Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Dátum: 2013.06.21. 21:34:12
Miért mondod? Kamuzol...
Ezt ma délelött hoztam töled, igaz nem sok!

Ma, 11:29 Mathayus Zoole Te nyerted a csatát.
A jutalmad 9801 lélekenergia és 23 TP.
LE szívás: (+2735)
Dátum: 2013.06.21. 19:05:38
Azért lehetnél kicsit szerényebb... A prém meg a prémes cuccok nem jelentenek mindent! Nincs rossz karaktered, de lehetne sokkal jobb is. A teljesített küldetések számában még erösen le vagy maradva.
A karilapod bemutatkozása vicces nekem, de látszik a szövegen hogy véresen komolyan veszed a játékot, fejlödhetsz akármennyit aki fentröl lenyomogat az ezután is le fog. Jókat lehet rajtad kritikusozni...
Dátum: 2013.06.18. 16:37:32
Nekem 55 és 4:30-ról számol vissza az óra minden esetben.
Dátum: 2013.06.18. 16:03:51
Khm...
Maradjunk a kb 4 perc 30 másodpercnél kimaxolt kronokomp szakival.
Ha pedig mindenkit végigversz akit elérsz, a kimaxolt kontinuum szükítéssel 35 percenként megint támadhatod ugyan azt a karaktert.
Dátum: 2013.06.18. 15:26:57
Látom van már majd 200 HSZ-ed és még szinte semmit sem tudsz a játékról. 3 éve játszol...
Kérdezés helyett inkább olvasd át a Wikidotot...
Ott van egy csomó felugró ablak tele információval! Amire kíváncsi vagy az is ott van...

http://vegzetur.wikidot.com/lelekkut

Az ilyen jellegü kérdéseidre ott megtalálod a választ kivétel nélkül. Ne velünk kerestesd már ki ezeket!
Olvasd át, legyél egy kicsit önállóbb...
Dátum: 2013.06.18. 15:21:05
Nem jó az érvényességi dátum az új szubplazma detektoron.
Dátum: 2013.06.18. 13:39:05
Ott a link, kattints és olvass...
Dátum: 2013.06.18. 13:14:05
Pedig ott van...

http://vegzetur.wikidot.com/esszenciak

Persze nem árt ha a szövetségednek van ilyen épülete:

Alkimista labor
Ha kisajtolsz egy állatot, van rá esély, hogy találsz benne egy esszenciát. Az esszenciák segítségével szakértelmeidre átmeneti bónuszt kaphatsz, illetve van néhány speciális esszencia is. Ha egy állatot beidomítasz, felruházod a lélekkufárnál vásárolható esszencia gradulátummal, akkor az esszencia szerzésének esélye 100%, és az állat szintjétől függő mennyiséget kapsz. Az alkímista labor szintje meghatározza, az esszencia mennyi ideig tart. Minden szint 10 perccel növeli az időtartamot. Ezenkívül, 25-ös ill. 50-es szinttől a katalizátor esszenciák segítségével különleges esszenciákat állíthatsz elő.
Dátum: 2013.06.17. 18:02:07
Köszi!

Ez elkerülte a figyelmemet amikor elhasználtam. Utána már nem szerepel ez a "sor" az eventnél.

A leírásban sem szerepel az event oldalán.

Köszönöm a válaszodat! Össze sem lehet hasonlítani azzal amit Khaleesi írt!
Megvan a véleményem róla de nem fejtem ki mert letiltanának.
Majd ha szintben utolérem nem felejtem el a gúnyos, nagyképü szavait.
Persze elöbb a hatókörébe érek csak, el fog verni... De mire utolérem akkor már laposra fogom verni!
Dátum: 2013.06.17. 16:40:07
Xd Téged a kutya nem kérdezett Khalesi...
Dátum: 2013.06.17. 16:28:25
A dekrétumokról valami bövebbet nem lehetne mondani?

Eddig egyet használtam el, többet nem is enged!

Miért csak egy? 8 óra plusz egy dekrétum így is, miért kell várnom a következö dekrétummal?!?!
Mikor használhatom a következöt?
Dátum: 2013.06.15. 22:03:03
Semióta... 3 napja kezdtem el az újat, amíg oda nem kattint az ember tuti nem indul el. Nem piszkált bele valaki a játékodba amíg pl kint voltál a mosdóban vagy ilyesmi?
Dátum: 2013.06.12. 05:51:54
Mert?
80. szintü blökit sajtolni? Tudod te mennyi idö ez?
Addig csak foglalja a helyet a karámban és visszafog a küldizésben.
Direkt a feladatért familárist venni kicst erös... (stimulátor) Igaza van pityunak!
Dátum: 2013.06.06. 08:43:22
4 kupon helyett 2 pálca... 20 K-ért.
Végül is tuti jobb üzlet olyat adni ajándéknak, ami további bevételt hoz...
Nem ezt igérted!
Azt írtad mindkettö lesz ha sokan akarják a pálcát! Olvasd vissza mit írtál!

Cras! Inkább hagyom az egész utalósdit...
Köszönöm szépen az önzetlen segítökészségedet, becsüllek érte!
Dátum: 2013.06.03. 10:47:35
Dátum: 2013.06.01. 22:38:02
Jò tudni... Köszi!
Dátum: 2013.06.01. 21:26:14
Szerintem ugyan olyanok. Betöltötted már a szövid kútját? Talán azért nincs nálad szakértelem, mert nem használhatod a kennel adta bónuszt.
Ha nem ez a helyzet akkor passzoltam.
Dátum: 2013.06.01. 05:14:17
Nemes egyszerüséggel csak b*nkónak tudlak nevezni... Erösen túlmentél egy határon most pajtikám!
Mindenkitöl elnézést a nem éppen idevaló mondatokért elöre is, de nem én kezdtem! De nem is hagyhatom szó nélkül!
Hol van olyan hogy lenézem az országot?
Kiskomám! Kár volt belekeverned ebbe a való életet!!!
Azért vagyunk külföldön több 100 ezer magyar sorstársammal, mert odahaza olyan jó a helyzet hogy a számlákra valót sem lehet megkeresni a nagy többségnek.
Már ha van munka... Ne haragudj de a közmunka nem nevezhetö annak! Bocs ha nélkülözés helyett több százezren elmentünk az ismeretlenbe a jobb élet reményében. ( Tudod... Kaja, ruha, számlák gond nélkül való befizetése. Emellett kirándulás a családdal, esetleg nyaralás stb-stb.) Ezekre a természetes szükségleteke nem tellik 47 ezer forintból. Köpjél csak szemen minket, amiért nem akarunk nyomorogni!
Rengeteg ismerösöm és barátom van, de egy sem megy végzetúr találkozóra.
A mondandód hangvétele hihetetlenül alpári... Kb az ilyen felfogású emberek miatt tehetik a politikusok azt amit tesznek az országgal.

Elnézést kérek az ilyen témáért, de Rodriguez erösen túllött a célon. Nem szeretem az IQ nélküli "t*skó" embereket.
Dátum: 2013.05.31. 18:34:21
Menjetek már... Miért nem jó a kupon? A napi ajánlatnál nem akartátok a pálcát, mondván hogy nagy táp...
Itt csak azok szavaznak pálcára akik talira mennek. Persze azt hogy a napi ajánlatnál is hozzájussanak havonta egyszer akik nem tudnak talira menni, az miatt nem lobbbiztatok. Söt egyenesen tiltakoztatok...

Így hogy csak az a szük réteg kap pálcát aki a talin ott lesz, az nem probléma. Már ha Miklós változtat...
Elönyt szereztek azokkal szemben akik bár mennének, de nincs rá lehetöségük.
Máskor le tudtatok mindenkit hurrogni akik a játékon belüli akcióknál hiányolták az arany relikviát, mert a 3 kupon lett helyette.
Akkor hiába lobbiztak páran hogy ugyan már, miért nem kaphatunk mégis inkább arany reliket a maxos befizetés mellé...

Bexarás... Páran elsírjátok magatokat és Miklós máris hajlandó változtatni, holott kijelentette korábban hogy nem teszi... Hiába "höbölögtünk" az elözö akcióknál.


Ezt a kiszámíthatatlan széljárást! Vagy az a fizetö kör akkor nem számított semmit sem mert nem jár talikra? Pedig azok is pénzel fizetnek a kavicsokért, nem bagóval!


Miklós! Mennyivel különbek azok akik talira tudnak menni azoknál, akik nem tudnak de vastagon fizetnek nektek a játékba?!
Ha akkor nem változtattál, most sem kellene!

Vagy ha már kívánságmüsor, akkor azok is kapjanak ajándékot akik a tali napján befizetnek.
Vagy nem kell extra bevétel? A mi pénzünk is van olyan jó mint a talikra járóké... Semmi bajom velük, csak azok akik nem tudnak elmenni, "hátrányt" szenvednek el a nekik meg nem szerezhetö ajándékok miatt... Nem tudom miért kötitek az ebet a karóhoz, hogy csak annak jár aki a helyszínen befizet!
Gondolhatnál azokra is akik nem tudnak elmenni, hiába adtok kedvezményt az utazásra!
Dátum: 2013.05.31. 08:44:46
Van esetleg karid egy másik világon amit nem használsz?
Amikor beregeltem egy másik világra nem léptem be egy ideig mert gyüjtöttem a gyorsításokra. Akkor kaptam ilyen üzit én is.