Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gorgons6

Oldal: 1
Dátum: 2008.11.17. 00:00:36
A pénzügyi válsággal is jól járt valaki.

Csak nem a népből.

Hanem kicsit feljebb.

Ott ahol a képviselő osztály kezdődik, és még feljebb.

Az IMF hitel pedig nagyon nagy bukta lesz.

Amit a nép fog megszívni.

január egytől érezhetjük is majd a hatását.

Ezt is a képviselőknek köszönhetjük.

Akik értünk, nekünk dolgoznak.

VAGY MÉGSEM? ...
Dátum: 2008.11.16. 23:51:19
No, már csak hozzászólok én is.

Tetszik a Game.

Jó az üteme, jók az ötletek. (kvíz, állatka, cuccok, Legenda, e.t.c.)

Játszottam már egypár online játékkal, illetve játszom is, de jelenleg a legtöbbet a VÚ-n lógok.

Amit kiemelnék, hogy a szövetségi dolgokat nagyon jól megoldottátok, talán ti vagytok azok eddig, akik tényleg korrekt bandázási módot találtatok ki.

Egyedüli negatívum a részemről a kevés portyapont, illetve sokszor a csatában a mérhetetlen random.

Apróságok is vannak még, amik bántják a szemem, pl. hogy nem tudom, hogy milyen erős az állatom, mekkora támadása, védekezése, egyebe van. Csak úgy ott van velem és néha elszomorodik, meg lemegy az életpontja.

Tapasztalati pont a másik dolog, ami bosszant, mégpedig az, hogy bárkit verek meg csatában, mindenkiért kapok TP-t. Azért is, akit már nagyon sokadjára verek meg. Ez bosszantó kicsit.
(mondjuk annyiban jó a dolog, ha mindenkinél így működik, hogy nem alakulnak ki a szintstoppoló játékosok, mint máshol. Bár már itt is összefutottam néhánnyal, akik eléggé durva statokkal rendelkeznek a szintjükhöz képest :-) )

Az eddigi csatákban nem lehet lapozni, viszont ha törlök néhányat, akkor visszakapom a régieket. Talán ezt meg lehetne oldani.

A portyázásnál kattintgatok a különféle dolgokra (szövetség, tulajdonságpontok) és mégsem rendez semmit, mint a legelején. Nem lenne rossz dolog visszaállítani. Tudom, teljes adatbázist rendezett, de akkor is jó volt.

Jó lenne, ha az őskövet, vagy a Real money-t be lehetne váltani LE-re anélkül, hogy fel kelljen húzni az erre szakosodott épületet. (mintha olvastam volna ilyesmiről valahol.)

Ezektől eltekintve a játék jó, remélem még sokáig fogjátok futtatni.

Jah, és ne essetek olyan hibába bele, mint más game-k, hogy sorra nyitják a világokat, aztán egy idő után kezdenek kihalni a szerverek!
Legyen kevesebb világ és írjatok egy bot-ot, ami kiszűri az inaktív játékosokat!
Így nem fogtok úgy járni, mint a GF, aki most megint beígért egy újabb újítást, csak nem lesz rá ember, aki játszon vele, mert kihaltak a szerverek.

No, ennyi.

V1: Gorgon Bácsi
alias
V2: Gorgon Bácsi az egyesről
Oldal: 1