Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Teking

Dátum: 2011.01.31. 09:47:21
a wikin azt írták még, hogy 3nap alatt regenerál teljesn. ez az? vagy van még egy plussz regenerálódása is?
Dátum: 2011.01.31. 09:36:20
nem akarok parttalan vitát kezdeni/folytatni, pláne nem veled (hacsak nem vagy egyike a titkos adminoknak), de engem az hergel, hogy egyre gyakrabban azt veszem észre, van olyan admin, akinek szimpatikus (vagyok) a kérdésem és van olyan, aki fáradt/lusta/ideges az aznapi értékelésektől. így utasította el valaki egyik nap zsinórban 3 kérdésemet (felgyűltek kicsit a jó válaszok) és másnap ugynazt a hármat (rohadtul érdekelt, mi lesz, szóval megpróbáltam) elfogadták!!!!!! ez nem statisztika, és nehéz észérvekkel magyarázni. ezért örülne az ember (mint már oly sokszor írtuk ezen a forumon is), ha lenne élő kapcsolat az értékelőkkel.

aláírom, hogy nehéz dolog, de úgy érzem, hogy a kvíz szerves (és nagyon jó) része a jtéknak, ezért érdemes lenne fejlesztgetni. pl.: ha nem névvel értékelnek is, de mondjuk lehetőség, hogy elutatsítottat elküldök egy másik értékelőnek.
Dátum: 2011.01.31. 09:28:39
vagy edd8ig volt bugos, és most jó?
Dátum: 2011.01.31. 09:27:22
Mit vizsgálunk/mérünk az EKG-val (elektrokardiográfia)?

a szív nagyságát méri
a szív elektromos jelenségeit vizsgálja
a jobb kamra teljesítményét méri
a szív oxigén ellátásáról ad információt

lényegesen szarabb kérdéseket is láttam már, de felhorgad bennem a hozzáértő: az összes válasz elfogadható, mert mindegyikről ad tájékozatást. átfogalmazva (pl mit vizsgálunk KÖZVETLENÜL) működhet, de ez így félrevezető. javítás!
Dátum: 2011.01.31. 09:24:52
ez valami szintfüggő dolog? mert eddig soha nem fordult elő ilyen. ez a 17. entitásom, és ennél van először...
Dátum: 2011.01.31. 09:11:10
Üdv! a következő a problémám:

Aktuális entitás ellenfél
Skeletor, a nekrobestia (72. szint)

34.541 / 43.000 ÉP

A csatában összesen 1341 sebzést okoztál, és 1291 sebzést kaptál.

az etitás csaták után nem nja le az entitás ÉP-jéből a teljes sebzést. valamiért 2-300 ÉPvel kevesebbet sérül a végén. a tulajdonságai közt nem szerepel, hopgy regenerálódhat, sem a csata leírásban. Akkor hogyan fordulhat elő?elég kínos, mert 1340 sebzés helyett 950-1000 sebzéssel szám,olva egy hét lesz, mire legyőzöm.

kérek mindenkit, akinek ötlete van, segítsen!
Dátum: 2011.01.30. 17:06:59
Mekkora az átmérője egy szabványos airsoft golyónak?
6 milliméter
12 milliméter
9 milliméter
2 centiméter

és mi a faxom az az airsoft?

Milyen sebességgel képes a hiéna futni?
90 km/h
30 km/h
80 km/h
60 km/h

ez vicces!!!! ilyen qrva gyorsan javították, de pont az általunk hiányolt kb-t és fajt nem rakták bele
Dátum: 2011.01.30. 13:54:43
Hol lehet régiségeket venni?
Antikvárium
Terrárium
Akvárium
Planetárium

antikvárium az használt KÖNYVkereskedés...

Melyik ország elnöke Vlagyimir Vlagyimirovics Putyin?
Oroszország
Németország
Lengyelország
Finnország

Mikor?

Milyen színű hajat nevez a népnyelv gúnyosan kesének?
ősz
vörös
szőke
barna

szőkésbarnát. javítani
Dátum: 2011.01.30. 08:03:30
Milyen sebességgel képes a hiéna futni?
30 km/h
80 km/h
65 km/h
90 km/h

gyűlölöm, amikor egzakt válasz nélküli kérdésre pontos válaszokat várnak. a hiéna sprint sebessége kb. 60-70 km/h. értem én, hogy a kérdésfelevő átlagol, de ez így nem igaz! ráadásul a megfogalmazás alapján szóba jön még a 30km/h is mert annyival is "képes" futni!
javítsátok, könyörgöm
Dátum: 2011.01.29. 14:39:15
rohadt dühö vagyok a kvízolimpia miatt, úgyhogy előre is bocs, ha nem válogatom meg a szavaim. nem részletezem a véleményem az olimpián szereplő "válogatott" kvízekről, de ami elcseszte a 100%omat:

hány kormázója volt magyarországnak?

helyes válasz 3.
ezt már akkor sem értettem (csak saát tanulmányaimra támaszkodva), de utólag guglizva:
Hunyadi János (1407–1456) korm.: 1446–1452
Szilágyi Mihály (~1400–1460) korm.: 1458
Lodovico Gritti (1480–1534) korm.: 1530–1534
Ampringen János Gáspár (1619–1684) korm.: 1673–1681
Kossuth Lajos (1802–1894) kormányzó-elnök: 1849
Horthy Miklós (1868–1957) korm.: 1920-1944

ráadásul a 6-os szám szerepel a megoldások közt!

kérem a válogatásét felelősöket, máskor ne bszanak már ki az emberrel úgy, hogy tárgyi tévedést raknak be! és ha lehet még azelőtt vegyék ki, hohgy több olimpiázó beleszaladna!
Dátum: 2011.01.27. 08:49:18
Magyarország történelmében mennyi címer volt az ország címerén kívül hivatalosan elfogadott a Monarchia idején?
54
14
52
66


a kérdés számomra több sebből is vérzik:
1. nem MENNYI, hanem hány, ha már magyarul írunk...
2. 15 perc guglival sem találtam meg a 66-os számot
3. mindent elolvastam ezalatt a 15perc alatt a címerről, és most már a kérdést sem értem. a Habsburg-Magyar Monarchia idején egy magyar címer, egy közös címer és egy un. kiscímer volt hivatalosan elfogadott. ezen kívült az uralkodói pecsétgyűrűn volt egy külön címer. tehát, ha nagyon megfeszülünk ez 4db. ha az a kérdés, hogy hány vármegyei vagy nemesi cíer volt forgalomban, az egyrészt qrvára spec, másrészt szarul van a kérdés megfogalmazva...

én töröltetném!
Dátum: 2011.01.25. 08:24:07
hogy hívják a szőlőcukrot?

fruktóz a j megoldás. ez tárgyi tévedés. a szőlőcukor az glükóz, a fruktóz gyümölcscukor. törlést vagy javítást neki!
Dátum: 2011.01.23. 08:00:26
"Izé... Ti nem szoktatok 1-2 hozzászólás visszaolvasni? Csak mert ott látható már mind a két kérdés megreklamálva (amúgy jogosan) "

bocsi, de... nem. amikor beírok egy-egy reklamációt, megnyitom az oldalt és bemásolgatom a felmerülő kérdéseket. biztos van erre webkettősebb megoldás, de én nem emlékszem qrvára a kérdésekre (pontosan, ahogy az adminok kérik pláne), szóval ez van, kvízmegoldás, közben copy-paste. aztán utólag elolvasom, h ugyanazt reklamálták már négyen, háááát... szölaví
Dátum: 2011.01.23. 07:54:26
Melyik országban élnek a busmanok?
Marokkóban
Nigériában
Csádban
Botswanában

áttam a többi postban is, hogy nem csak nekem a vesszőparipám, de a busmanok nem Botswanaban élnek, hanem az alábbiak közül Botswanaban, ezen kíül mondjuk minimum két másik országban is jelentős számban képviseltetik magukat, és sehol nincsenek többségben. szóval fogalmazzuk meg már pontosabban a kérdéseket! egy egyszerű javíás, és boldog leszek

Hányas szintű varázslat a vörös halál?
20
27
16
5

ezt meg totál nem értem: hosszú értekezések vannak arról, hogy csak olyan kérdés, amit egy első szintű is tud... ezt honnan a faxomból tudná? ha meg lehet wikit használni, akkor mindegyiket lehetne engedni... és még csak annyit, hogy őszintétn nekem fogalmam sem volt róla, pedig még volt is olyanom... törölni
Dátum: 2011.01.22. 08:42:10
Melyik filmszereplőt nem ugyanaz a szinész alakította?
Hector Fieramosca
Bastiano Coimbra de la Coronilla y Azevedo
Charlie Firpo
Wilbur Walls


hát én szeretem a gondolkodtató kérdéseket, de bud spencerből egy ilyen qrvára speciálist.... törlést neki
Dátum: 2011.01.19. 10:20:17
Milyen nemzetiségű volt Spartacus?
asszír
trák
germán
gall

trák eredetét sokan vitatják. át lehetne a kérdést fogalmazni... ha már kvíz, akkor pontosan..

Milyen eszköz a patu?
lovak patkolására használják
agyagformázó korong
műköröm csiszoló
maori csatabunkó

lehet, ez műveletlenség, de csak guglival találtam meg, akkor is csak angol nyelven! részemről maradhat, de ilyen kérdések körül megy a sírás-rívás később.

még egy gondolat: lelkesen (na jó, nem annyira) besorolgatok. sztem elég hülye dolog, hogy mese kategória nincs seol, csak rajzfilm. a micimackó, a csipkerózsika nem rajzfilm! de elég hülye dolog az irodalom prózai kategóriájába sorolni is.
Dátum: 2011.01.17. 18:07:55
Hogy hívják azt a viharos sivatagi szelet ami Afrikában tombol?
Passzát
Hurrikán
El Dzsiah
Sirokko

Sirokkó: Észak-Afrikából Dél-Európa felé fújó meleg, száraz nyári szél
a megadott válaszok közül nyilván ez a jó, de a megfgalmaazás elég pongyola... én javítanám!
pl: Kamszin vagy chamzin: forró, sivatagi szél
Dátum: 2011.01.15. 08:51:51
Mióta van Budapesten forma 1 világbajnokság?
1999óta
1986óta
1966óta
1982óta

Bdapesten soha nem volt (nem is hiszem, hogy lesz) forma1 bajnokság. Mogyoródi Hungaroringen rendezk a magyar nagydíjat! javítani!!!!

Ki a Slipknot nevű eggyüttes frondembere?
Paul Gray
Mike Shinota
Corey Taylor
Mike Thomson

amellett, hogy helyesírás (!!!!) ki a fene tudja? specért törölni, de ha ez álalános műveltség, akkor is javítani!


Hogyan nevezzük a 0 és 200m között elterülő földrajzi képzödményt?
Fennsík
Hegység
Alföld
Dombság

nálam síkságnak hívják kisbetűvel.
Dátum: 2011.01.11. 09:48:14
Idont'Care Atall! csak mst láttam, hogy halálra védted ezt a hülye kérdést. ez velem akkor fordult elő utoljára, amikor én írtam

ezzel együtt a fentiekre hivatkozva a sötételf trilógiával együtt ez is mehet a kukába sztem!
Dátum: 2011.01.11. 09:30:16
Melyik játékkonzolt nem Nintendo adta ki?
Snes
Ps3
GBA
Nes

biztos nagyon műveletlen vagyok, de nekem az qrvára spec (pláne így rövidítésekkel). De ha nem is spec, roadtul reklám! törlést neki