Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Timmy

Oldal: 1234
Dátum: 2010.07.05. 20:41:11
A kvízes kulcs relikvia "tudásán" kiakadtam most... az sehol sem volt leírva, hogy megháromszorozza az előre megválaszolható kérdéseket!!! Ez felért egy "menet közben alapszabályt" módosítunk, csak épp nem áruljuk el dologgal! Aki a kvízre hajtott, nem hiszem, hogy mert akkorát kockáztatni, hogy ha elront egy választ, rögtön 6-ot bukjon, ezért nem vette meg. Nem volt fair menet közben behozni a játékba, főleg hiányos leírással!

Fájdalomdíjként akkor tessék a TOP10-et átengedni minden kategóriában, mert ki tudja, mik derülnek még ki
Dátum: 2010.07.05. 18:28:25
Köszönöm a magyarázatokat, így már értem, mi lehetett. Mindig tanul az ember valami újat a VU-ról
Dátum: 2010.07.05. 18:01:08
Ezt most nem értem, elmagyaráznád bővebben?
Dátum: 2010.07.05. 17:49:25
Én ugyan csak a top10-ben vagyok benne pl. a Kvíz eredményeknél, viszont a kvízkérdésekkel kapcsolatban van egy megfigyelésem:
- ha csak 1-2-3 vadászatra mentem, mert gyorsan kellett egy kis LE, akkor sosem kaptam kérdést, abban az esetben sem, ha NEM voltak előre megválaszolt kérdéseim! - így a 2 hónap alatt kb. 8-10%-a elveszett a helyes válaszadási lehetőségnek. Nem tudom, más tapasztalt-e hasonlót, de engem eléggé bosszantott ez a "bug". Mondjuk ez összefügghetett a szerver leterheltségével, mert kora reggel vagy hajnali 4-5 körül sosem volt ilyen. Sok kicsi sokra megy, mint tudjuk, sok meg nem kapott kérdés elvette a jobb hely elérésének esélyét - szerintem.
Pont ezért én is azt támogatom, hogy a TOP10 választhasson (főleg ha prémiumos) a karakter átvitelről másik világba.
Dátum: 2010.06.09. 11:06:29
Sziasztok!

V3-n keresek partnereket a döntetlenes küldetéshez.
30-as szintű vagyok (még), és Smaragd.

Jelentkezéseket ezen a nicken várom a V3-n.

Köszönöm szépen előre is, ha van aki tud segíteni.
Dátum: 2010.05.14. 16:14:49
Melyik évben vagyunk?
2008
2
3
2009         

Erre nem is tudom, mit írjak.... talán csak ennyit, hogy NO COMMENT
Dátum: 2010.05.05. 17:33:43
Mit lehet biztosan tudnia háromszínű macskáról?
Tériszonyos
A macska nőstény*
A macska hím
Nem jó a tájékozódási képessége                        

Lehet, hogy nem vagyok elég művelt ehhez, de szerintem ennek a kérdésnek semmi értelme! Pl. nekünk van 3 színű kandúr kiscicánk...

Törölni kellene, de nagyon gyorsan!

PS: +helyesírás!
Dátum: 2010.04.25. 06:54:06
A Palota milyen képességgel ruházza fel a szövetséget?
+30 minden tulajdonságra szintenként
+1 minden szakértelemre
2% kos árkedvezmény a Lélekkufárnál
+500 LE vadászatoknál

Milyen az a 2% "kos" árengedmény?
Helyesírás: 2%-os
Dátum: 2010.04.14. 21:03:07
Köszönöm. Akkor az lesz a legjobb, ha ilyen napokon nem csinálok semmit sem.
Dátum: 2010.04.14. 21:01:14
De mennyit? 1% vagy 10%? Erről semmi infót nem találtam, és ez érdekelne első sorban.
Dátum: 2010.04.14. 20:26:50
Megtudná mondani nekem valaki, hogy ha egy magasabb szintű végzetúr megtámad, legyőz és elhurcol a kínzókamrába, az pontosan mit is jelent? Annyit tudok, hogy a nap végéig kap az általam szerzett LE-k után ő is, de sehol sem találok arról infót, hogy mennyit, mi alapján számolódik és a nap vége vajon az adott naptári napon éjfél, vagy másképp számolódik?
Dátum: 2010.04.14. 18:08:46
Ki volt az amerikai légierő fekete báránya?
Gregory ,,Pappy'' Boyington
John ,,Manalia" Basilone
Robert S. ,,Bob" Johnson
Richard Ira Bong                        


Legyen szíves tegye fel az a kezét, aki ezt kapásból vágja?
Szerintem érdektelen a kérdés.
Dátum: 2010.04.03. 09:04:25
Sziasztok! V3-on keresnék valakit, aki segítene a "Támadj meg egy végzeturat, és öld meg idomított lényét" küldetésben
Természetesen viszonzom neki, ha ő is ott tart. Smaragd vagyok és perpillanat 17-es szintű.

Timmy
Dátum: 2010.04.01. 13:27:12
Mia a klaviatura?
bilentyűzet
emlős
egér fajta
madár

Tele van helyesírási hibával! Bezzeg az egyik kérdésem 1 betű miatt (i volt a szóban a í helyett) visszadobták! Érdekes ez a kérdés elbírálás, ha ilyeneket átengednek....
Dátum: 2010.04.01. 10:03:22
Nekem ma sikerült fognom egy "iszonyatos maki"-t
Remélem meg marad, mert akkor beidomítom
Dátum: 2010.03.31. 19:21:06
Miért nem lehet rendesen 2 sorba kiírni a hosszú kérdéseket? Nekem is több olyan kérdés volt, aminél pont a "kérdés" nem látszott, csak az előtte lévő tájékoztató mondat. Ha valaki nem tudja, hogy ki kell jelölni a teljes szöveget és akkor olvashatóvá válik, ezzel hátrányba kerül. Néha rá lehet jönni a válaszokból a kérdés hiányzó részére, de nem minden esetben. Szerintem ezzel jelentős hátrányba kerülnek azok, akik ilyen kérdéseket kapnak. Én is megjártam, pont az ilyen hosszú kérdésekből rontottam így persze nem jött össze az 50 helyes válasz. Jó lenne ezt kijavítani, mert így nem korrekt a kvízolimpia.
Dátum: 2010.03.22. 17:31:12
Mivel lélegzik a béka?
kopoltyuval

börön át
ebihalként kopoltyuval kifejletten tüdövel és börön át
tűdövel

Ennyi helyesírási hibával hogy mehetett át a kérdés? Gratulálok a kérdés írójának is és az értékelőnek is! Kisebb hibákért bezzeg visszadobnak kérdéseket....
--------------------------------------------------
Hol rendezték meg a 2009-ces Dakart?
Ázsia
Afrika
Dél-Amerika
Észek_Amerika

Helyesírás!!! Ráadásul pontatlan a kérdés, mert nem egyértelmű, melyik Dakar versenyre gondol, hisz több is van.
Dátum: 2010.03.14. 20:32:48
A kabarébam így hangzik: a télre felkészültünk, csak...?
csak a sóra és a sörre nem (1)
az nem úgy volt (1)
a hóra meg a hidegre nem
a globális felmelegedés miatt úgy gondoltuk, hogy idén nem lesz se tél, de hó (1)

1. Helyesírás.
2. Megjelölt válasz!

-----------------------------------------------------------------------------
50 miliampér mennyi ampér?
5
0,005
0,05
0,5

Ilyen durva helyesírási hibákkal hogy mehetett át a szűrésen ez a kérdés?
Dátum: 2010.03.14. 11:56:47
Melyik Magyarország legkanyargósabb folyója???
Körös
Duna
én
Tisza

1. Minek a 3 darab kérdőjel? A magyar nyelvben egy ? jelzi a kérdőmondatot.
2. Legalább vette volna a fáradtságot és írt volna egy negyedik folyónevet is... de azt elfogadni a válaszok között, hogy "én"?
Gratulálok a beküldőnek is, és a kérdést értékelőnek is.
Dátum: 2010.03.11. 22:36:13
Hogy hívják a Mo.-on igen elterjedt, helyben sütött pékárut forgalmazó hálózatot?
Spagetti
Roletti
Bonetti
Fornetti

Reklám!

--------------------------
Oroszország mely részén élnek többen?
Ugyanannyi
Ázsiai
Európai
Nem állapították meg

Erősen NC részemről ez a kérdés.
Oldal: 1234