Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dogi

Oldal: 1
Dátum: 2014.06.06. 15:33:26
Akkor most lesz vagy nem lesz új végtelen világ,

Ha igen mikorra várható?

Ha nem akkor meg mikor igen?
Dátum: 2011.04.28. 19:19:13
Miklós van egy kis problémám az eventtel!

Ha nincs esemény pontom, akkor sima portyában nem tudok harcolni az eventben részt vevő karakterek ellen. Ezzel csak az a gond, hogy a szintemen csak ők az aktív játékosok és most, hogy rájöttem nekem nem kifizetődő az event 3 hétig nem lesz célpontom:(

Kérlek titeket, hogy tegyetek be egy csata feladása gombot, hogy ezzel tudjak kilépni az eventből, mert sajnos a vadászat nekem igen csak rontja a portya LE\Tp arányom

Tudom egyedül vagyok ezzel a problémával, de kérném a vezetőséget, hogy segítsen megoldani a jelenlegi lehetetlen helyzetem!

Köszönöm.

Mielőtt valaki azt írná, hogy ez mindenkinek megéri az event elmondom, hogy egy 9. szintű pók vagyok kb. 700ezer zsákmányolt LE-vel és jelenleg minden aktív ellenfelem belépett az eventve, szóval nem maradt célpontom:( a vadászat pedig a nem vártnál is rosszabbul hoz, és igen ezen a szinten még nincs energia hasznosításom...
Dátum: 2010.08.17. 20:23:00
Na igen, kell egy jó magas támadás is, mert a varázslat nem mindig jön be! (Miklós urunk gondoskodik erről!)
Szóval jó ha van egy kis aranytartalék, mert néha bizony szükség lehet rá
Dátum: 2010.08.04. 23:02:10
Idézet: Rolikam - 2010.08.04. 21:13:00
És hát a gyémánt mivoltom elég gyengék vagyunk.


Ez azért nem igaz, most mondanám nézd meg Yasmina-t (mert ő igen csak ott volt a szeren), de sajna törölt....
V3 top gyémánt R.I.P.
Dátum: 2010.07.15. 17:02:32
V2 Betonfal, 17. szint 9 bajnoki medál
Dátum: 2010.07.13. 22:34:30
Ááá az nem lehet, mert ha mégis az, az negatív diszkrimináció lenne
Dátum: 2010.06.17. 15:15:18
A kulcsokhoz csak annyit fűznék hozzá, hogy elvileg a játékidő csökkentése miatt kerültek a játékba, de nem látom, hogy csökkentenék a vadászat idejét! Miért?

Mindjárt nagyobb lenne a haszna a kulcsoknak, ha csökkentenék a vadászat idejét (10-20-30 másodperccel), így akár órákat spórolva a játékosnak

mod.: mod
Dátum: 2010.06.17. 14:39:22
Re: IV. Végzetúr Találkozó
100. hozzászólás - 2010.06.07. 11:09:38
Más NEM licitálhat helyetted. Lehet, hogy ott, abban a pillanatban esetleg bejön a sumákolás, és nem jövünk rá rögtön, de az ilyen szinte mindig ki szokott derülni, ha máskor nem, utólag. És mivel ez csalás, zárolás jár érte.


Miklós:
Ez kicsit sántít nem gondolod?
Se engem nem ismersz se azt aki esetlegesen odamegy helyettem licitálni!

Ennyiből Ő lehet, hogy én vagyok .... , de mivel egyikőnk személye sem ismert jelenleg, ezért bárki mehet licitálni helyettem, hiszen ki a fene fogja megmondani (meri állítani), hogy nem én voltam ott?!

Na jó bocs az Off-ért, csak gondoltam kifejtem az én személyes meglátásom a dologgal kapcsolatban

Persze a szabály egyértelmű és betartandó, de azért sajnos van kiskapu
Oldal: 1