Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Sziasztok!
Nekem pedig egy,a végzetúrral kapcsolatos kérdésemet utasították el.Pedig legalább 2 ilyen témájú kérdést is kaptam vadászataim során.Indok csak speciáli........

Nem a Legyen ön is millilmos-ba küldtem a kérdésem hanem a Végzetúrba!!!!!Ha itt nem tudják a választ akkor hol fogják?Olyan kérdést tettem fel amit a karakter lapján ha kicsit jobban megnézi mit tehet és mit nem,akkor kapásból tudhatja rá a választ.Egyébként pedig rengeteg speciális érdeklödésü kérdés fut a játékban.Szerintem az enyém nem tartozott ezek közé,több mint 1200 kérdésre válaszoltam helyesen némelyiket nem is tudtam volna ha nem olvasok róla az évek folyamán.Évszámosat se lehetne mégis sok van belöle pedig világosan leírták nem lehet ilyen mert sok gyerek is játszik nem tudhatja rá a választ.Hol itt az igazságos-ság? Nem küldök be több kérdést belefáradtam.
Dátum: 2010.03.08. 12:59:15
AZ EGYIK SZÖVETSÉGI TAGOM KARAKTERLAPJÁN AZT LÁTTAM HOGY FERTÖZÉS:47% EZ MIT JELENT?
REMÉLEM SEMMI ROSSZAT!

THORWALD(VILÁG4)
Dátum: 2010.03.07. 09:51:35
Ha vadászol van miböl portyázni,amit a portyán szerzel meg költsed fejlesztésre.Pl 4000 LE vel támadsz könnyen a dupláját kapod ha jól választasz ellenfelet.Amikor nem játszol pihenj ne hagyj magadnál LE-t.mert mindenkinél van erösebb!
Dátum: 2010.03.07. 09:46:33
Vidd fel nyugodtam 10-re,és a vezetökészséget 5re kettö állatod is lesz nagyon hamar.