Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Csabatatrai2

Oldal: 1
Dátum: 2008.11.25. 23:46:05
Hali!

Olyan ügyben írok, hogy nem 1 emberen láttam már szintjének nem megfelelő holmit. (Pl.: 8-as szintű manus deflektorral tolja...) Ennek mi az oka? Szeretnék mihamarabb választ kapni...
Dátum: 2008.11.03. 22:56:58
Köszönöm, hogy a kép elfogadásra került! Csak ahogy a meghatározás írva volt én attól féltem, hogy itt télleg limitált a dolog, és nagyon szűk körön belül lehet az avatarok közül választani. Kellemesen csalódtam és mégegyszer köszönöm!
Dátum: 2008.11.03. 21:08:05
Üdv!

Az adminok felé lenne kérdésem! Nos, feltöltöttem pár órája dbz-s avatart... Megértem, hogy nem tudtok gép elé kerülni non-stop, de nagyon örülnék, ha minnél hamarabb elbírálásra kerülne, hogy kikerülhet-e megjelenítő képnek... Köszönöm a választ előre is! (Ha már fizettem ezért, ha nem is nagy összeget, de az is pénz, akkor már illene egy apró képet beállítani ,,Megjelenítő kép" címszóval a profilomhoz... Mellesleg remélem, hogy a dbz-s képek kirakása nem tiltott, én pl eléggé zokon venném a dolgot mert nagy db & dbz fan vagyok...) Nah mindegy nem akartam semmi tolakodót írni de szeretném ha minnél hamarabb kikerülne a kép. (jpg, 100kb-nél kissebb, nincs rajta tárgy se felirat, 1 szerintem játékhoz illő karaktert ábrázol...) Előre is köszi!
Oldal: 1