Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kacor

Oldal: 1
Idézet: cirip - 2008.10.26. 12:12:56
pöpec, és hol itt a kérdés magyarázata?
légyszíves olvassátok el a fórum címét, mielőtt írtok.
Valószínűleg nem azok pontozták le a kérdéseket, akik ezt olvassák.


Úgy gondolom cirip, hogy nem sok mindent lehet magyarázni egy ilyen kérdésnél. A kérdés egyértelmű, ahogy a válasz is. Ha magyarázat alatt azt érted, hogy miért Zama a megfejetés, akkor ajánlom a 3 klikkes Google-ös megoldást, de belinkelem akár ezt is: http://hu.wikipedia.org/wiki/Hannibal
Hát gyerekek! Most nagyon mérges vagyok!!!
Miért engem, meg azt a néhány játékostársamat kell büntetni, aki értelmes műveltségi kérdést tesz fel? Azért mert a válaszadók hülyék, vagy nem veszik a fáradságot, hogy utánanézzenek a válasznak!! Emberek! 5 perc áll rendelkezésre!!!

És az a sejtésem, hogy a kérdést egy automatizmus törölte emberi beavatkozás nélkül. Kétségkívül vannak olyan kérdések, amik törlésre szorulnak, mint pl. Akarsz-e 10%-kal több LE-t a következő vadászatodnál?
De nem lehetne megoldani, hogy az automatizmus csak törlésre jelölje a kérdést és emberi beavatkozás kelljen a tényleges törléshez? Így legalább az értelmes kérdések bent maradhatnának és csak az értelmetlenek törlődnének.

Amúgy a kérdés ez volt:
Hol arattak győzelmet a rómaiak Hannibál felett?

Cannae-nál
Zama-nál
Trasimenusnál
A Ticinus folyónál

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!

Mellesleg elárulom, hogy Google-ból 3 kattintással el lehet jutni Hannibál hadvezér történetéhez a MAGYAR wikipédiában.
Dátum: 2008.10.17. 16:57:50
Idézet: Dragon HUNter - 2008.10.17. 15:06:00
Mind a két helyre be kell írnod a jelszót, mintha azt is megváltoztatnád.


És tényleg így kell, de ez baromira hülyeség.
Dátum: 2008.10.17. 14:41:22
Úgy tettem, ahogy kértétek, mindenütt utánanéztem, olvastam, de nem találtam választ.

Az egyik problémám: prémium tag vagyok még, és fel akartam tölteni egy avatár képet, figyelembe véve a szempontokat. A kép tulajdonságai megfeleltek ennek. A jelszót is megadtam a profil megváltoztatásához, mire azt a választ kaptam, hogy a jelszó nem egyezik meg az eredeti jelszóval, pedig igen, mert leellenőriztem másik beállítás megváltoztatásával.

A másik problémám: miért nem válaszol az operátor, aki állítólag online van? Miért nem válaszol senki az info@vegzetur.hu címre küldött levelemre napok óta (ez már 14-én volt, tehát élt már a cím)?

Előre is köszönöm!
Oldal: 1