Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sandman010

Mondjuk ez igaz,de a karakteremet és egyebeket jól ismerve "húzós" avagy eléggé necces lesz ez ám.
Nekem eddig összegyűlt 8 db csatlóskristályom és 3 db csatlóseledelem (mind kivétel nélkül térkapuzásból és nem pöló vadászatból,kihívásból vagy portyázásból,egyebek esetleg még),de egy szál fétisem sincsen és nagyon úgy néz ki,hogy nem is lesz soha mivel a Végzet Templomát nem művelem,tehát templomkristályaim sem lesznek erre (pláne ennyi meg). Templomkristályokra ritkán a napi aktuális packban teszek szert szóval kiégett őskövekért vagy platinákért. Így végső konkluzió gyanánt csatlósom/csatlósaim sem lesznek úgy néz ki legalább is eddig.

U.i: Akik így fognak járni,mint én,azok a felhalmozott csatlóskristályokat és csatlóseledeleket nem passzolhatnák-e el a lélekkufárnal LE-ért vagy kiégett őskőért (mert ilyenformán ez az újítás feleslegessé vált/válik sajnos) ? ;


Templomkristályokat lehet-e szerencsekerék forgatásával is szerezni???
Dátum: 2014.01.29. 14:02:33
Nem kellene bántani Utolsó Lovagot. Jófejfajta! Voltam vele egy szöviben. Ő is távozott onnét,utána valamivel később én is.
Csatlóseledel és fétis még nincs egy szál sem,de kettő db csatlóskristály már van eddig. Az egyik térkapuzásból a másik meg már tudom is én honnét pottyant. Az állataim jelenleg mind gyakorlás/kiképzés alatt vannak szóval a kennelben. Majd ha kijönnek alóla az egyiküket (50-es szint felettit) bepróbálom csatlósnak,feltéve ha addig összejön rá a LÉ.
Így igaz! Egyén(iség). Kisebbség,többség,stb,de a játék a fontos továbbra is,ha beválnak a fejlesztések hanem.


U.i: Nem kell pontozni a reagokat le se és fel sem!
Legfeljebb kirúgnak a szöviből ha nem építek,csak akkor meg a szerencsepontjaim nem fognak ám nőni a tulajdonságpontoknál Szabadúszóvá avagy magánzóvá válok. Na és akkor tényleg kellenek majd csatlósok és familiárisok az állatok mellé segédekként, fegyver és pajzshordozókként,gyanánt,hogy győzzek védekezni nemhogy támadni.
Nekem és még másoknak akiknek ilyenfajta karakterük van sajna igen. Mert jó sok támadást kapunk a "Nagyoktól", meg nem egy nap alatt jönne össze a 100-as szintű karakter példájánál maradva 300 000 LE erre pláne úgy,hogy másra is kell (például építés,egyebekre,stb.).
De majd meglátjuk.

Ez úgyan Masqueradernek ment válasz gyanánt.
Multifilter! Nem rossz ötlet.
Meglátjuk majd milyenek lesznek ezek az új fejlesztések (puddingpróba). Engem (de szerintem még másokat is) inkább zavar,a csatlós evolúciójánál a kellékei közül nem a fétis,hanem a karakterszint szorozva 3000 lélekenergia kellék avagy komponens (összetevő). Mire egy gyengébb és ráadásul már magasabb (100-as szintől mondjuk) szintű karakter összevadászik,összeportyázik,egyéb cselekvések,opciók útján összehoz ennyi LE-t erre addigra húszezerszer levadásszák róla akár. Kellene ennek kivédésére egy LÉ-bank,széf vagy trezor. De egyébként alacsony szintű kariknál is necces lehet ez a dolog simán.

U.i: Az mondjuk tetszik már így elsőre is,hogy a csatlós nem harcolhat csak az állat meg a familiáris,de felzabálhat fejlődése érdekében egy már beidomított állatot majd. Így szerintem pörgösebb lesz az állatok befogása és idomítása rész,azaz sűrűn kell majd ezügyből pótolni az eddig halhatatlan állatokat (mert eddig ájulttá verhették csak őket,gyógyítás azután minden ment tovább,mint eddig és a lélekenergia sajtolást,préselést se vegyük ide mert vissza lehetett állítani őket ugyebár,továbbá az elengedésnél is vissza lehetett hívni őket) és ha jól értelmezem az 1.szintől-49.-es szintig bezárólag lévő állatokat ehetik meg majd a csatlósok,mert az 50-es és afelettiekből meg majd lesznek,válnak őkmaguk is az evolúció (egyedfejlődés) útján. Egykis zombizás már igenis kellett a játékba!
Dátum: 2014.01.24. 22:49:05
Üdvözletem! Valami buggyanús (szóval nem buggyanós ) dolog lehet V3-on az entitás csatánál,mert ezt írja ki a rendszer: 18:51:40 idő múlva csatázhatsz ismét az entitással. Tegnap még jó volt,működött minden.


Bocsika,de azóta már megkaptam a választ erre.
Dátum: 2013.12.15. 21:23:20
Estét!
Esti kérdésem: A Landragór event ugyebár holnap (16.-án) 10 órakor ér majd véget?
Szóval van még pár óra belőle az eredmények kikozmetikázására és a jobb jutalmak elérésére?
Dátum: 2013.12.09. 18:54:16
Jó az event. A legjobbak a dukátitalok meg az ilyen-olyan esszenciák és anomáliák. A gyógy-illetve a varázsitalok meg már snasz vegaszosok,mert több másféle módon is szert lehet tenni rájuk.
Dátum: 2013.10.03. 14:28:25
Üdv all!
Érdekesnek ígérkezik ez az új,bevezetendő event (a többi a pudding próbája az evés rúlz ). Szerintem sem kellene megnevesített fővezér a négy hordához,mint a történetekben szereplő legfőbb hadurak. Feszüljön egymásnak hát a négy blokk/tömb azután a végén kiderül,hogy melyik a győztes horda világonként. Szerintem az erőviszonyok is kiegyensúlyozottak (mennyi gyémántos,zafíros,rubinos,smaragdos karakter van,létezik világonként,kisebb-nagyobb szövetségekben). Gondolom a szintbeli támadhatóság el lesz törölve azaz támadható lesz mindenki pusztán csak azért,mert a másik három horda valamelyikében szerepel. Momentán diplomáciai ilyen-olyan titkos paktumok sem kivitelezhetők,meg úgyis ellenőrizhetetlenek (példaként: Gyémánt Horda lepaktál a Rubin Hordával és csak a zafírosokat meg a smaragdosokat támadják (meg egyéb lehetséges verziók). De szerintem ne lehessen az esemény egész ideje alatt ide-oda ingázni,beállni aszerint,hogy éppen mi a hadállás. Elejétől a végéig kitartani egyazon hordánál. Ígyis lesznek susmusok úgymond (barát,ismerős,stb. másik hordájú szöviben van így nem támadom jellegűek).
Dátum: 2013.08.26. 13:55:28
Köszike a kompenzációt T. Üzemeltetők! Minden eleme ráfért már nagyon a karimra.
Dátum: 2013.07.09. 18:18:55
Akkor még két hét pihi meg gyűjtögetés erre.
Dátum: 2013.07.09. 18:06:03
Üdv! Na végre-valahára vége a Bolygó Ura eventnek. Szimpla kérdés: Mi lesz a következő esemény?
Idézet: Craslorg - 2013.06.24. 21:07:54
Mondd neked az valamit, hogy szubplazma?


Mindjárt megnézem az idegen szavak és kifejezések szótárában!
Na erről az ominózus mondatról írtam én is az előbb.
Nagyon nem kellene ám tovább szuperüberelni a már jól felhízott vagy akár tápos "Nagyokat".
Nem játék a játék klasszikusan mondva. Ez így semmiképpen. Mindamellett az ilyen "Nagyok" abszolút csekély játékintelligenciával vannak megáldva. Hasonlattal élve nem nagy kunszt egy 10 éves gyereket elverni egy 40-esnek saccperkábé. Miért nem foglalkoznak ezek a hasonló kaliberűekkel????
Nagyon sok ötlet,javaslat mint mindig is. Majd válogatnak belőle az üzemeltetők/fejlesztők mi lesz és mi nem.
Ezek közül nekem most egy mondat piszkálja nagyon ám az orromat igenis ("ha alacsonyabb szintű karakter nagyon magasan üt felfelé azaz jóval magasabb szintű karit támad be,több LE-t veszíthessen"). Röhej. Eddig is végig a tendencia az volt és az is marad,hogy a magasabb és erősebb karakterek rávetik magukat a gyengébb és alacsonyabb szintű karakterekre. Ne is beszélje nekem itt be senki ám az ellenkezőjét! Ma is volt szerencsém látni a szövinkbe egyet a sok csatajelentés közül,hogy 145-ös szintű karakter leverte,lezúzta a 108-as szintű karaktert! Igazán már határt kellene szabni igenis a fejlesztőknek abban,hogy mennyi legyen a felfelé illetve lefelé ütések karakterszintkorlátjai portyázáskor. Mondjuk max.10-20 szint,de nem ám több. Tudja mindenki,hogy ebben merről fúj a szél azaz mi a bűnös ebben! Magas szinteken már alig vannak hasonló vagy közel hasonló szintű karik így a kicsik szívják meg. Ez ugyebár kevés játékost feltételez a világokban igenis. Nemcsoda hát ha ennek egyik folyamodványaként inkább a 100%-os fertőzöttség a karakternek,hogy a gazdája tudjon hasonló hordabelieket is támadni "pluszba" a kevés,itt-ott fellelhető célpont mellé,hogy neki is legyen a portyázásoknál néminemű játékélménye a Nagyokkal szemben úgymond.


U.i: Bocsika 104-es szintű karakter volt és nem 108-as,de ez a leírtakon nem változtat.
Dátum: 2013.06.04. 13:07:45
Aha,na ezt jó tudni. A BU-t azt meghagyom másoknak.
Dátum: 2013.06.04. 12:21:22
Miért véget???? A Hírekben az áll,hogy a 60-as szintű V4-es világra június 3.-tól lehet regisztrálni. Indulási időpontja az eventnek meg jún.10.-e azaz jövő hét hétfő. A másik V4-sel kevered te ezt szerintem. Annak már tényleg vége.


A válasz Shimrodnak ment és nem Kwisatznak. Kissé szétszórt vagyok,mint mindig.