Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Jozsi976

Oldal: 1
Dátum: 2011.02.20. 15:33:33
Valami rosszat sejtek,indul az új Behós szerver kizárólag azoknak áll ott a zászló aki prémmel fog játszani.Itt meg jön a "sötét korszak" 2 szerverre is.Kíváncsi leszek mi fog történni holnap 10 óra után azokon a szervereken ahol "tartják" magukat a Xenók.
Túl nagy a csend az illetékesek részéröl,pedig ha nekem ennyi kritikációt írtak volna tuti hogy visszaírok valamit.Szoktak is reagálni de most szinte halotti csend van a részükröl.
Dátum: 2011.02.19. 09:37:57
Idézet: Darah - 2011.01.06. 16:51:53
Nade Miklós.
Akkor a VF-es tapsolja el semmiért a PP-jét, az EH-s meg LE-t kap belőle?


Na ez már az event elött sem tetszett,0TP,0LE csak az állatok fejlödnek.Úgy lett volna igazságos ha az EH-sok ugyanazt kapják a CSp-ért.Ha ök megkapják az LE-t a PP-kért és CSP-ért nekünk VF szakisoknak is illett volna juttatni valamit a rengeteg PP-ért nem csak a nagy semmit.
Nem vagyok szakértö de valaki elmondhatná pártatlanul ez miért is alakult így.
Abban az idöben,föleg a német,farancia és a latin nyelvet használták,mégis tudta még az egyszerü parasztember is hogy mit jelent.Az ált.iskolai történelemkönyvben is benne van ez az idézet mindkét nyelven egymás után.Az pedig hogy az egyik válaszlehetöség messze volt a jelentéstöl,teljesen lényegtelen a jó válasz számít;a rossz válaz lehet bármi azért nem jár +10%.
Idézet: Deakmiklos - 2010.08.05. 16:39:02
Mit jelent a "Cum Deo pro patria et libertate!" mondat?

Istennel a hazáért és szabadságért!

Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

A Rákóczi szabadságharc jelmondata mióta érdektelen lexikális tudás?
Szerintem ez minden olyan dologra sértés amit Magyarország jelent.
De ti tudjátok!


Ezt az általános iskolában is oktatják a töriórán a mai napig,tehát nem érdektelen.Jogos a reklamáció!!!
A válasz helyes!
Ha helyesen válaszolsz az alábbi kérdésre, a mostantól számított 47. vadászatodra 10%-kal több lélekenergiát kapsz.
(Egy kérdésre annyi időd van maximum, amennyibe egy vadászat kerül. Ha értékelés van, azt is ki kell tölteni!)
A válaszra még 04:48 időd van.
Ausztia mélyik évben csatlakozott az EU-hoz?
1990
1971
2004
1995

Asszem a kvíz adatbázisban rostálni fogok ezentúl én is....de azokat is rostálni kéne akik ilyen kérdéseket elfogadnak....néztem a térképet de ez az európai állam nagyon új lehet még nincs rajta egyiken sem... Ausztia? (Amúgy tudom melyikröl van szó,de akkor is hibás kérdés!Mégis kint van élesben a játékban)
Dátum: 2010.03.22. 13:23:14
Hali Yaffa !

Nem akadékoskodni akarok , de akkor a helyes válasz nem az lett volna , hogy a csőre szolgál iránytűként ????
De hogyha iránytűt használ akkor jó .......
kb ennyit a marhaságokról igen........

Üdv : Józsi976
Dátum: 2010.03.20. 22:41:43
Sziasztok !

Igaz hogy az első ilyen játékom a Végzetúr, ami mellesleg nagyon tetszik , és nem is akarok nagyon panaszkodni , viszont most már csak szólnom kell.
van egy pár kérdés , aminek nem kellene ott lenni ...... pld. éppen ma este volt az a kérdés , hogy a PÓSTA GALAMBOK mivel tájékozódnak ...... hát szerintetek a helyes válasz mi volt???? sosem hittem volna hogy a helyes válasz IRÁNYTŰVEL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tisztában vagyok azzal hogy a rengeteg kérdést nem lehet ellenőrizni , de valamit nem tudnátok kitalálni az ilyen és ehhez hasonló marhaságok ellen???
Gondolom ezzel nem csak én vagyok így........
Csak egy észrevétel , azért elgondolkodtató akár csak a többi.
Köszi hogy elolvastátok!
Üdv mindenkinek , és jó játékot !
Józsi976
Oldal: 1