Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Teking

Dátum: 2010.05.31. 09:46:29
kellemes retro kérdés. vagy azért nem tetszik, mert nem tudtad eltalálni?
Dátum: 2010.05.31. 09:42:32
Sajnálatos, de, aki olvasta az Egri csillagokat az tudja, hogy Bálint pap az első könyvben Jumurdzsáktól az AMULETTJÉT veszi el. Az amulettben egy gyűrű volt, de ez már csak részletkérdés. Ezért meg kell védenem (nem szívesen bár) a kéréselevőt.
http://hu.wikipedia.org/wiki/Kateg%C3%B3ria:Budapest_h%C3%ADdjai

nézz utána, aztán még vitatkozhatunk.

ez a csepel szigetre is átvisz egy-kettő ez nem érv!
Hány Duna híd van Budapesten (beleszámítva a vasúti hidakat is)?

4
7
11
16


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.


segítsetek!!! ezzel mi a faxom a probléma?
Dátum: 2010.04.19. 11:31:13
Hol és mikor építették az első hullmvasutat?

a válaszokra már nem emlékszem, de a jó:

"Az első hullámvasút a 18. században épült, pontosan 1784-ben Oroszországban, a Russian Mountain – hegyen, közel Szentpétervárhoz."

nem szerepelt köztük. Kérem ajavítást vagy törlést... ha már negyed óra guglizással kiderült, hogy nem jó a megadott megoldás.
Dátum: 2010.03.21. 06:03:28
A legenda szerint Michelangelo mikor szignálta a vatikáni Pietáját?
Az elhelyezés napján,ünnepség keretében.
Éjszaka, titokban.
Kb 20 évvel a szobor elkészülte után.
Soha!

sajnálom, hogy nem tudtam (illetve tippelve eltaláltam), mert illene; viszont 4p 30mp guglizással sem tudtam meg. bocsi de sztem elég speciális!
erősen próbálkoztam elérni az éticsiga szintjét, de tudod mit, tettetek róla, hogy messze alá sűlyedjek. Nem tudom ki értékel, de ha csak néhányan, akkor írjátok alá az értékeléseket, hogy tudjunk vitatkozni. Konkrétan leszarom, hogy a liverpool focicsapatának hogy hívják a stadionját. De megguglizom, ha ez a kérdés. Az én kérdésemre az ELSŐ találatban dobja a gugli a választ. Leszarom, hogy az összes rossz kérdés régi, mert akkora baromi nagy munka az értékelés. Azt nem értem, hogy hol a mérce. Miért névtelenül és fellebezhetetlenül értékeltek? Mire jó ez a rendszer így?
Hol élt a Tai-pan James Clavell művében?

Hongkong
Jamaica
Borneó
Celebesz


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Úgy döntöttem, hogy a továbbiakban basszák meg az értékelők a jó édes...
A faszom se tudja melyik sötételf trilógia az nem speciális? Rohadjatok el egyenként, és fulladjatok a sötétség mocsarába, ha e nem olvastátok se nem vagytok képesek a guglit használni, ahol az első találatban olvashatjátok a megoldást. Faszom tele van ezzel a rohadt tetű bandával, akik a saját kis baromságaikat értékelik csak jóra.
Dátum: 2010.03.13. 08:32:49
ebbe már én is belebuktam. szerencsétlen kérdésfeltevő a királyt is tisztnek számította
"Főnév
moszkító

Fordítások
ANGOL: mosquito (en)
Lap forrása: "http://hu.wiktionary.org/wiki/moszk%C3%ADt%C3%B3"
egyébként három különbző helyesírási szótárban néztem meg és midkét alak helyes. A kérdőjelek valóban a hitetlenkedésemet jelezték és bocsi ha túlzásba vittem. Köszönöm az értékelésedet!
Melyik rovar "okozta" Hunyadi János halálát?

kullancs
moszkító
bodobács
bolha


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

hol a helyesírási hiba?????????????????
Dátum: 2010.03.12. 16:58:40
Melyik rovar "okozta" Hunyadi János halálát?

kullancs
moszkító
bodobács
bolha


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

hol a helyesírási hiba?????????????????
Orvos vagyok. a Máj legnagyobb tömege jobb oldalon tapintható. Azért tettem fel a kérdést, mert érdekes és számomra még érdekesebb, hogy az emberek nagy része egy ilyen alapvatő dolgot nem tud. Azt megértem, hogy tagadást nem szeretnek, de ezt meg el lehetne mondani korábban.

Azt sem értem, hogy hogyan kerülhetnek működő kvízérdések közé egyértelműen rosszak. Legalább három olyan kérdést kaptam, amire egynél több helyes választ lehetett még guglizás után is adni.Ehez képest az enyém megválaszolható minimális művetséggel és egyértelműen.
Hasüreged melyik oldalán van a májad?

bal oldalon
jobb oldalon
középen
nem is a hasüregben van


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Miért?????????????