Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Dátum: 2012.01.16. 20:11:29
Attól hogy te nem tudod ütni öket mások még tudják... szerintem nem fogják egyénekre lebontani a portya listát a kedvünkért. Közel 200 gyözelmet tudok ma a hátam mögött. Türelem,kattintgass és csapj le mindenkit akit tudsz.
Dátum: 2012.01.16. 19:51:19
Cras,volt már ilyen? Milyen emlékeid?
Az indulásnál ha 60-as tanulás van,akkor ha kifejleszti az illetö elvileg müködnie kell a transzplantnak és az ultraspecnek is. Ezt csak józan paraszti ésszel gondolom így.
Dátum: 2012.01.16. 19:26:22
A 15% épre ha magasabb szintü vagy mint a kiszemelt áldozatod, akkor szintenként 5% -ot számolj rá. Ha ez alatt van az ÉP akkor nem támadhatod. Ilyen egyszerü.
Dátum: 2012.01.16. 19:23:30
A V5-ön a Szellemölök szövetség felvenne 3 karaktert 50.szint felett.
Csak aktív karakterek jelentkezését várjuk.
Jelentkezni Thorwaldnál lehet üzenetben.

Mit kínálunk?
Egy aktív és jó csapatot. Ha kíváncsiak vagytok a szövetség nyújtotta bónuszokra akkor "katt" az épületeinkre.
A szövetségi átlag építés fele 8.6 millió LE,ennyi össz építés minimum szükséges ahhoz hogy 100%-ban részesüljön valaki a bónuszokból.
Dátum: 2012.01.16. 13:37:54
Sajnos nem nézték el,nálam is ez van.
Dátum: 2012.01.16. 13:14:23
Nem rossz,sokan csinálhatnak egy aránylag "jó" karit az elcseszett régi helyett. Én nem fogok ezzel a lehetöséggel élni,egy V4-röl átvitt karakter a régi világokon soha nem lesz olyan erös a szintjén mint amit már az elejétöl kezdve ott fejlesztenek. De kinek a pap,kinek a papné.
Dátum: 2012.01.06. 17:09:42
Ha már erröl van szó éppen... Mit csináljunk vele? Már azok akiknek több is van. Csak az újaknak nincsen,legalább a top 10 ért adhatnátok valami jobb medált.
Dátum: 2011.12.29. 11:17:36
Biri,játszottam a V3-on. Nekem feláll hátamon a ször attól a csiga tempótól amit a VF kényszerít a karakterekre.
Nem kívánkozok oda vissza soha többet. A V5 a legjobb,lehet pörögni... élvezem a játékot.
Dátum: 2011.12.29. 10:48:20
Ha csúszik szoktak szólni elötte. Mi az hogy túlcsordul? Kiírják mikorra várható az indulás,ki kell számolni mennyi csp-pp jön aztán annyit szépen elhasználtok addig. Sosem értettem ezt a túlcsordulósdis szöveget.
Tessék odafigyuzni és játszani akkor nem lesz ilyen problémátok.
Dátum: 2011.12.29. 10:45:46
Hát Biri én elöbb elövöldözöm hamar 15 PP-n mert több karit támadhatok. Majd utána váltok 30-ra. Az elözön nem volt kényelmi funkcióm,mégis elcsíptem a 3. helyet a toplistán. Most az elsö helyezés a cél,kár hogy csak egy kufár medál a jutalom ami csak egy szimbólum.
Dátum: 2011.12.29. 10:29:26
Így van Cras!

Most kezdtük tegnap elött a mesterit holnapra be is van fejezve az épületek újra maxolása. Még így is van 400 csp-m,böven van idö arra hogy maxra töltödjön. Napi 50 csp jön prémmel és maxos EF-el.
Ha nem vagyok fullon az sem érdekes mert a pp számít ezen az eventen. Na azt meg 300 közelében tartom.
Hmm, ha csak portyázik ez esetben igazad van. De ha vadászik az kicsit több idöt vesz igénybe.Van idö tájékozódni is. Én is csinálom a napi dolgaimat,reggel a kávé vagy akármi dolgom alatt szakítok arra is 2-3 percet hogy benézzek.
5 csata még nem katasztrófa csak több tag esetén egyszerre,de ilyen ritkán van.
Pont erröl írtam én is,ha valaki egy szövetségbe belép az nem csak a szövetségi bónuszokkal foglalkozzon, hanem azzal is hogy éppen mi történt vagy történik. Térkapuzásnál megtalálja a szövetség gombot,1-2 perc olvasás nem hiszem hogy elveszi az összes játékra fordítható idejét.
Nekünk van olyan szerencsénk hogy minden tag olvassa a fórumot, voltak akik csak magukkal foglalkoztak... már nincsenek közöttünk.
Petya,már most is lehet szavazni a katakombákba küldésre. Miklós egy kiegészítö dolgot javasol,hogy akkor is lehessen ha aktív a tag. Nos ha aktív és nem veszi észre hogy valamiért katakombákba kell vonulni arra ott a privát üzenet. Ha aktív és történetesen nem lép a szövetség oldalára mindenképpen látnia kell !!!
Arra meg vagy reagál vagy nem, utóbbi esetén ki lehet rúgni és én azt aki bagózik a szövetségre minden esetben kirúgom. Kivételt jelentenek ez alól a bejelentett távolmaradások,de akkor az olyat meg simán katába lehet rakni.

Azt hogy egy aktív tagot tehessünk katába kicsit abszurdnak tartom... aki nem olvassa a szövetségi fórumot annak a viszont nem látásra!
Dátum: 2011.12.07. 10:45:46
Jó lenne az 5-re is karit átvinni,biztos meg lehetne oldani.
Dátum: 2011.12.07. 10:34:40
Köszi,így már tiszta.
Dátum: 2011.11.23. 21:53:12
V4 1. szintröl induló világ... Ha jól olvastam. Milyen szép hogy idézel! "@*@"
Hírös ember lettem!
Dátum: 2011.11.21. 15:38:44
Esetleg felhalmozta a csp és pp italokat az elözö eventekröl. Van szövitársam aki szokta gyüjtögetni,volt eset hogy én sem használtam el egyböl. Bármeddig tárolhatóak.
Dátum: 2011.11.21. 12:04:57
Még annyi sem kell...
Dátum: 2011.11.19. 17:00:06
Ha ennyire szereted a portyát gyere nyugodtan a V5-re,ott nincs VF... csak a szakikat kell maxolni a vadászatból és máris megéri a dolog.