz az ilyen karikat támadgatva rendre meghízni
Nem LE rablásban például hanem sikeres támadások számát növelve ezzel is és így ezt jobban kikozmetikázva például akár. Könnyű CP-k ezek amiknek már nincsenek gazdáik,magára hagyták őket igenis. Na és valljuk be őszintén sokan rájuk is járunk úgymond.
Aktív-passzív-stb.
Dátum: 2013.04.03. 15:44:53
That's all folks azaz ez van skacok!
Dátum: 2013.04.03. 15:41:47
Jó, fenntről lefele ingázás,teleportálás,átjárosdi,stb. és nem alulról felfele a világok között Andzsin-san! De a lényegét tekintve detto facto.