Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Haxxing

Oldal: 1
Dátum: 2012.04.22. 13:19:22
Nem kellemetlen kérlek, Drakin egyszerű de ha valakinek nem akkor megkérdi. De azért ezt hogy arra kell kattintani mivel csak arra az egy küldetésre lehet felhasználni kicsit érthetetlen.
Dátum: 2012.04.22. 09:43:06
Marhára ki van találva, én is feláldoztam de nem azt írták hogy arra az ikonra kattintsál rá.
Dátum: 2012.04.19. 16:35:52
V5 Maokai Nekem a Végzet templománál van egy kisebb gondom. Áldozz fel 30.000 Lélekenergiát. Nos én 31.500 körül Lélekenergiát áldoztam fel mivel szinten léptem és így nem kaptam meg a küldetést úgy mond. Most akkor ez azért van mert szintet léptem vagy nem veszi figyelembe a dolgot? Valaki erre mondhatna valamit mivel ezt nem értem így teljesen.
Dátum: 2012.03.02. 16:56:39
Nem értem milyen kvíz rendszer van itt és kik azok akik olvassák és lereagálják.

Csak 1 példa:

Klicsko testvérek milyen súlycsoportban voltak világbajnokok? Ez szerintem csak egy bizonyos réteg tudja. Ezt miért nem reagálják le rossz kérdésnek?

Én feltettem egy kérdést és 5 perc nem telt bele már kaptam a választ rá hogy csak egy speciális réteg tudja. És az a sok ember aki nem néz BOX-ot annak honnan kéne tudnia erre a kérdésre a választ? Szóval ennyit erről az egész rendszerről hogy mi magunk tegyünk fel kérdéseket.
Dátum: 2010.10.30. 16:16:20
Bocsánat, ezt nem írtam le: ReCoN és világ 5.
Dátum: 2010.10.30. 16:15:28
Szia Miklós. Szeretném kérni hogy a kvíz kérdés feltevésének lehetőségét add meg. Kéne a küldetéshez. Tudom hogy tettem fel rossz kérdést, de tettem olyat is fel ami jó lett volna. Csak a küldetést szeretném megcsinálni. Én csak annyit értek hogy találkoztam már olyan kvíz kérdéssel is amire mind a négy válasz helyes lett volna és olyat engedélyeztek.
Na de nem is erről van itt szó csak gondoltam leírom. Szóval ha meg lehet oldani akkor old fel.
Köszönöm előre is ha megteszed nekem ezt a csekély kérést.
Üdv: ReCoN
Dátum: 2010.09.11. 12:28:40
Sziasztok.

Én csak annyit sajnálok hogy nincsen a játékban olyan mint pl. másban.. Nah jó ezt most jól megfogalmaztam de a lényegre térek. Kesztyűre és sapkára gondolok.. Szerintem minden játékban(legyen az online vagy csak single), nekem már annyira megszokott volt hogy most már nem nagyon tudok kiigazodni így. Nem tudom hogy ki hogy van vele de én ezt hiányolom csak. A többivel maximálisan meg vagyok elégedve. Örülök neki hogy itt lehetek és eltölthetem azt az időt míg más lop, csal, esetleg más dolgokra fordítja.
Dátum: 2010.06.13. 16:09:29
Nekem csak annyi észrevételem van hogy ha én teszek fel Focis kérdést akkor egyből elutasítás vár, de ha más teszi fel az ilyes fajta kérdést akkor meg el van fogadva. Hát hogy van ez???
Oldal: 1