Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Northwind

Oldal: 1
Dátum: 2011.02.24. 20:21:13
Vagy már az is egy sötét korszak, hogy sokaknak elment a kedve a játéktól amiatt, hogy készítők event közben állítgatnak át dolgokat....
Dátum: 2011.02.23. 09:49:19
Most 2-es vilgágon mi lesz???

Oké értem én, hogy mivel ott elég hamar le lettek verve a Xenók, így változtattak a szabályokon és 1 nap alatt felgyógyították a befejezetlen csapdákban lévő királynőket, és azért az elég gáz, hogy míg az első héten az összes Xenó kinyiffant, addig 2 hét alatt nem lehetett leverni a azt a maradékot, ahol nemvolt befejezve a csapda, mert visszagyógyították őket.

miért nem volt leírva a szabályokban olyan, hogy:
1. A Xenó királynők csak akkor hallnak meg és nem tápolva felgyógyítjuk őket, ha a csapda is kész, hiszen akkor kész lettek volna a csapdák és utána esnek nekik az emberek.
2. Hogy játék közben tápoljuk a lényeket.....
3. Akkor most mikor is van vége az ventnek? mert pl én még ma is ütöttem a dögöket?

És igen miért kell az embernek fórumról informálódnia az ilyenekről, mikor egyszerűbb lenne küldeni egy levelet a szerveren a játékosoknak, hogy a hordaparancsnok figyelmeztet, hogy a fel nem épített csapdákban lévő királynők feltámadhatnak.

Amúgy én nem vettem észre, hogy az ütéseim egyre erősebbek lettek volna az idő elteltével....mi volt ez a szortzós izé állítgatás?
Oldal: 1